הקריה האקדמית אונו

תואר ראשון בפיזיותרפיה

הקריה האקדמית אונו

תואר ראשון בפיזיותרפיה

הפקולטה למקצועות הבריאות בקריה האקדמית אונו מציעה תכנית לימודים ייחודית לתואר ראשון בפיזיותרפיה*, אשר נועדה להכשיר את בוגריה כפיזיותרפיסטים מיומנים, בעלי מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת להתמודד בהצלחה עם כל מצב וכל סוג טיפול.

*הענקת התואר מותנית באישור המל"ג.

מידע נוסף

תואר ראשון בפיזיותרפיה בקריה האקדמית אונו – מידע כללי תכנית הלימודים לתואר ראשון בפיזיותרפיה של הפקולטה למקצועות הבריאות בקריה האקדמית אונו מציעה הזדמנות פז לשואפים להשתלב בתחום עיסוק מרתק וחשוב זה, העוסק באבחון, שיקום ומניעה של בעיות במערכת התנועה. הלימודים בחוג הינם מקיפים ומעמיקים, ומשלבים בין הקניית ידע תיאורטי ועיוני נרחב, לבין שלל התנסויות מעשיות ותרגולים, כך שהכשרת הבוגרים הינה לעילא ועילא. סגל ההוראה בחוג, המורכב מאנשי מקצוע עתירי ניסיון ומרצים עשירים בידע, דואג להכשרה האיכותית של הבוגרים, ומכין אותם להתמודדות מיטבית עם כל מצב וסוג טיפול. הסטודנטים בחוג נהנים מרמת לימודים גבוהה, המעניקה להם ארגז כלים טיפולי ומניעתי נרחב ומקיף, המכשיר אותם לא רק לטיפול בבעיות רפואיות, אלא אף לקידום הבריאות באוכלוסייה, המעניקה להם ארגז כלים טיפולי ומניעתי נרחב ומקיף.

תואר ראשון בפיזיותרפיה בקריה האקדמית אונו – תנאי הקבלה ללימודים בתכנית יתקבלו מועמדים העונים על הדרישות הבאות: ממוצע בגרות 95 ומעלה, ציון פסיכומטרי 600 ומעלה, אנגלית רמה 2 לפחות (ציון 100-119 בפסיכומטרי או ציון 200-219 במבחן אמי"ר). כן יידרשו המועמדים לעבור ראיון קבלה אישי. עדיפות בקבלה תינתן לבוגרי 4 או 5 יח"ל במתמטיקה. בעלי תעודת בגרות מחו"ל יידרשו להציג אישור שקילות לבגרות מטעם משרד החינוך, וכן ציון פסיכומטרי תקף.

תואר ראשון בפיזיותרפיה בקריה האקדמית אונו – תכנית הלימודים הלימודים לתואר נמשכים כארבע שנים ונערכים במתכונת של 5 מפגשים בשבוע, בין השעות 08:00-16:30. בין הנושאים והתכנים הנלמדים במהלך התואר: ביולוגיה של התא, אנטומיה כללית, פיזיולוגיה, מבוא לגנטיקה, תורת העיסוי, טכניקות שיקום, אורתופדיה ופגיעות ספורט, רפואה פנימית, מבוא לפרמקולוגיה, פיזיולוגיה של המאמץ, פסיכולוגיה של שיקום, כירורגיה, ארגונומיה, נוירולוגיה ודימות, אתיקה רפואית, ועוד מגוון עשיר של נושאי לימוד מרתקים.

תואר ראשון בפיזיותרפיה בקריה האקדמית אונו – תעודה* בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישותיהם, לרבות הצלחה במבחן ההסמכה של משרד הבריאות, יהיו זכאים לתואר ראשון בפיזיותרפיה – (B.P.T (Bachelor of Physio-Therapy. *הענקת התואר מותנית באישור המל"ג.