קורס מנהלי עבודה בבניין

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי הכשרת מנהלי עבודה בבניין

אם כבר הצברתם לצבור וותק וניסיון בעבודה בענף הבניה וכעת אתם חשים כי הגיע זמנכם להתקדם ולהתפתח מקצועית - ולהשתלב בתפקידים בכירים יותר בתחום - תפקידים ניהוליים רבי אחריות ורווחיים למדי - קורס מנהלי עבודה בבנייה יכול להיות בדיוק מה שאתם מחפשים. לימודי הכשרה מקצועית איכותיים אלו יקנו לכם את מיטב הידע והכלים הדרושים לקבלת ההסמכה בתחום (הסמכה מטעם משרד הכלכלה).

כיוון שעל פי חוק התכנון והבניה נדרש כי בכל אתר בנייה יהיה נוכח מנהל עבודה מוסמך - הביקוש לעובדים אלו הוא רב - ואף עולה כל הזמן - עם התפתחותו המהירה של ענף הבנייה הישראלי - ועל כן כבוגרי קורס מנהלי עבודה בבנין תוכלו להשתלב במהירות במשרות בתחום. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי ניהול עבודה בבניין במכללות המובילות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מנהלי עבודה בבניין?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מנהלי עבודה בבניין?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מי קהל היעד לקורס מנהלי עבודה בבניין?

לימודי מנהלי עבודה מוסמכים בבניה מיועדים לעובדים בעלי וותק מקצועי מענף הבנייה, המעוניינים להתפתח מקצועית ולהתקדם לתפקידי ניהול. הלימודים מתאימים גם למהנדסי בניין, הנדסאי הנדסה אזרחית וטכנאים מהתחום - היכולים ליהנות מקורס הסמכה קצר במיוחד. חשוב לזכור כי מדובר בתפקיד בעל אחריות רבה - ועל כן מתאימים הלימודים רק לאנשים בעלי "ראש גדול" וחוש אחריות מפותח. 
קורס מנהלי עבודה בבניין
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה תנאי הקבלה לקורס מנהלי עבודה בבניין?

תנאי הקבלה לקורס ניהול עבודה בבניין כוללים, בד"כ, את הדרישות הבאות: השלמת 10 שנות לימוד (חלק מהמכללות דורשות 12 שנות לימוד), תעודת מקצוע סוג 5 בטפסנות/ ברזלנאות או בנאות (חלק מהמכללות מאפשרות להתקבל גם עם תעודת סוג 4 והתחייבות להשלים לסוג 5), ניסיון של חמש שנים לפחות בעבודה רלוונטית ומעבר של ראיון אישי או וועדת קבלה. חלק מהמכללות אף מקיימות מבחני כניסה במתמטיקה.

אם אתם מהנדסים, הנדסאים או טכנאי הנדסה אזרחית מוסמכים עם ניסיון של שנתיים לפחות (מיום קבלת התואר) בעבודות בתחום הבנייה - תוכלו להתקבל לקורס מנהלי עבודה בבניין מקוצר - במידה ותעברו בהצלחה את וועדת הקבלה לקורס. 

כמה זמן נמשך קורס מנהלי עבודה בבניין?

קורס מנהלי עבודה בבניין הינו קורס מקיף ומעמיק - המקנה לבוגריו הכשרה מבוקשת ואיכותית במיוחד - ועל כן אין הוא קצר כלל וכלל: מרבית הקורסים בתחום כוללים בין 660 ל-700 שעות לימוד אקדמיות והם נמשכים, לרוב, בין שנה וחצי לשנתיים. 

אם אתם מהנדסים, הנדסאים או טכנאים אזרחים - תוכלו להצטרף לקורס מנהלי עבודה בבניין המיועד לכם - ומקנה הסמכה מבוקשת זו תוך חודשים ספורים בלבד (כ-94 שעות לימוד אקדמיות לערך). 

חלק גדול מהמכללות בתחום מציעות לכם בחירה בין לימודים בשעות הבוקר לבין לימודים בשעות הערב ו/או לימודי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם עובדים במשרה מלאה תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר. 
קורס מנהלי עבודה בבניין
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס מנהלי עבודה בבניין?

לימודי ניהול עבודה בבניין משלבים בין הרצאות עיוניות ותיאורטיות מקיפות ומעמיקות לבין תרגולים רבים והתנסות מעשית נרחבת - לרבות השתתפות בפרויקט גמר (בחלק מהמכללות בתחום), כך שהכשרת הבוגרים הינה לעילא ולעילא ובסיום הקורס הם אוחזים במיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים למנהל עבודה בבניין מקצועי ואיכותי. 

בין נושאי הלימוד בקורסים בתחום: תורת החומרים והבטון, תורת הכלים והציוד, קריאת תכניות בנייה ותרשימים, תורת הבניה ויציבות מבנים, טופוגרפיה ומדידות, בטיחות בעבודה, הגשת עזרה ראשונה, טופוגרפיה ומדידות, יישומי מחשב רלוונטיים, ארגון אתר וניהול הביצוע, ניהול עסקי וניהול פיננסי, ניהול עובדים, תקנות ונהלים ועוד מגוון נושאי לימוד חשובים. 

איזו תעודה מקבל בוגר קורס מנהלי עבודה בבניין?

בוגרי קורס מנהלי עבודה בבניין, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם. חלק מהמכללות בתחום מעניקות תעודה המוכרת על ידי איגוד הקבלנים בישראל. בוגרים אשר יעברו בהצלחה את המבחנים החיצוניים של משרד הכלכלה ואשר יעמדו ביתר דרישות ההסמכה של המשרד - יהיו זכאים לתעודה מקצועית מטעם משרד הכלכלה.
מודעה
מחפש קורס מנהלי עבודה בבניין?
מחפש קורס מנהלי עבודה בבניין?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: לוד, חיפה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה