קורס פקידות קבלה

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס פקידות קבלה
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס פקידות קבלה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס פקידות קבלה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי ניהול משרד קבלה במכללות

תחום התיירות והמלונאות כולל תפקידים רבים, ואחד התפקידים המרכזיים בו הוא תפקידו של פקיד הקבלה (או פקידת הקבלה), שכן הללו מייצגים בפני אורחי המלון את פניו של המלון – אליהם אנו פונים עם שאלותינו ובקשותינו, עם תלונות ובעיות – ואף לקבלת המלצה לבילויים בסביבה. פקידי הקבלה אחראים על תחומים רבים, שכן מעבר למתן שירות נעים ללקוחות, הם גם מעין אנשי מכירות – הממליצים ומשווקים לתיירים את שירותי המלון.

בכדי לזכות בכל הידע והכלים הדרושים לפקיד האיכותי – מומלץ להצטרף ללימודים בקורס, המעניק לבוגריו תעודת מקצוע של משרד התמ"ת, המאפשרת להם להשתלב בקלות יחסית בעבודה נדרשת זו. בואו לקרוא מידע אודות הלימודים בקורס פקידות קבלה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס פקידות קבלה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס פקידות קבלה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

למי מיועד קורס פקידות קבלה?


הלימודים בקורס הכשרת פקידות ופקידי קבלה מיועדים לאנשים בעלי תודעת שירות גבוהה, נעימים, אדיבים ומנומסים, בעלי תקשורת בין אישית מעולה והופעה נאה, המעוניינים להשתלב בעבודה דינאמית ותוססת בתחומי המלונאות והתיירות – כפקידי ופקידות קבלה – בשלל אתרים יפהפיים ברחבי הארץ.

אם אתם מתעניינים בלימודי פקידות קבלה, ייתכן כי תגלו עניין גם בלימודי תיירות ומלונאות או בלימודי מזכירות, ניהול לשכה, מזכירות רפואית, מזכירות משפטית וכיו"ב.

מה תנאי הקבלה לקורס פקידות קבלה?


תנאי הקבלה ללימודים בקורס פקידות קבלה במרבית המכללות הם: סיום 12 שנות לימוד (לעיתים אף יש דרישה לתעודת בגרות מלאה – אם אין ברשותכם בגרות, תוכלו להירשם לקורס שיפור והשלמת בגרויות), ידיעת אנגלית ועברית ברמה גבוהה (ידיעת שפות זרות נוספות מהווה יתרון בקבלה), יכולת עבודה בסיסית על מחשב ומעבר של מבחני מיון שונים ושל ראיון קבלה אישי, הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

חלק ממוסדות הלימוד אף מציבים הגבלת גיל לקבלה ללימודים – ורק מועמדים בני 20 ומעלה יכולים להתקבל ללימודים בקורס.

מה משך הלימודים ומתכונתם לקורס פקידות קבלה?


לימודים בקורס הכשרת פקידי קבלה הם לימודים מקיפים ומעמיקים – הכוללים הן שיעורים פרונטאליים והן התנסות מעשית (התמחות), ואשר נמשכים בין חודשיים וחצי לחמישה חודשים – בהתאם למספר שעות הלימודים הכולל, מספר מפגשי הלימוד ומשך הזמן של כל מפגש לימודים.

מכללות אחדות מציעות לתלמידים אפשרות בחירה בין לימודים בשעות הבוקר לבין לימודים בשעות אחר הצהריים והערב, ולעיתים אף אפשרות ללימודים בימי שישי בבוקר, במטרה לאפשר גם לאנשים עובדים להשתלב בקורס בקלות יחסית. אולם – חשוב לדעת כי מתכונת לימודי הערב כוללת את השיעורים העיוניים בלבד – וכי על מנת להשלים את חובת ההתמחות (העבודה המעשית) יהיה עליכם לפנות גם את שעות היום.

מה נושאי הלימודים לקורס פקידות קבלה?


תכנית הלימודים בקורס פקידות קבלה היא עשירה ומרתקת, ומשלבת בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים, לבין התנסויות מעשיות ותרגולים – לרבות התמחות בעבודת פקיד הקבלה באחד מבתי המלון/ בתי הארחה ברחבי הארץ.

בדרך כלל כוללים הלימודים בקורס פקידות קבלה את הנושאים והתכנים הבאים: מבוא למלונאות, שיווק מלונאי, תקשורת בינאישית ויחסים בינאישיים, עבודה תחת תנאי לחץ, אירוח, משק ואחזקה, טיפול בתלונות ומניעתן, יישומי מחשב ותוכנות מלונאיות, שיווק ומכירות, חוקי עבודה, תורת האירוח (לרבות היכרות עם תרבויות שונות), מזכירות כללית, תפעול וניהול קופה, ועוד שלל נושאי לימוד, אשר יקנו לכם את כל הידע, המיומנויות והכלים הדרושים לפקיד הקבלה המקצועי והאיכותי.

איזו תעודה מקבל בוגר קורס פקידות קבלה?


בוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס ויעברו בהצלחה את בחינות הגמר הממשלתיות, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם, כמו גם לתעודת מקצוע סוג 01 פקידות קבלה של משרד התמ"ת (הכלכלה).

חשוב לברר טרם ההרשמה האם המוסד בו בחרתם ללמוד מוכר ומאושר על ידי משרד התמ"ת ויעניק לכם את תעודת הסיום המבוקשת – שכן ללא תעודה של משרד התמ"ת יהיה לכם קשה הרבה יותר להשתלב בעבודה בתחום. כל המכללות המפורסמות בעמוד זה (ובאתר מכללות כולו) הן איכותיות ועתירות מוניטין, ומזכות את הבוגרים בתעודה המוכרת על ידי הגורמים הרלוונטיים.

מה אפשרויות התעסוקה לבוגר קורס פקידות קבלה?


בסיום הלימודים, ולאחר מעבר הבחינות החיצוניות וקבלת תעודת המקצוע של משרד התמ"ת, יוכלו הבוגרים להשתלב בעבודה כפקידי ופקידות קבלה בבתי מלון, אתרי תיירות, בתי הארחה, אכסניות וכיו"ב בכל רחבי הארץ. הבוגרים יכולים לבחור גם לעבוד באתרים תיירותיים מרוחקים – אשר בדרך כלל מציעים תנאי העסקה מפתים במיוחד.

רבים מהבוגרים אף משתלבים בעבודה כפקידי ופקידות קבלה בארגונים עסקיים וציבוריים גדולים אשר אינם מתחום התיירות והמלונאות – כגון פקיד קבלה במשרדי חברות הסלולר, לדוגמא.

מה אפשרויות ההמשך לימודים לקורס פקידות קבלה?


בוגרים אשר ירצו להמשיך ולהתפתח מקצועית יוכלו לפנות להמשך לימודים ולהשלים תואר ראשון בתיירות ומלונאות, תואר ראשון במנהל עסקים, לימודי ניהול מלונאות וכיו"ב.

סיכום לקורס פקידות קבלה


לסיכום, אם התברכתם בכישורים בין אישיים מעולים, בסבר פנים נאות ובהופעה ייצוגית, ואם אתם אוהבים לפגוש אנשים מכל רחבי העולם ונמשכים לתחומי התיירות, המלונאות והנופש – ייתכן כי קורס פקידות קבלה יכול להתאים לכם עד מאד.

קורס זה, הנמשך חודשים אחדים בלבד, יכשיר אתכם לעבודה נדרשת, מרתקת, רווחית ומהנה במלונות ואתרי תיירות בכל רחבי הארץ – עבודה בה אתם תהיו פניו של המלון – ותדאגו כי התיירים המתארחים אצלכם יזכו לחופשה מהנה – אותה לא ישכחו במהרה. אז בואו ליהנות מלימודי הכשרה מקצועית איכותיים – בואו ללמוד בקורס פקידות קבלה.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎