קורס גמר פנסיוני

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי הכנה למבחן גמר פנסיוני במכללות

אם אתם מעוניינים לעסוק בתחומי הייעוץ והשיווק הפנסיוני או לזכות ברישיון סוכן ביטוח – אחד המבחנים שיהיה עליכם בדרך לכך הוא מבחן גמר פנסיוני – בחינה הנערכת מטעם משרד האוצר והרשות לניירות ערך. בחינה זו נחשבת לקשה למדי – ונערכת ארבע פעמים בשנה בלבד – כך שיש חשיבות רבה להצלחה בה – אם ברצונכם לא לבזבז זמן מיותר בדרך לקבלת רישיון העיסוק בתחומים הנ"ל.

אם ברצונכם להעלות את סיכוייכם לעבור בחינה זו בהצלחה כבר על הפעם הראשונה – מומלץ עד מאד להירשם לקורס גמר פנסיוני (או בשמו המלא – קורס הכנה לבחינת גמר פנסיוני): קורס קצר יחסית, המוצע לכם על ידי שלל מכללות המתמחות בתחום – ונועד להקנות לכם את כל הידע והכלים הדרושים להצלחה בבחינה. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי גמר פנסיוני במכללות המובילות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס גמר פנסיוני?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס גמר פנסיוני?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לקורס גמר פנסיוני

מבחן גמר פנסיוני הוא מבחן מטעם הממונה על הביטוח במשרד האוצר, והוא מהווה דרישה הכרחית בדרך לקבלת רישיון העיסוק למשווקים פנסיוניים, יועצים פנסיוניים וסוכני ביטוח חיים. מבחן זה הוא שלב מתקדם בדרך להוצאת רישיון העיסוק בתחומים הנ"ל – וניגשים אליו רק לאחר מעבר מוצלח של הבחינות הבסיסיות והמוקדמות יותר (כלכלה, סטטיסטיקה ומימון, יסודות הביטוח וחשבונאות).

כדאי לדעת כי מבנה בחינת גמר פנסיוני עבר שינוי לאחרונה, וכעת כולל המבחן 50 שאלות: כל תשובה נכונה תזכה ב-2 נקודות ו-60 ייחשב כציון עובר.

כיוון שמבחן זה כולל נושאים רבים ונערך פעמים ספורות בשנה בלבד (כל שלושה חודשים) יש חשיבות רבה לעבור אותו כבר בפעם הראשונה – אם אין ברצונכם לבזבז זמן וכסף על מבחנים חוזרים. קורס הכנה למבחן גמר פנסיוני – כמרבית קורסי ההכנה למבחנים – ידאג כי תגיעו למבחן מצוידים בכל הידע והכלים הדרושים להצלחה בו – לאחר שעברתם על כל נושאי הלימוד הרלוונטיים ותרגלתם את המבחן עצמו – כך שסיכוייכם להצליח בו יעלו פלאים.
קורס גמר פנסיוני
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מיועד קורס גמר פנסיוני?

לימודי גמר פנסיוני מיועדים למי שמעוניינים להוציא את רישיון העיסוק הדרוש לתחומי השיווק והייעוץ הפנסיוני והביטוח. הלימודים מיועדים רק למי שכבר השלימו את מבחני הבסיס בתחום (או בוגרי תארים רלוונטיים – כלכלה, חשבונאות וכיו"ב -  הזכאים לפטור ממבחני הבסיס): כלכלה, חשבונאות, סטטיסטיקה ומימון ויסודות הביטוח.

מה משך הלימודים קורס גמר פנסיוני?

קורס הכנה למבחן בגמר פנסיוני כולל, בדרך כלל, בין 100 ל-150 שעות לימוד אקדמיות והוא נמשך בין חודשיים  לשישה חודשים (בהתאם למספר שעות הלימודים הכולל ומתכונת הקורס – קרי – מספר מפגשי הלימוד השבועיים ואורכו של כל מפגש).

מרבית המכללות בתחום מציעות אפשרות ללימודי ערב ו/או לימודים בימי שישי בבוקר – במטרה להקל על אנשים עובדים להשתלב בקורס בקלות ובנוחות.
קורס גמר פנסיוני
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס גמר פנסיוני?

תכנית הלימודים בקורס גמר פנסיוני תדאג לצייד אתכם בכל הידע והכלים הדרושים להצלחה בבחינה. לצד הלימודים התיאורטיים והעיוניים – המותאמים, כמובן, לנושאים העתידים להופיע בבחינה, תתנסו גם בפתירת שלל בחינות לדוגמא ובחינות משנים קודמות – כך שתוכלו להגיע למבחן עצמו כשאתם יודעים מה מצפה לכם.

בין נושאי הלימוד בקורס: חקיקה רלוונטית, סוגי פוליסות, ביטוח חיים, ביטוח מנהלים, דמי ניהול, חישוב רווחים, ביטוח סיעודי, ביטוח לאובדן כושר עבודה, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח בריאות, ביטוח נסיעות, חוק הגנת השכר, פנסיה תקציבית, קרנות פנסיה, קופות גמל, חוק פיצויי פיטורין, חוק איסור הלבנת הון, היבטי מיסוי, חוזרי המפקח על הביטוח ועוד.

אפשרויות תעסוקה והמשך לימודים

בוגרי קורס גמר פנסיוני, אשר ייגשו למבחן ויעברו אותו בהצלחה – ישלימו עוד שלב בדרך להוצאת רישיון העיסוק בתחום. חשוב לזכור כי לאחר בחינת הגמר הפנסיוני יהיה עליכם לעבור בהצלחה גם את בחינת מקצועית א' – על מנת שתוכלו לקבל את רישיון השיווק/ ייעוץ פנסיוני מטעם משרד האוצר – כך שתוכלו להתחיל ולעסוק בתחום.
מודעה
מחפש קורס גמר פנסיוני?
מחפש קורס גמר פנסיוני?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, תל אביב וחיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה