הטכניון - היחידה ללימודי חוץ והמשך

קורס צילום אופנה

הטכניון - היחידה ללימודי חוץ והמשך

קורס צילום אופנה

אם תמיד רציתם להיות אלו שניצבים מאחורי המצלמה בהפקות האופנה ובצילומי השער של המגזינים השונים, בואו לקרוא על קורס צילום אופנה המוצע ע"י היחידה ללימודי חוץ והמשך של הטכניון!
הקורס מתקיים בחיפה בלבד!

מידע נוסף

קורס צילום אופנה - קהל היעד
קורס צילום אופנה מיועד לחובבי צילום מתקדמים שכבר רכשו כלים בסיסיים לעבודה בסטודיו ומעוניינים בהרחבת ידיעותיהם בתחום צילום האופנה.

קורס צילום אופנה - תכנית הלימודים
קורס צילום אופנה נועד להקנות לבוגריו ידע בנושאים הקשורים בטכניקות צילום, הפקות אופנה עבודה עם מודלים, תאורות שונות לצילום אופנה ועוד, תוך שימת דגש על פיתוח אמירה אישית והבנת תחום האופנה על כל היבטיו. במהלך הקורס, רוכש התלמיד את ארגז הכלים שיאפשר לו לשמש כצלם אופנה מקצועי ומתנסה בנושאים כמו טכניקות צילום, ציוד, טכניקות תאורה, עבודה עם מודלים, הפקת כתבת אופנה, הפקות אופנה, הפקת שער של מגזין ועוד. הלימודים יתפרשו על פני 15 מפגשים בני 4 שעות, שיתקיימו אחת לשבוע בשעות אחר הצהריים. לבוגריהם תוענק תעודת גמר מטעם הטכניון, היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ.

הנושאים שייכללו בתכנית הלימודים של הקורס הינם: סקירה של צילום אופנה והתפתחויות בתחום; חשיבות התכנון; ריטוש ופוטושופ בצילום אופנה; סטיילינג; התאמת הסטיילינג לקונספט; להבין בגד או אביזר; התאמת הבגד והקונספט לדוגמן/ית; איפור; טכניקות צילום; מערכי תאורה לצילום אופנה; כתבת אופנה; שער של מגזין; התאמת התאורה לקונספט; התאמת התנוחה והסגנון לקונספט; הפקת אופנה בסיום הקורס; והפקת קטלוג של ההפקה.

קורס צילום אופנה - תנאי הקבלה
המועמדים לקורס צילום אופנה נדרשים למצלמת SLR או  DSLR ולידע מוקדם בצילום. בוגרי הקורס מתקדם א' או מתקדם ב' יוכלו להרשם לקורס צילום אופנה באופן אוטומטי, בעוד שמועמדים אחרים יחויבו במעבר שאלון בקיאות.

הלימודים מתקיימים בחיפה.
תחומי לימוד נוספים בטכניון חוץ