קורס שופטי כדורסל

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס שופטי כדורסל
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס שופטי כדורסל?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס שופטי כדורסל?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי שיפוט כדורסל במכללות

כדורסל הוא אחד ממשחקי הספורט הפופולאריים ביותר בעולם כולו – וגם בישראל הוא זוכה לאהדה גדולה – רק משחק הכדורגל עובר אותו במידת הפופולאריות בקרב הקהל הישראלי. אם גם אתם נמנים על האוהדים השרופים של משחק זה – אתם יכולים להפוך את התחביב האהוב לפרנסה נאה – ולהשתלב בתפקידי הדרכה ואימון כדורסל, תפקידי כתבי ושדרי ספורט או בתפקידי שיפוט.

אם גם אתם מעוניינים לקבל הכשרה כשופטי כדורסל תוכלו להצטרף לקורס הייחודי להכשרת שופטים. קורס קצר זה יאפשר לכם להשתלב בעבודה מרגשת – בה תבלו על מגרש הכדורסל ותקפידו על ניהולו התקין של המשחק. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס הכשרת שופטי כדורסל.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס שופטי כדורסל?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס שופטי כדורסל?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס שופטי כדורסל


כידוע, בכדורסל יש שופטי מזכירות – האחראים על העניינים האדמיניסטרטיביים, כספירת הניקוד וכו', ואת שופטי המשחק – האחראים על ניהול המשחק עצמו – ההקפדה על החוקים, קביעת עבירות וכיו"ב. תוכלו למצוא קורסי הכשרה הן לתפקיד שופטי המזכירות והן לתפקידי השופטים "הרגילים".

מה קהל היעד לקורס שופטי כדורסל?


הלימודים בקורס להכשרת שופטי כדורסל מיועדים, כמובן, לכל חובבי וחובבות משחק פופולארי זה, המעוניינים להשתלב בעבודה כשופטים במשחקים וליהנות מההתרגשות שבעמידה על המגרש, על האחריות הרבה הנלווית לה והשפעתה על מהלך המשחק.

אם אתם מתעניינים בלימודים בקורס שופטי כדורסל, ייתכן כי תגלו עניין גם בלימודים בקורס הכשרת שופטי כדורגל, קורס מדריכי ומאמני כדורסל, קורס מדריכי טניס, קורס מדריכי כדורעף, קורס מדריכי אמנויות לחימה ומגוון קורסים נוספים מתחומי הספורט, הכושר הגופני וההתעמלות.

מה תנאי הקבלה לקורס שופטי כדורסל?


תנאי הקבלה ללימודים בקורס הכשרת שופטי כדורסל כוללים, בד"כ, דרישה להיכרות עם כללי המחשק וחוקיו (וכמובן כי ניסיון במשחק כתחביב עוזר גם הוא להתקבל ללימודים). כן נדרשים המועמדים להיות בין גיל 16 לגיל 26, אם כי חלק ממוסדות הלימוד מקבלים רק בני 18 ומעלה, או בני 24 ומטה.

כמו כן, בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד (באם הם מעל לגיל 18, אם הם בני 16-18 נדרשים המועמדים להציג אישור על לימודיהם בביה"ס), ובעלי אישור רפואי המעיד על בריאות תקינה וכשירות לעסוק בפעילות גופנית. כן נדרשים המועמדים להציג תעודת יושר מהמשטרה – המעידה על עבר פלילי נקי.

רוב המכללות ומוסדות הלימוד אף עורכים ראיונות קבלה, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו. בעת ההגעה לראיון אצל וועדת הקבלה, מתבקשים המועמדים את כל האישורים הנדרשים (תעודת בגרות/ אישור לימודים, תעודת יושר, אישור רפואי וכו'), כמו גם קורות חיים, צילום תעודת זהות ותמונות פספורט.

מה משך הלימודים ומתכונתם לקורס שופטי כדורסל?


לימודי הכשרת שופטי כדורסל כוללים, בדרך כלל, בין ארבעה לשבעה מפגשי לימוד בלבד – בהתאם לאורכו של כל מפגש לימודים.

בכדי להקל על תלמידי בית ספר, סטודנטים ואנשים עובדים המעוניינים להירשם ללימודים המעשירים, מציעים מרבית מוסדות הלימוד בתחום אפשרות לקורסים מרוכזים, הנערכים בתנאי פנימייה, ומקנים לבוגרים את ההכשרה וההסמכה המבוקשת תוך שבוע אחד בלבד! לעיתים קרובות מוצעים קורסים אלו במהלך החופשות (סוכות, פסח, חופשת הקיץ וכו'), כך שניתן לנצל את החופש על מנת ליהנות מחוויית לימודים ייחודית – ומקבלת הכשרה מבוקשת ויוקרתית.

מה נושאי הלימודים לקורס שופטי כדורסל?


תכנית הלימודים בקורס להכשרת שופטים למשחק כדורסל היא עשירה ומגוונת – וחובבי המשחק ייהנו ממנה עד מאד.

בין התכנים והנושאים הנלמדים בקורס: היכרות מעמיקה עם חוקת משחק הכדורסל, תורת השיפוט, פיתוח יכולת מנהיגות, כושר גופני, תזונה נכונה, שיפוט ולקיחת החלטות במצבי לחץ, בדיקת תקניות הציוד למשחק, אתיקה מקצועית, ועוד שלל נושאי לימוד, אשר יקנו לכם את כל הידע, המיומנויות והכלים הדרושים לשופט הכדורסל המקצועי והאיכותי.

איזו תעודה מקבל בוגר קורס שופטי כדורסל?


בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס – לרבות מעבר של המבחנים העיוניים ו/או המעשיים שבסופו – יהיו זכאים לתעודת "שופט כדורסל מוסמך" מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם, ובאישור והכרה של איגוד שופטי הכדורסל בישראל.

שימו לב – חשוב לוודא טרם ההרשמה כי הקורס בו בחרתם מוכר ומאושר על ידי איגוד שופטי הכדורסל, שכן קורסים שאינם מוכרים לא יקנו לכם יכולת ואפשרות להשתלב בעבודה בתחום ולשפוט במשחקי כדורסל. כל המכללות ומוסדות הלימוד המפורסמים בעמוד זה (ובאתר מכללות כולו) הינם איכותיים במיוחד ובעלי מוניטין רב, והם מזכים את בוגריהם בתעודות המוכרות על ידי כל הגורמים הרלוונטיים.

מה אפשרויות התעסוקה לקורס שופטי כדורסל?


בסיום הלימודים ולאחר קבלת התעודה יוכלו  הבוגרים להשתלב כשופטים במשחקי כדורסל וליהנות מעבודה מרגשת ורבת השפעה ואחריות. בדרך כלל בתחילת דרכם משובצים השופטים למשחקים של ליגת הילדים וליגת הנוער, ואט אט הם צוברים ניסיון בשיפוט ומתקדמים לתפקידי שיפוט במשחקים של ליגות הבוגרים.

סיכום קורס שופטי כדורסל

לסיכום, אם אתם חיים ונושמים כדורסל – אוהבים לצפות במשחק הדינאמי והמרגש ולנסות מזלכם בקליעות לסל – למה שלא תהפכו את אהבתכם זו לעבודה מכניסה?

קורס שופטי כדורסל יקנה לכם תוך זמן קצר (בדרך כלל כשבוע ימים בלבד!) את כל הכלים, הידע והמיומנויות הדרושים לשופט המקצועי – כך שמיד בסיומו תוכלו להתחיל להיות משובצים כשופטים במשחקים – להסתובב על המגרש – היכן שכל האקשן מתרחש – ולקחת החלטות מהירות שישפיעו על תוצאות המשחק. אז בואו ליהנות מלימודים שקולעים לטעמכם – בואו ללמוד בקורס הכשרת שופטי כדורסל.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎