קורס פרגולות ודקים

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס פרגולות ודקים
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס פרגולות ודקים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס פרגולות ודקים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי בניית פרגולות ודקים במכללות

במידה והינכם מעוניינים לייפות גינתכם בפרגולה, ואף ליהנות מעיצובה ובנייתה במו ידיכם –  אתם מוזמנים לקורס בניית דקים ופרגולות, אשר יקנה לכם תוך חודשיים-שלושה, את כל הכלים, המיומנויות והידע לשם כך. 

יתרון מרכזי של הפרגולה הוא הקלות היחסית שבהקמתה. אמנם דרוש תכנון וידע על מנת להקימה, אך אין צורך בשכירת שירותיהם של אדריכלים ומהנדסים, ואפילו לא צריך להיות נגר מקצועי, עתיר ידע וניסיון, שכן כל מי שהתברך בידיים טובות – יכול ללמוד כיצד לבנות פרגולה תוך זמן קצר בקורס לבניית פרגולות ודקים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס פרגולות ודקים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס פרגולות ודקים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס פרגולות ודקים

אם התברכתם בידיים טובות ותמיד אהבתם ליצור ולבנות – קורס בניית פרגולות ודקים יכול להתאים לכם עד מאד.

קורס קצרצר זה יכשיר אתכם בכל הידע, המיומנויות והכלים הדרושים לעיצוב ובנייה של פרגולות ודקים יפהפיים, אשר יוסיפו המון לכל בית, דירה, גינה ומרפסת.

כיוון שבשנים האחרונות הפכו הפרגולות והדקים לנפוצים בבתים רבים – ורבים אחרים משתוקקים להוספת פרגולה או דק לגינתם, זוכים בוני ומעצבי הפרגולות לביקוש רב, וביכולתם למצוא עבודה רווחית בקלות יחסית. אז בואו ליהנות מלימודי יצירה בעץ – בואו ללמוד בקורס פרגולות ודקים.

מה נושאי הלימוד לקורס פרגולות ודקים?

תכנית הלימודים בקורס בניית דקים ופרגולות תדאג להכשיר את בוגריה בכל הידע, הכלים והמיומנויות לבנייתם ועיצובם של פרגולות ודקים מסוגים שונים.

לימודים אלו משלבים בין הקניית יעד עיוני ותיאורטי רלוונטי לבין, כמובן, עבודה מעשית – בה מעצבים ובונים הבוגרים פרגולות ודקים.

אמנם נושאי הלימוד המדויקים בקורס יכולים להשתנות מעט בין מכללות ומוסדות לימוד שונים בתחום, אך פעמים רבות כוללים הלימודים את הנושאים והתכנים הבאים: סוגי עץ ותכונותיהם, שיטות מדידה, היכרות ושימוש עם כלי מדידה, ביסוס – שימוש בכלונסאות, בטון וכיו"ב, היכרות ושימוש עם כלי עבודה, חיבורים ועוגנים, גימור, איטום וחיפויים, כללי בטיחות וזהירות בעבודה ועוד שלל נושאי לימוד, אשר יציידו את הבוגרים בכל הדרוש לבונה הפרגולות והדקים האיכותי.
בסיום הקורס אף מתנסים הבוגרים בבניית פרגולות / דקים – החל משלב התכנון ועד שלבי הגימור, כאשר הם נעזרים בציוד של מוסד הלימודים, וזוכים למעקב והדרכה צמודים של מורי הקורס.

מי קהל היעד לקורס פרגולות ודקים?

הלימודים בקורס לבניית פרגולות ודקים מיועדים לאנשים בעלי ידיים טובות, המעוניינים לבנות וליצור במו ידיהם פרגולות ודקים בגינתם הפרטית או במרפסתם, כמו גם למי שמעוניין להתמקצע בתחום, ולהשתלב בעבודה רווחית, בה יבנה ויעצב פרגולות ודקים בגינות ומרפסות של אחרים.

הלימודים יכולים לתרום במיוחד למעצבי גינות, המעוניינים להרחיב את ארגז הכלים המקצועי שלהם, כמו גם לנגרים, המעוניינים בכלים לבניית פרגולות ודקים.

מה תנאי הקבלה לקורס פרגולות ודקים?

תנאי הקבלה ללימודים בקורס פרגולות ודקים משתנים בין מכללות ומוסדות לימוד שונים בתחום, אולם בדרך כלל מיועדים הלימודים לבני 18 ומעלה בלבד.

בעוד מכללות אחדות בתחום אינן מציבות כל תנאי קבלה נוספים, מכללות אחרות מקבלות אל שורותיהן רק בוגרי קורס נגרות בסיסי (או קורסים דומים אחרים), או בעלי ניסיון מעשי בעבודות בנייה ויצירה בעץ.

לעיתים אף מקיימות המכללות מבחנים ייעודיים שונים, או מבקשות לראות את עבודותיו הקודמות של המועמד. כמו כן, חלק ממוסדות הלימוד מקיימים ראיונות קבלה אישיים, במטרה לבדוק את מידת התאמתו של המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

מה משך הלימודים ותעודות לקורס פרגולות ודקים?

משך הלימודים בקורס דקים ופרגולות משתנה אף הוא בין מכללות ומוסדות לימוד שונים, אולם ודאי תשמחו לדעת כי אין לימודי בניית הפרגולות והדקים ארוכים כלל וכלל.

למעשה, מרבית הקורסים בתחום כוללים בין 10 ל-30 שעות לימוד אקדמיות סך הכל, ולרב הם נמשכים בין חודש לשלושה חודשים – בהתאם לסך שעות הלימודים הכולל, מספר המפגשים השבועיים ואורכו של כל מפגש.

אם גם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים מעשירים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם המלא והעמוס יקשה עליכם לעשות כן, יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מכללות רבות בתחום מציעות לכם אפשרות ללימודים בשעות אחר הצהריים והערב – כך שגם אם אתם אנשים עובדים, סטודנטים או עסוקים מכל סיבה אחרת – תוכלו למצוא את הזמן הנוח והמתאים לכם ביותר בו תוכלו ליהנות מלימודים אלו – ללא לוותר על חיי השגרה היומיומיים שלכם.

בוגרי הקורס, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

מה אפשרויות הלימודים הנוספות לקורס פרגולות ודקים?

אם אתם מתעניינים בלימודים אלו – ייתכן כי תגלו עניין גם בלימודים בקורס נגרות, אשר מאפשר ללומדים לקבל את הפרקטיקות הנחוצות להם כדי לדעת כיצד להשתמש בצורה נכונה בכלים השייכים לתחום. כך שם חשבתם שההתעסקות היא רק בהפעלת מסור חשמלי ולישוט, רצוי שתדעו כי על מנת ליצור את הרהיט המוגמר יש צורך להשתלב בקורס שמתעסק ספציפית בתחום הזה.

קורס נפחות, הינו מאפשר לכל הרואים בזכוכית חומר גלם שניתן להשתמש בו כדי ליצור דברים יפים ונפלאים. התחום הינו מקסים ביותר וכן קשה בו זמנית. כדי לדעת איך עובדת הזכוכית ומה הכלים הנחוצים לעבודה כדי ליצור כלי זכוכית יפים ומרהיבים הקורס עשוי להועיל לכם.

קורס בנייה ועיצוב בגבס וקורסים נוספים המערבים יצירה ועבודת כפיים, הינם קורסים מרתקים ביותר שכן, הגבס הינו חומר גלם מוצלח ביותר שלו שימושים רבים הן בתחום האומנותי והן בפן היצירתי.

מה אפשרויות התעסוקה לקורס פרגולות ודקים?

בסיום הלימודים יכולים הבוגרים להתחיל לעבוד בבניית פרגולות ודקים באופן עצמאי, או כשכירים בחברות בנייה ועיצוב הבית והגינה.

כיוון שרבים במדינה מבקשים ליפות את ביתם וגינתם בדקים ופרגולות – עובדים איכותיים בתחום זוכים לביקוש גבוה, וביכולתם להרוויח סכומים נכבדים מידי חודש.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎