קורס הכשרת סוחרים עצמאיים בשוק ההון

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי הכשרת סוחרים עצמאיים במכללות

אם אינכם פוחדים מסיכונים וברצונכם ליהנות מאפשרויות הרווח המפתות, המצפות לסוחרים ומשקיעים מוצלחים בשוק ההון, ואם ברצונכם להיפטר מהתלות ומדמי הניהול הגבוהים שגובים הבנקים ויועצי ההשקעות על ניהול השקעותיכם ולקבוע בעצמכם במה להשקיע ומתי – הלימודים בקורס הכשרת סוחרים עצמאיים בשוק ההון יכולים להיות בדיוק מה שאתם מחפשים - ולהקנות לכם את הידע, המיומנויות והכלים הדרושים למסחר עצמאי ורווחי. 

לימודי הכשרת סוחרים עצמאיים במסגרת לימודי שוק ההון יקנו לכם, תוך חודשים ספורים, ידע רב ושלל כלים ומיומנויות שיכשירו אתכם לניהול עצמאי של השקעות ומסחר בשוק ההון, כך שתוכלו לנהל את המסחר בתבונה ומתוך הבנה של כוחות השוק, תוך גריפת רווחים והימנעות מהפסדים (אם כי חשוב לזכור כי לא ניתן להימנע כלל מהפסדים עת ה"משחק" בשוק ההון). בואו לקרוא מידע ופרטים נוספים על לימודי הכשרת סוחרים עצמאיים בבורסה, המוצעים לכם על ידי המכללות המובילות בתחום. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הכשרת סוחרים עצמאיים בשוק ההון?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הכשרת סוחרים עצמאיים בשוק ההון?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על קורס הכשרת סוחרים עצמאיים בשוק ההון

מהפכת הגלובליזציה והאינטרנט הובילה גם לשינוי מהותי בתחומי שוק ההון – והפכה את ניהול המסחר וההשקעות בשוק ההון לאפשרי ופשוט יחסית גם עבור אנשים מן השורה - המבקשים להשקיע בכוחות עצמם, ללא תלות בבנקים ובתי השקעות. יתרונות המסחר העצמאי הם רבים (חיסכון בדמי ניהול, יכולת לבחור ולקבוע לבד אפיקי השקעה וכו') אך דרוש ידע רב ושלל כלים על מנת להשקיע בתבונה ולהרוויח – ולא, חלילה, להיגרר להפסדים גדולים וכואבים.

קורס הכשרת סוחרים עצמאיים, המוצע לכם על ידי מכללות ללימודי שוק ההון בכל רחבי הארץ, נועד להקנות לכל המעוניין – לחסרי כל ידע בכלכלה ושוק ההון ולסוחרים ומשקיעים מתחילים וותיקים כאחד – את הידע והכלים הדרושים להם על מנת להצליח כסוחרים עצמאיים בשוק ההון. 
קורס הכשרת סוחרים עצמאיים בשוק ההון
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאים ללמוד קורס הכשרת סוחרים עצמאיים בשוק ההון?

הלימודים בקורס סוחרים עצמאיים בשוק ההון מיועדים לכל מי שמעוניין לקבל ידע וכלים למסחר והשקעות בבורסה – בין אם הוא חסר כל ידע וניסיון בתחום והוא סוחר מתחיל (או ותיק), המעוניין להעמיק מומחיותו ולרכוש ידע, מיומנויות וכלים חדשים בתחום. הלימודים מתאימים הן למי שמעוניינים להפוך את המסחר וההשקעות בבורסה למשלח ידם העיקרי, והן למעוניינים להשקיע בשוק ההון בזמנם הפנוי, כתוספת לעיסוקם העיקרי. 

לימודי הכשרת סוחרים עצמאיים בשוק ההון מתאימים במיוחד לאקדמאים המעוניינים בהסבה מקצועית, כמו גם לחיילים משוחררים - בחלק מהמכללות בתחום אף ניתן ללמוד על חשבון הפקדון.

אם אתם מתעניינים בלימודי סוחרים עצמאיים בשוק ההון – אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים מתחומי שוק ההון וההשקעות – קורס מסחר מודרני בחוזים עתידיים, קורס מסחר במט"ח, קורס מבוא לשוק ההון, קורס מתנדים ואסטרטגיות ועוד.

מה הם תנאי הקבלה לקורס הכשרת סוחרים עצמאיים בשוק ההון?

ברוב המוחלט של המכללות ומוסדות הלימוד שמציעים לימודי סוחרים עצמאיים בשוק ההון – אין כלל תנאי קבלה ללימודים והם פתוחים בפני הקהל הרחב. יחד עם זאת, על מנת שתוכלו להפיק מן הלימודים את המיטב, כדאי שתהיו בעלי יכולת שימוש בסיסית במחשב ובאינטרנט ובעלי ידיעה בסיסית של השפה האנגלית.

כמו כן, חלק קטן מהמכללות בתחום מציב בפני המועמדים דרישות קבלה נוספות - מעבר של ראיון אישי, הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו ו/ או ידע בסיסי בכלכלה ופיננסים. 
קורס הכשרת סוחרים עצמאיים בשוק ההון
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך קורס הכשרת סוחרים עצמאיים בשוק ההון?

קיימים מגוון מסלולי לימוד וקורסים להכשרת סוחרים עצמאיים בשוק ההון, כך שכל אחד יכול למצוא קורס המתאים בדיוק לרמת היכרותו הקודמת עם תחומי שוק ההון ועם רמת לימודים והיקף לימודים המתאים למטרותיו:

אם אתם מעוניינים בקורס הכשרת סוחרים עצמאיים בסיסי – תוכלו להשתלב בקורס המונה בין 20 ל-40 שעות לימוד אקדמיות בלבד, ואם ברצונכם בקורס מקיף ומעמיק במיוחד – תוכלו להשתלב בקורס סוחרים עצמאיים הכולל בין 80 ל-100 שעות לימוד.

אם אתם רוצים להשתלב בלימודים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עסוקים במיוחד (סטודנטים, עובדים במשרה מלאה וכו') יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

מה לומדים בקורס הכשרת סוחרים עצמאיים בשוק ההון?

הלימודים בקורס הכשרת סוחרים עצמאיים ידאגו להכשירכם במיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים לסוחר מצליח בשוק ההון, וזאת על ידי שילוב של לימודים עיוניים ותיאורטיים מעמיקים ומקיפים לצד תרגולים רבים ושלל התנסויות מעשיות – לרבות מסחר בזמן אמת וניהול תיק השקעות עצמאי לדוגמא, בפיקוח וליווי של סגל הקורס (בחלק מהמכללות ומוסדות הלימוד בתחום).

לימודי הכשרת סוחרים עצמאיים בשוק ההון כוללים, לעיתים קרובות, את הנושאים והתכנים הבאים: כיצד פועל סוחר עצמאי, מבנה שוק ההון, מושגי יסוד בשוק ההון,  שוק המט"ח, יתרונות וחסרונות המינוף, אסטרטגיות מסחר, אפיקי השקעה, ניתוח טכני, ניתוח מגמות, פסיכולוגיה של הסוחר ושל שוק ההון, מערכות מסחר, כלי מסחר, ועוד שלל נושאי לימוד חשובים, אשר יקנו לכם את הידע, המיומנויות והכלים הדרושים למסחר והשקעות מוצלחות בשוק ההון. 

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס הכשרת סוחרים עצמאיים בשוק ההון?

בוגרי קורס הכשרת סוחרים עצמאיים בשוק ההון, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אילו אפשרויות המשך לימודים יש לבוגרי קורס הכשרת סוחרים עצמאיים בשוק ההון?

עולם לימודי שוק ההון כולל בתוכו מגוון נרחב במיוחד של קורסים - כך שבוגרי קורס מסחר עצמאי בשוק ההון, אשר ירצו להמשיך ולהתפתח בתחום ולרכוש ידע ושלל כלים חדשים שיתרמו לאיכות השקעותיהם יוכלו לעשות זאת בעזרת פנייה ללימודי המשך: קורס סקאלפינג, קורס ניתוח טכני, קורס גלי אליוט, קורס שיטת גאן, קורס מתנדים ואסטרטגיות, קורס איתור וסריקת מניות וקורס מסחר יומי הן רק חלק מאפשרויות הלימוד הפתוחות בפני בוגרי הלימודים, אשר ירצו לרכוש כלים חדשים למסחר והשקעות. 

במה עוסקים בוגרי קורס הכשרת סוחרים עצמאיים בשוק ההון?

בוגרי לימודי מסחר עצמאי בשוק ההון יוכלו, כמובן, להתחיל לסחור ולהשקיע בשוק ההון - בין אם בזמנם הפנוי בלבד - כתוספת לעבודתם העיקרית ובין אם כמשלח יד עיקרי, בו מושקע רוב זמנם. חשוב לזכור כי קורס זה אינו מעניק לכם הכשרה לייעוץ השקעות - וכי לא תוכלו להשתלב בעבודות כשכירים בתחום, אלא רק ליהנות מהידע והכלים שרכשתם לטובת מסחר מוצלח וגריפת רווחים עצמאיים בשוק ההון.
מודעה
מחפש קורס הכשרת סוחרים עצמאיים בשוק ההון?
מחפש קורס הכשרת סוחרים עצמאיים בשוק ההון?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, רמת גן, כפר סבא, חיפה, ירושלים, באר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה