קורס מדריכי פינג פונג

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס מדריכי פינג פונג
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מדריכי פינג פונג?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מדריכי פינג פונג?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי הדרכת ואימון פינג פונג

טניס שולחן, הידוע גם כפינג פונג, הוא משחק ספורטיבי מהנה במיוחד, אותו ניתן לשחק גם בבית, ואין הוא מצריך מגרשים גדולים וייחודיים. טניס שולחן הוא משחק חדש יחסית, אמנם על אף גילו הצעיר של ספורט זה, הוא זוכה לפופולאריות רבה ברחבי העולם, ולמעשה הוא ממוקם במקום החמישי בין משחקי הכדור הספורטיביים האהודים בעולם – מיד אחרי הכדורגל, הטניס, הקריקט והבייסבול ואפילו לפני משחק הכדורסל (המדורג במקום השישי).

אם גם אתם נמנים על חובבי המשחק המהנה, יש לכם אפשרות להשתלב בעבודה מרתקת ומאתגרת כמאמני ומדריכי טניס שולחן –אחרי שתעברו קורס מתאים. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס מדריכי ומאמני טניס שולחן.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מדריכי פינג פונג?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מדריכי פינג פונג?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

למי מתאימים לימודי הדרכת פינג פונג?

הלימודים בקורסים להכשרת מדריכי ומאמני טניס שולחן מיועדים, כמובן, לחובבי המשחק, המעוניינים להפוך את תחביבם הספורטיבי למקצוע, "להדביק" באהבה למשחק ילדים, מתבגרים ומבוגרים, ולגדל ולטפח את הדור הבא של שחקני הפינג פונג הישראלים.

אם אתם מתעניינים בלימודים בקורס מאמני ומדריכי טניס שולחן, אולי תמצאו עניין גם בקורסים אחרים של מכללות להכשרת מאמנים ומדריכים בספורט – קורס מדריכי ומאמני כדורגל, קורס מדריכי ומאמני טניס, קורס מדריכי כדורעף, קורס מדריכי חדר כושר וכיו"ב.

מה הם תנאי הקבלה לקורס מדריכי פינג פונג?

על מנת להתקבל לקורס המדריכים נדרשים המועמדים להיות בני 16 ומעלה (לעיתים הקבלה אפשרית רק לבעלי 18 ומעלה) ובעלי אישור רפואי המעיד על בריאות תקינה וכשירות לעסוק בפעילות גופנית. ברוב מוסדות הלימוד אף נערכים מבחנים מעשיים וראיונות אישיים, הבודקים את הן ידיעותיו והבנתו של המועמד את המשחק והן את התאמתו ללימודי התחום והעיסוק בו. חלק ממוסדות הלימוד אף דורשים מהמועמדים להביא המלצות.

תנאי הקבלה לקורס מאמני הטניס כוללים את האמור לעיל (גיל, אישור רפואי, מבחן מעשי וראיון אישי) ובנוסף לכך גם מבחן עיוני וניסיון של שנתיים בהדרכת טניס שולחן, וסיום לימודים מוצלח בקורס הכשרת המדריכים.  

מה משך קורס מדריכי פינג פונג?

קורסים להכשרת מדריכי פינג פונג נמשכים, בד"כ, בין שלושה לשישה חודשים, וכוללים בין 200 ל-250 שעות לימוד אקדמיות, אולם ישנם גם קורסים להכשרת מדריכים הנמשכים קרוב לשנה, שכן הם כוללים רק מפגש שבועי אחד קצר יחסית. הלימודים בקורס הכשרת המאמנים נמשכים כשנה לערך, וכוללים בין 400 ל-450 שעות לימוד אקדמיות.

אם אתם מעוניינים ללימודים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם! חלק ממוסדות הלימוד מציעים לימודים בשעות הערב, ולעיתים אף לימודים בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים עסוקים ונטולי זמן פנוי, יכולים להשתלב בלימודים בקלות יחסית, בשעות ובימים הנוחים להם ביותר.

מה לומדים בקורס מדריכי פינג פונג?

תכנית הלימודים בקורסים להכשרת מדריכי ומאמני פינג פונג היא עשירה ומגוונת, וכוללת הן הקניית ידע עיוני ותיאורטי מקיף ונרחב, והן שלל תרגולים והתנסות מעשית בהדרכה ובמשחק, כך שהכשרת הבוגרים הינה לעילא ועילא.

נושאי הלימוד המדויקים משתנים, כמובן, בין הקורסים להכשרת מדריכים והקורסים להכשרת מאמנים, אך פעמים רבות נלמדים, בין היתר, הנושאים והתכנים הבאים: אנטומיה, פיזיולוגיה, תורת האימון, מבוא לפסיכולוגיה של הספורט, עזרה ראשונה, תכונות המדריך ומאפייניו, תורת הענף, חימום, אימון מתחילים, עקרונות החבטה, סגנונות משחק, טקטיקה, שיטות משחקים וארגון תחרויות, אחיזת המחבט, עמדת מוצא, חבטות היסוד וחבטות מתקדמות, חבטות הגשה וקבלה, חוקה ושיפוט ועוד.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס מדריכי פינג פונג?

בוגרי הקורס להכשרת מדריכים, אשר יעמדו בכל דרישות הלימודים בהצלחה, יהיו זכאים לתעודת "מדריך טניס שולחן" מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. בוגרי הקורסים להכשרת מאמנים יהיו זכאים, כמובן, לתעודת "מאמן טניס שולחן".

חשוב לברר האם התעודות הניתנות הן באישור מינהל הספורט ובהתאם להוראות חוק הספורט, שכן תעודות ממוסדות לימוד שאינם מוכרים ומאושרים, יקשו עליכם להשתלב בעבודה בתחום. כל מוסדות הלימוד המפורסמים בעמוד ובאתר מכללות כולו הם מוכרים ואיכותיים במיוחד!

במה עוסקים בוגרי קורס מדריכי פינג פונג?

בסיום הלימודים יוכלו הבוגרים להשתלב בעבודה כמדריכי ומאמני טניס (בהתאם לקורס אותו למדו) בבתי ספר ומתנ"סים, מרכזי ספורט ונופש, מוסדות החינוך הבלתי פורמליים וכד', או אף לצאת לדרך עצמאית ולערוך חוגים או שיעורים פרטיים בפינג פונג. בעוד מדריכים אינם יכולים לאמן קבוצות ושחקנים מקצועיים, בוגרי קורס המאמנים יוכלו לאמן את בני כל הגילאים ואת כל רמות השחקנים.

סיכום

לסיכום, אם משחק הפינג פונג הוא הדרך בה אתם אוהבים לבלות את זמנכם – למה שלא תהפכו את תחביבכם למקצוע מרתק, מאתגר ורווחי, ותשתלבו בעבודה כמדריכי ומאמני טניס שולחן?

הלימודים בקורסים להכשרת מאמני ומדריכי פינג פונג יכשירו אתכם, תוך שנה לכל היותר, בכל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת להשתלב בעבודה בתחום, ולסייע בגידולו של דור השחקנים הבא של ישראל, או פשוט להחדיר בליבותיהם של רבים את האהבה למשחק. אז הצטרפו גם אתם לקורסי ההכשרה בתחום – קורסים אשר יהוו את חבטת הפתיחה שלכם לקריירה מהנה!
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎