קורס מסחר מודרני בחוזים עתידיים

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי מסחר מודרני בחוזים עתידיים במכללות

אם החלטתם כי הגיע הזמן כי גם אתם תיהנו מאפשרויות הרווח של מסחר בשוק ההון, או אם כבר הספקתם לצבור ניסיון קל במסחר והשקעות בשוק ההון וברצונכם להכיר אפיקי השקעה חדשים ורווחיים – הלימודים בקורס מסחר מודרני בחוזים עתידיים יכולים להתאים לכם עד מאד. לימודים קצרצרים אלו, הנמשכים, בדרך כלל, פחות מחודש, יקנו לכם ידע רב ושלל כלים ומיומנויות מעשיות למסחר נבון בחוזים עתידיים, כך שבמהרה תוכלו להרוויח ולקצור את פירות השקעותיכם.

החוזה העתידי (Future Contract) הוא הסכם לקנייה או מכירה של סחורה או מכשיר פיננסי מסוימים (זהב, אורז, מט"ח - או כל נכס אחר), במחיר שנקבע מראש ובתאריך עתידי מוגדר, והמסחר בחוזים העתידיים מאפשר אפשרויות רווח נאות במיוחד, והוא אף בטוח יחסית, במידה ואתם בקיאים בתחום ומבינים בו היטב. אז אם גם אתם רוצים ליהנות מאפשרויות מסחר חדשות, שאולי טרם זכיתם להכיר - בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי מסחר מודרני בחוזים עתידיים במכללות המובילות. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מסחר מודרני בחוזים עתידיים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מסחר מודרני בחוזים עתידיים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על קורס מסחר מודרני בחוזים עתידיים

המסחר בחוזים עתידיים, אשר הינו, למעשה, התחייבות לרכוש (ולספק) נכס כלשהו (נפט, זהב, אורז, מט"ח, נייר ערך וכו') במחיר קבוע ובמועד עתידי קבוע מראש, מתנהל כיום באופן אלקטרוני ומרכז מאות מוצרים, החל בסחורות וכלה במדדים. אורך חיי החוזה הוא לרוב לתקופה של שלושה חודשים, וכאשר המשקיע מעוניין לחדש את החוזה, הוא צריך לסגור אותו בטרם יפקע ולקנות חוזה חדש.

הסוחרים לא נדרשים לביטחונות עבור כל שווי העסקה אלא רק עבור אחוז קטן ממנה. למעשה, בעת רכישת החוזה ישנה התחייבות לשלם סכום מסוים ולקבל תמורתו כמות מוגדת בתאריך מוגדר.

לימודי מסחר בחוזים עתידיים מועברים לרוב בקבוצות קטנות, כך שהתלמידים זוכים ליחס אישי תמיכה ממדריכי ומרצי הקורס, המאפשרת לכם להפוך מסוחרים מתחילים לסוחרים "אמיתיים", היודעים לנהל את מסחרם והשקעותיהם בשוק ההון בתבונה רבה יותר.
קורס מסחר מודרני בחוזים עתידיים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאימים לימודי מסחר מודרני בחוזים עתידיים?

הלימודים בקורס מסחר מודרני בחוזים עתידיים מיועדים בעיקר לסוחרים ומשקיעים מתחילים, המעוניינים לקבל ידע וכלים בתחום החוזים העתידיים. הלימודים מתאימים גם לסוחרים מנוסים וותיקים יותר, ובחלק מהמכללות מתאימים הלימודים בקורס גם לחסרי כל רקע וניסיון בשוק ההון.

הלימודים מתאימים במיוחד לאקדמאים המעוניינים בהסבה מקצועית, כמו גם לחיילים משוחררים טריים, המעוניינים להשתלב במסחר והשקעות בשוק ההון (בחלק מהמכללות בתחום ניתן אף ללמוד על חשבון הפיקדון הצבאי לחיילים משוחררים). 

אם אתם מתעניינים בלימודי מסחר בחוזים עתידיים, אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים מתחומי שוק ההון – קורס מתנדים ואסטרטגיות, קורס ניהול תיק השקעות עצמאי, קורס מט"ח, קורס ניירות ערך וכיו"ב.

מה הם תנאי הקבלה לקורס מסחר מודרני בחוזים עתידיים?

אמנם קיימות מספר מכללות אשר אינן מציבות כל תנאי קבלה ללימודי מסחר מודרני בחוזים עתידיים, וגם חסרי כל ידע וניסיון בשוק ההון יכולים להשתלב בלימודים בהן, אך במרבית המכללות בתחום הלימודים מיועדים רק לבעלי ניסיון קל במסחר והשקעות או לבוגר קורסים בסיסיים בשוק ההון (כקורס מבוא לשוק ההון, לדוגמא).

בחלק מהמכללות בתחום ייתכנו תנאי קבלה נוספים: ידיעת אנגלית, יכולת שימוש בסיסית במחשב והכרת יישומי המחשב, מעבר של ראיון קבלה, הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודים וכו'. 
קורס מסחר מודרני בחוזים עתידיים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך קורס מסחר מודרני בחוזים עתידיים?

הלימודים בקורס מסחר בחוזים עתידיים אינם ארוכים כלל וכלל – ובדרך כלל הם כוללים בין 5 ל-20 שעות לימוד אקדמיות בלבד, ונמשכים בין יום אחד לחודש (כלומר, הקורס כולל, לרוב, בין מפגש לימודים אחד לחמישה מפגשי לימודים).

לעיתים לימודי מסחר בחוזים עתידיים משולבים כחלק מלימודי שוק ההון כלליים יותר - ובמקרים אלו כמובן כי הקורסים הינם ארוכים יותר - ויכולים לנוע בין שלושה חודשים לשנה. 

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים אלו, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להצטרף לקורס – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות לכם אפשרות ללימודים בשעות הערב או בימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם עובדים במשרה מלאה, סטודנטים עם מערכת שעות צפופה או עסוקים מכל סיבה אחרת – תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.

מה לומדים בקורס מסחר מודרני בחוזים עתידיים?

לימודי מסחר מודרני בחוזים עתידיים ידאגו להקנות לכם את מיטב הידע, המיומנויות והכלים בתחום, וזאת על ידי שילוב של לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים, הנתמכים על ידי תרגולים רבים, כך שהכשרת הבוגרים – בפן העיוני והמעשי כאחד, היא איכותית ומלאה.

לעיתים קרובות כוללים לימודי מסחר מודרני בחוזים עתידיים את התכנים והנושאים הבאים: מבוא להשקעה בסחורות, אפשרויות השקעה בסחורות, מבוא לחוזים עתידיים, המסחר ב – CFD, אסטרטגיות מסחר, טיפים למסחר מעשי, אתרי אינטרנט רלוונטיים, הדגמות עסקה לפי חוקים ואסטרטגיות, יתרונות וחסרונות מול אפיקי השקעה אחרים, טיפים למסחר מעשי בסחורות, Open Interest ועוד שלל נושאי לימוד, אשר יקנו לכם את מיטב הידע, המיומנויות והכלים בתחום. 

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס מסחר מודרני בחוזים עתידיים?

בוגרי קורס מסחר מודרני בחוזים עתידיים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אילו אפשרויות המשך לימודים יש לבוגרי קורס מסחר מודרני בחוזים עתידיים?

כידוע, עולם שוק ההון מאפשר למעורבים בו להמשיך ולהתפתח מקצועית כמעט ללא גבול - וגם בוגרי לימודי מסחר מודרני בחוזים עתידיים יוכלו להרוויח (תרתי משמע) מפנייה ללימודי תעודה נוספים בתחום: קורס ניתוח טכני, קורס גלי אליוט, קורס סקאלפינג וקורס אנליסטים וניתוח דו"חות כספיים הם רק חלק מאפשרויות הלימוד היכולות לתרום להמשך התקדמותם של בוגרי הלימודים והתפתחותם המקצועית. 

חלק מהבוגרים מחליטים לפנות ללימודים אקדמיים רלוונטיים - כגון תואר ראשון בכלכלה, תואר ראשון במנהל עסקים או תואר ראשון בבנקאות ושוק ההון, לדוגמא. 
מודעה
מחפש קורס מסחר מודרני בחוזים עתידיים?
מחפש קורס מסחר מודרני בחוזים עתידיים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, רמת גן, כפר סבא, חיפה, ירושלים, באר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה