קורס מפעיל עגורן צריח ונייד

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי הפעלת עגורן צריח או נייד במכללות

העגורן הוא למעשה מנוף ענק, הנועד להרמת משאות כבדים והוא בדרך כלל נייד. את שמו קיבל הודות לדמיונו לעוף העגור ועל כן מזכיר במראהו את מנוף העגורן. השימוש בעגורנים נעשה באתריי בנייה, נמלים ובמקומות אחרים המצריכים הרמת משאות כבדים במיוחד. עגורן צריח, הוא למעשה הכלי המרכזי הנדרש לבניית מבנים.

ישנם שני סוגים של עגורני צריח. עגורן צריח נע על פסים - בסיסו מונח על מסילה, ועגורן צריח מבוסס באדמה, בעל בסיס יציב ואיתן. היום, על מנת להפעיל עגורן צריח קיימת דרישה לתעודה מטעם משרד התמ"ת וכן ברשיון להפעלת עגורן מטעם משרד התחבורה. קורסי הכשרה בתחום מקנים הכנה לבחינות ולהסמכה לתפעול העגורן. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מפעיל עגורן צריח ונייד?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מפעיל עגורן צריח ונייד?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי הפעלת עגורן צריח נייד

קורס מפעילי עגורן צריח נייד מכין את בוגריו לעמוד בהצלחה במבחנים העיוניים והמעשיים, הנדרשים ע"י משרדי הממשלה הרלוונטיים, כך שבוגרי הקורס יוכלו להשתלב בקלות ובהצלחה בשוק העבודה.

לימודי העגורן נועדו להכשיר אנשי מקצוע מוסמכים לתפעול העגורן באתרי בנייה ובכל מקום בו קיימת דרישה לעגורנים. הקורס, מעבר למיומנויות טכניות, מקנה כלים לעבודה בגובה מבחינה טכנית ומבחינה בטיחותית.

הלימודים משלבים התנסות מעשית של כ10 שעות בנוסף לתכנים עיוניים. הקורס לא מיועד לכל אחד ועל כן קיימים קרטריונים שיש לעמוד בהם לפני ההרשמה.
קורס מפעיל עגורן צריח ונייד
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם תנאי הקבלה לקורס מפעיל עגורן צריח ונייד?

על מנת להתקבל לקורס על כל המועמדים להיות בני 18 ומעלה, בעלי 9 שנות לימוד לפחות ובעלי ניסיון מוכח כעוזרי מפעילי עגורן. כמו כן כל המועמדים נדרשים לעבור מבחן פסיכוטכני וועדת קבלה. יש להציג אישור רפואי המעיד על בריאות תקינה.

מה לומדים בקורס מפעיל עגורן צריח ונייד?

הקורס משלב לימודים עיוניים עם ההתנסות המעשית הנדרשת, וכולל נושאי לימוד כגון – מכינה בעברית, יסודות החשמל, חשבון, פיזיקה, חוזק חומרים, אמצעים ואביזרים להרמה, אחזקה, בטיחות, עבודה בגובה, מבנה ומערכות של העגורן ועוד.

קורס מפעיל עגורן צריח ונייד
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

במה עוסקים בוגרי קורס מפעיל עגורן צריח ונייד?

בוגרי הקורס, לאחר מעבר המבחנים, רשאים לעבוד כמפעילי עגורן במגוון חברות בנייה ונמלים. 

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס מפעיל עגורן צריח ונייד?

בוגרי הקורס יכולים להמשיך וללמוד על מנת להרחיב את היצע הכישורים כגון קורס ממונה בטיחות בעבודה או לימודי הנדסאי בניין אשר יקדמו אתכם צעד אחד קדימה.
מודעה
מחפש קורס מפעיל עגורן צריח ונייד?
מחפש קורס מפעיל עגורן צריח ונייד?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: לוד, חיפה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה