קורס הוצאת רישיון מובילים

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי הובלה במכללות

המובילים הם אנשי המקצוע שעוסקים בהעברתם של מטענים שונים ברחבי הארץ –תכולת דירות, מוצרים המועברים מיצרנים לסופרמרקטים, חומרים לתעשייה וכו'. הם אחראים לשינוע בטוח ומהיר של המטענים והסחורות, ועל כן עליהם לא רק להיות נהגים מעולים – אלא גם להבין כיצד ראוי להעמיס את הסחורה על הרכב, כיצד לנהל בהצלחה עסק בתחום ועוד.

בכדי לקבל רישיון להובלה נדרש להשתתף בקורס ייחודי אשר מקנה לבוגריו את כל הידע המקצועי בתחום. קורסים אלו אמנם לא יקנו לכם רישיון לנהיגה על רכב כבד, להסעת נוסעים והסעת ילדים אך הם בהחלט יהפכו אתכם למובילים מובילים ואיכותיים במיוחד. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס מובילים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הוצאת רישיון מובילים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הוצאת רישיון מובילים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מי קהל היעד לקורס הוצאת רישיון מובילים?

הלימודים בקורס להוצאת רישיון מובילים מיועדים, כמובן, לכל מי שמעוניין להוציא רישיון להובלת מטענים – ולהשתלב בעבודה בתחום – כנהג הובלות או כמנהלי שירותי הובלה – כשכירים או כעצמאיים.

אם אתם מתעניינים בלימודי הוצאת רישיון להובלת מטענים, ייתכן כי תגלו עניין גם בלימודי הובלת חומרים מסוכנים, לימודי מסיעי ילדים, לימודי נהיגה ברכב ציבורילימודי נהיגה על רכב כבד ולימודים בקורסים נוספים מתחומי התחבורה והנהיגה.

שימו לב – הקורסים בתחום לא יקנו לכם רישיון נהיגה על רכב כבד – או כל סוג רכב אחר אשר אינו מופיע ברישיונכם, אלא רק הסמכה ורישיון לעסוק במתן שירותי הובלה וניהולם.
קורס הוצאת רישיון מובילים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה תנאי הקבלה לקורס הוצאת רישיון מובילים?

תנאי הקבלה ללימודים בקורס רישיון מובילים כפופים לדרישות משרד התחבורה, ועל כן נדרשים המועמדים לעמוד בתנאים הבאים: על המועמדים להיות תושבי ישראל (או אם מדובר בתאגיד המבקש רישיון הובלה – עליו להיות רשום בישראל), בעלי רישיון דרגה B לפחות בתוקף (לעיתים נדרש ותק בנהיגה של שנתיים לפחות, ובמכללות מסוימות אף יש דרישה לוותק של חמש שנים בנהיגה), ובעלי עבר פלילי נקי (המועמדים נדרשים להוציא תעודת יושר מהמשטרה).

כן נדרשים המועמדים להיות בעלי מקום מתאים למתן שירותי ההובלה – לרבות מקום חניה לרכב או לרכבים. רוב המכללות בתחום אף דורשות מהמועמדים להיות בוגרי 10 שנות לימוד לפחות, וחלק ממוסדות הלימוד אף מקיימים ראיונות קבלה, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.

מה משך הלימודים ומתכונתם לקורס הוצאת רישיון מובילים?

משך הלימודים בקורס הכשרת מובילי מטענים נע בין 60 ל-80 שעות לימוד אקדמיות והלימודים נמשכים בין חודש וחצי לחמישה חודשים – בהתאם לסך שעות הלימודים הכולל, מספר המפגשים בשבוע ואורכו של כל מפגש לימודים.

אם גם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם המלא והעמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס – יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע – מכללות רבות בתחום מציעות אפשרות בחירה בין לימודים בשעות הבוקר לבין לימודים בשעות הערב – ולעיתים אפילו מוצעת אופציה ללימודים בימי שישי בבוקר – כך שגם אנשים עובדים (או עסוקים במיוחד מכל סיבה אחרת) יכולים להשתלב בלימודים בקלות ובנוחות, ומבלי לפספס ימי עבודה.
קורס הוצאת רישיון מובילים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה נושאי הלימודים לקורס הוצאת רישיון מובילים??

תכנית הלימודים בקורס מובילים היא עשירה ומגוונת ותכשיר את הבוגרים בכל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למוביל המקצועי והאיכותי.

תכנית הלימודים כפופה לדרישות משרד התחבורה וכוללת, בין היתר, את הנושאים הבאים: דיני תעבורה, חוק שירותי הובלה, דיני עבודה, חוקים ותקנות, הובלת חומרים מסוכנים, קשר עם מוסכים, בטיחות בדרכים ונהיגה מונעת, כיבוי אש, עזרה ראשונה, הובלת מטענים, דיני רישוי ותחבורה, ביטוח ושמאות, תמחיר, תפקיד מנהל משרד ההובלה, יחסי אנוש ועוד שלל נושאי לימוד, אשר יתרמו רבות להכשרתם האיכותית והמלאה של הבוגרים.

איזו תעודה מקבל בוגר לקורס הוצאת רישיון מובילים?

בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס – לרבות מעבר מוצלח של מבחני הסיום, יהיו זכאים לתעודת "הסמכה מוביל מפעיל" מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם ומשרד התחבורה. בעלי תעודה זו יכולים להפעיל עד כחמישה כלי רכב בשירותי הובלות.

שימו לב: חשוב לברר טרם ההרשמה ללימודים, האם התעודה הניתנת בסיומם מוכרת על ידי משרד התחבורה, שכן תעודה יוקרתית זו תאפשר לכם להשתלב בשלל העבודות בתחום. כל המכללות המפורסמות בעמוד זה (ובאתר מכללות כולו) הן מכללות איכותיות ובעלות מוניטין רב, המזכות את הבוגרים בתעודות המוכרות על ידי כל הגורמים הרלוונטיים – ובמקרה זה – משרד התחבורה.

מה אפשרויות התעסוקה לקורס הוצאת רישיון מובילים?

בוגרי הלימודים יוכלו להשתלב בעבודה כמובילים שכירים או עצמאיים או כמנהלי שירותי הובלה (של עד 5 כלי רכב). הבוגרים יוכלו להשתלב בהובלת תכולת דירות ומשרדים, כמו גם בעבודת הובלה של טובין שונים – סחורות של חנויות, ציוד לתעשייה וכיו"ב. אולם, על מנת להוביל חומרים מסוכנים יהיה עליהם ללמוד גם בקורס הובלת חומ"ס.

סיכום לקורס הוצאת רישיון מובילים?

לסיכום, אם אתם אוהבים לנהוג, וברצונכם להשתלב בעבודה רווחית – קורס רישיון מובילים יכול להיות בדיוק מה שאתם מחפשים. קורס זה יקנה לכם – תוך חודשים ספורים בלבד – את כל הידע והכלים הדרושים למוביל המפעיל המקצועי והאיכותי, כך שתוכלו להשתלב בשלל העבודות בתחום – או אף להתחיל לעבוד בו כעצמאיים. אז בואו ליהנות מלימודים שיובילו אתכם להצלחה – בואו ללמוד בקורס מובילים.
מודעה
מחפש קורס הוצאת רישיון מובילים?
מחפש קורס הוצאת רישיון מובילים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה