קורס טכנאי סמארטפונים וטאבלטים

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

קורס טכנאי טאבלטים וסמארטפונים במכללות

בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה מסחררת במכירה ובשימוש של הטלפונים החכמים – הסמארטפונים, ושל מכשירי הטאבלט השונים. מכשירים אלו, שעד לפניי שנים ספורות כלל לא היו בנמצא, הופכים נפוצים יותר ויותר, ולאחרונה עקפו מכירות הסמארטפונים את מכירות הטלפונים הסלולריים "הפשוטים". בד בבד עם השימוש הגובר, עולה גם הצורך באנשי מקצוע מיומנים אשר יוכלו לטפל בבעיות ולתקן תקלות וליקויים במכשירים אלו, ואכן, הדרישה לטכנאים אשר תחום התמחותם הוא הטלפונים החכמים והטאבלטים נמצאת בעלייה מתמדת. על כן, אם חשקתם ללמוד מקצוע מרתק וחדשני, המספק הזדמנות פז להשתלב בעבודות רווחיות בשוק פורח - קורס טכנאי הטאבלט והסמארטפון יכול להיות פתרון מושלם עבורכם.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס טכנאי סמארטפונים וטאבלטים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס טכנאי סמארטפונים וטאבלטים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס טכנאי סמארטפונים וטאבלטים

הסמארטפונים והטאבלטים הולכים וכובשים את העולם : כל נסיעה באוטובוס, ישיבה במסעדה או שוטטות ברחוב תבהיר לנו כי לא ניתן עוד להתחמק ממכשירים אלו – המשמשים לא רק לדיבור בטלפון והסתמסות – אלא למשחק, ניווט, גלישה באינטרנט, שמיעת מוזיקה – ושלל פונקציות נוספות. אין ספק כי מכשירים אלו – האייפונים, הסמסונגים ויתר המכשירים מבוססי האנדרואיד – משפיעים רבות על חיינו, והשימוש הרב בהם הוביל גם ליצירה של שלל משרות חדשות – החל ממפתחי אפליקציות, דרך מעצבי ממשק משתמש, וכלה בטכנאים לתיקון סמארטפונים.   כיוון שמכשירים מתוחכמים אלו יקרים מאד ללב המשתמשים, וכיוון שהמכשירים נוטים, ככל מכשיר אלקטרוני, להתקלקל ולעשות בעיות שונות – הדרישה לאנשי מקצוע איכותיים, אשר יוכלו לתקן בעיות שונות בסמארטפונים ובטאבלטים, צומחת במהירות. על כן התחילו להציע מכללות מובילות בתחום קורסים ייחודיים להכשרת טכנאים לתיקון ותחזוקה של מכשירי אייפון, סמסונג גלקסי, אייפד וכיו"ב.
קורס טכנאי סמארטפונים וטאבלטים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאים ללמוד קורס טכנאי סמארטפונים וטאבלטים?

הקורסים בתחום מיועדים לאנשים בעלי נטייה טכנית וחיבה לגאדג'טים, המעוניינים להשתלב בעולם מרתק זה, וליהנות מעבודה נדרשת ורווחית. הלימודים מתאימים במיוחד לטכנאי מחשבים נייחים, טכנאי מחשבים ניידים וטכנאי טלפונים סלולריים, המעוניינים להרחיב ולעדכן את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולמשוך לקוחות חדשים.

מה הם תנאי הקבלה לקורס טכנאי סמארטפונים וטאבלטים?

תנאי קבלה לקורס טכנאי טאבלטים וסמארטפונים לא דורשים ידע בתכנות, ואם אתם בוגרים 12 שנות לימוד, יודעים לקרוא אנגלית ובעלי היכרות בסיסית – ברמת משתמש – עם עולמות המחשוב, האינטרנט והטלפונים החכמים – תוכלו להתקבל ללימודים, לפחות בחלק מהמכללות בתחום. יחד עם זאת, מכללות אחדות דורשות מהמועמדים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה, ולעיתים אף מקיימים מוסדות הלימודים מבחני קבלה – הבודקים את רמת יכולת השימוש במחשב של המועמדים, את שליטתם באנגלית ואת התאמתם למקצוע טכני.
קורס טכנאי סמארטפונים וטאבלטים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך קורס טכנאי סמארטפונים וטאבלטים?

הלימודים בקורס הכשרת טכנאי סמארטפונים וטאבלטים אינם ארוכים כלל וכלל – ולאחר חודשים ספורים של לימודים תוכלו להתחיל ולעבוד בתחום. בדרך כלל כוללים קורסים אלו בין 150 ל-200 שעות לימוד אקדמיות.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים אלו, אך חוששים כי לא תוכלו למצוא די זמן פנוי לשם כך – יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מכללות רבות בתחום מציעות לכם אפשרות בחירה בין לימודים בשעות הבוקר לבין לימודים בשעות אחר הצהריים והערב – כך שגם אם אתם אנשים עובדים תוכלו להשתלב בקלות ובנוחות יחסית בלימודים המעשירים – מבלי לוותר או "לפספס" ימי עבודה.

מה לומדים בקורס טכנאי סמארטפונים וטאבלטים?

הלימודים בקורסים להכשרת טכנאי טאבלטים וסמארטפונים משלבים לימודים עיוניים יחד עם תרגולים טכניים ומעשיים. מוסדות שונים מציעים תכניות לימודים שונות במקצת, אולם ברב המקומות יוכשרו התלמידים הן בתחומי החומרה והן בתחומי התוכנה הרלוונטיים. הלימודים יסמיכו את הבוגרים לתיקון ותחזוקת סמארטפונים, טאבלטים וציוד סלולרי מתקדם, לאיתור ופתרון בעיות במכשירים אלו ולסנכרונם. רב המקומות יספקו לתלמידיהם היכרות עם מכשירים תוצרת Apple, Samsung, HTC, Motorola & Nokia.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס טכנאי סמארטפונים וטאבלטים?

בסיום הלימודים יהיו זכאים הבוגרים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

במה עוסקים בוגרי קורס טכנאי סמארטפונים וטאבלטים?

כאמור – קיימת בשוק דרישה רבה לטכנאי סמארטפונים וטאבלטים, ובוגרי הלימודים יכולים להשתלב בקלות בעבודה בתחום – כשכירים - בחברות הסלולר (אורנג', סלקום, פלאפון וכו'), כמו גם שלל מעבדות תיקון מחשבים וציוד סלולארי - או כעצמאיים, המחזיקים מעבדת תיקון משל עצמם.
מודעה
מחפש קורס טכנאי סמארטפונים וטאבלטים?
מחפש קורס טכנאי סמארטפונים וטאבלטים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: קרית אתא ונתניה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה