קורס צילום מקצועי מתקדם

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי צילום למתקדמים במכללות

בימינו התפוצה של המצלמות היא גבוהה מאוד, אפילו במכשירי סמארטפון בסיסיים קיימת מצלמה דיגיטלית סבירה. באופן זה כל אחד יכול לצלם את משפחתו, צילומי טבע ונוף, לצלם אירועים שונים וכדומה. אולם כדי להפוך לצלמים איכותיים באמת, יש צורך בידע מקיף בנושאי צילום מגוונים: למשל, זמן חשיפה, להשיג שליטה על מהירות סגירת התריס, לעשות שימוש נכון בעדשות ולהחליף אותם על פי האובייקט המצולם, עומק שדה, התחשבות בזוויות צילום שונות ועוד. מי ששואף לפתח את כישורי הצילום שלו מעבר לידע הבסיסי בו מחזיקים רוב האנשים, מתוך כוונה להפוך לצלם מקצועי, עשוי להפיק תועלת רבה מלימודי קורס צילום מתקדם.

קורס זה יעניק למי שלומד אותו הידע רב ויכולות עבודה הכלים הדרושים לצלם מקצועי, באמצעות חומר הלימוד הם יוכלו אחר כך להשיג משרות הקשורות לצילום ולהתמחות בסוגי צילום שונים – צילום סטודיו, צילום אופנה, צילום טבע, צילום דיוקנאות. וכיו"ב. לימודי צילום למתקדמים הופכים בשנים האחרונות למבוקשים מאד, מכיוון שרבים מבקשים לשפר את כישורי הצילום שלהם, כך שיוכלו ליהנות לא רק מעיסוק אמנותי ויצירתי מרתק זה, אלא גם משלל אפשרויות עבודה רווחיות בתחום. הנכם מוזמנים לקרוא את הכתוב בדף זה ואף להשאיר פרטים באתר ואחד מיועצינו יחזור אליכם עם מידע נוסף.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס צילום מקצועי מתקדם?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס צילום מקצועי מתקדם?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס צילום מתקדם

רבים מחזיקים בביתם מצלמות דיגיטליות שמשמשות אותם להנצחת כל מיני אירועים, צילום טיולים בטבע, צילום מסמכים ועוד מגוון אפשרויות. אפילו המצלמות הדיגיטליות הסטנדרטיות (ללא עדשות מתחלפות), כבר מתחילות לפנות את מקומן למצלמה המובנית במכשירי הסמארטפון. אולם כדי להתקדם בתחום הצילום, להפיק תמונות באמת איכותיות ולהבין את משמעות המושגים החשובים בתחום, כמו: עומק שדה, זמן חשיפה, פוקוס, זווית צילום, סוגי עדשות ומאפייניהם, נדרש מן האנשים זמן לימוד ותרגול. לא כל אחד יכול ללמוד לבד את כל הפרטים הטכניים הללו באופן אפקטיבי וזו הסיבה שמכללות לצילום מציעות קורס צילום למתקדמים.

לימודים אלה בנויים במתכונת של שיעורים תיאורטיים בכיתת הלימוד, במסגרתם ילמדו הסטודנטים מושגים מתחום הצילום, על מבנה המצלמה ויקבלו דגשים באמנות הצילום. במקביל הם יעברו התנסות מעשית מחוץ לכיתה, בצילומי נוף, צילומי טבע, צילומי פורטרטים, צילומים אורבניים וכדומה. התנסות זו תביא את הסטודנטים לרמת ביצוע גבוהה ולהפקת תמונות איכותיות ביותר. אם גם אתם מעוניינים להפוך למקצוענים בתחום הצילום ובמקביל ליהנות מחוויית לימודים מעשירה ומרתקת, הזדרזו להירשם אל קורס צילום מקצועי מתקדם.
קורס צילום מקצועי מתקדם
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מי קהל היעד לקורס צילום מקצועי מתקדם?

לימודי צילום מתקדם מיועדים לבוגרי קורסי צילום בסיסי (או לבעלי ידע וניסיון בתחום), המעוניינים לרכוש יכולות צילום איכותיות וכלים מתקדמים בתחום. באופן שיאפשר להם להשתלב בעבודות צילום ולתפקד כצלמים מקצועיים לכל דבר ועניין. כמובן כי גם המעוניינים בהעשרה אישית בלבד יפיקו תועלת רבה מלימודים מלאי יצירתיות אלו.

כמו כן, קורס צילום למתקדמים מתאים גם לצלמים המתמחים במגוון תתי נושאים בצילום, כמו צילום טבע, צילום אירועים, צילום משפחות וצילום סטודיו. באמצעות קורס זה הם יוכלו לשפר את איכות עבודתם להעלות את המוניטין שלהם ולהשיג עבודות טובות יותר כשכירים או כעצמאיים.

קורס זה עשוי להתאים גם לאנשים שעובדים בתחום השיווק והפרסום, שיש להם ידע בסיסי בצילום, אשר מעוניינים לשפר את איכות פרסום המוצרים שלהם באמצעות צילום מוכר.

מה תנאי הקבלה לקורס צילום מקצועי מתקדם?

תנאי הקבלה אל לימודי צילום למתקדמים כוללים, בדרך כלל, דרישה להשלמת קורס צילום בסיסי (או ניסיון וידע בצילום – אשר ייבדקו על ידי מבחן התאמה), ובעלות על מצלמה איכותית, שתשמש את הסטודנטים במהלך הלימודים, כמו גם שליטה טובה בעבודה על מצלמות רפלקס.

חלק מהמכללות ומוסדות הלימוד בתחום מציבים תנאי קבלה נוספים – הצגת תיק עבודות ומעבר של ראיון אישי עם ראשי מסלול הלימודים במכללה. ראיון זה נועד לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.

כמו כן, בחלק מן המכללות, יתקבלו לקורס רק מועמדים בני שמונה עשרה לפחות.
קורס צילום מקצועי מתקדם
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך הלימודים לקורס צילום מקצועי מתקדם?

משך לימודי צילום מתקדם שונה בין מכללה אחת לרעותה, ובין קורסים בסיסיים לקורסים מקיפים יותר. הלימודים, בדרך כלל נמשכים, בין שלושה חודשים לחצי שנה, והם כוללים, לרוב, בין עשרה לשמונה עשרה מפגשים. סה"כ בין ארבעים לכשבעים שעות לימוד אקדמיות. הקורסים המעמיקים במיוחד בתחום נמשכים שנה. במהלך הלימודים יוקדש מספר שעות לימוד ניכר להתנסות מעשית בצילום מחוץ לכיתת הלימוד. הלימודים יתקיימו לרוב בין פעם לפעמיים בשבוע, במתכונת לימודי יום, או במתכונת לימודי ערב.

במטרה להקל על אנשים עובדים (ואנשים עסוקים אחרים) להשתלב בלימודים, מציעות רבות מהמכללות בתחום אפשרות ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, המאפשרים לשלב, בקלות ונוחות יחסית, בין לימודים מלאי יצירתיות אלו לבין עבודה במשרה מלאה.

מה נושאי הלימוד לקורס צילום מקצועי מתקדם?

לימודי צילום למתקדמים כוללים הן הרצאות עיוניות ותיאורטיות מקיפות ומעמיקות – שיקנו לסטודנטים את מיטב הידע בתחום, והן שלל תרגולים והתנסויות מעשיות מעשירות, לרבות יציאה לימי צילום, הכנת פרויקט גמר, ביקורת עבודות, הכנת תיק עבודות. – בחלק מהמכללות ומוסדות הלימוד.

הלימודים בקורס צילום מתקדמים כוללים, לעיתים קרובות, את הנושאים והתכנים הבאים: אמנות הצילום, טכניקות מתקדמות בצילום, מדידת אור, קומפוזיציה, טכניקות פוקוס, עומק שדה וחדות תמונה, איזון חשיפה, צילומי לילה, צילומי רחוב, שימוש בתאורה מלאכותית, פוטושופ ותוכנות רלוונטיות נוספות, צילומי סטודיו וצילומי פורטרטים, צילום מוצר, צילום טבע ובעלי חיים, צילום אופנה, פיתוח חשיבה יצירתית, צילום מאקרו, צילום טבע דומם, פיתוח גישה אישית בצילום ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד מרתקים.

איזו תעודה מקבל בוגר קורס צילום מקצועי מתקדם?

בוגרי קורס צילום מתקדם, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם. דרישות הלימוד כוללות: עמידה בחובות הנוכחות עפ"י דרישות המכללה, השתתפות פעילה במהלך השיעורים, השתלמות פרקטית בצילום, הגשת פרויקט גמר והצלחה במבחנים במכללות בהן הם מתקיימים.

מה לימודי ההמשך לקורס צילום מקצועי מתקדם?

אם תרצו להמשיך להתמקצע ולהתפתח בתחום תוכלו לפנות ללימודים מתקדמים בתחום – קורס צילום אופנה, קורס צילום עיתונאות, קורס צילום טבע, קורס צילום דיוקנאות וכו' – אשר יקנו לכם הכשרה מעמיקה באחד מתחומי הצילום ויפתחו בפניכם שלל אפשרויות תעסוקה חדשות.

מי שרוצה להתקדם עוד יותר בתחום ולפנות לתארים אקמדיים בתחום הצילום, עשויים להפיק תועלת רבה מלימודי תואר ראשון בצילום. תואר זה יעמיק את ידיעותיהם של הסטודנטים גם בצד התיאורטי של אמנות הצילום וגם בצד הטכני. כך הם יוכלו להתפתח בתחום כיוצרים. הלימודים האלה ישפרו את המיומנות הטכנית ויעניקו התמחויות ספציפיות בתחומי צילום רבים, כמו צילום דיוקנאות, צילום אופנה, צילומי נוף וטבע ועוד.

מה אפשרויות התעסוקה לקורס צילום מקצועי מתקדם

בוגרי קורס צילום למתקדמים יוכלו אחרי סיום לימודיהם להתחיל לעבוד בתור צלמים, במסגרת של חברות צילום והפקה, בעולם השיווק והפרסום, באמצעי התקשורת השונים הכוללים את העיתונות הכתובה, הטלויזיה וברשתות האינטרנט הגדולות וכדומה.

כמו כן, עשויים הבוגרים לפנות לאפיק עבודה עצמאי כצלמים פרילנסרים ולפתוח סטודיו צילום פרטי משל עצמם ולצלם שם משפחות, או צילומי מזון ודיוקנאות, או לעסוק בתחום צילום האירועים להשכרה.

צלמים שצברו ניסיון מקצועי רב ושואפים להעביר מהידע שלהם לאחרים, יכולים להציג את מועמדותם לתפקידי הדרכת צילום במסגרת של מכללות ובתי ספר לצילום.
מודעה
מחפש קורס צילום מקצועי מתקדם?
מחפש קורס צילום מקצועי מתקדם?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב ורמת גן
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה