קורס ניתוח דו"חות כספיים והערכת שווי חברות

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי ניתוח חברות מתקדם במכללות

אם כבר צברתם היכרות עם עולם שוק ההון, התנסיתם במסחר והשקעות, וכעת אתם מעוניינים לרכוש ידע, מיומנויות וכלים שיתרמו להתפתחותכם בתחום - קורס ניתוח חברות מתקדם יכול להתאים לכם עד מאד. במסגרת קורס ניתוח חברות (הידוע גם כקורס ניתוח דו"חות כספיים והערכת שווי חברות) לומדים כיצד לבצע ניתוח והערכות שווי לחברות ישראליות וזרות, כמו גם מודלים לחיזוי פשיטת רגל של חברות, טכניקות הערכת שווי שימושיות נוספות ועוד מגוון תכנים. קהל היעד של הקורס הם משקיעים מנוסים, היודעים דבר או שניים על עולם שוק ההון ומכירים את עולם המושגים של התחום.

במהלך הלימודים מוכשרים הסטודנטים לניתוח סביבה עסקית של חברות הנסחרות בבורסה. הסטודנטים לומדים אודות רווחי חברות עסקיות, ניתוח דוחות כספיים שלהן ומתן המלצות להמשך יציבות  פיננסית של החברה. הגישות בקורס ניתוח חברות מתקדם מגוונות - מתוך ניתוחים פיננסיים שלה או מתוך בדיקת הסביבה שבה היא צומחת מבחינת שיווק, ארגון, ניהול מידע ועוד. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודים אלו - הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא מידע ופרטים נוספים אודות לימודי ניתוח דו"חות כספיים והערכת שווי חברות במכללות המובילות בתחום. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניתוח דו"חות כספיים והערכת שווי חברות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניתוח דו"חות כספיים והערכת שווי חברות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס ניתוח דו"חות כספיים והערכת שווי חברות

חברות שנסחרות בבורסה הופכות להיות רגישות למפלות כלכליות ועל כן יש חשיבות רבה לאנשי מקצוע שידעו להעריך את שווי החברה ולדאוג ליציבותה הכלכלית. הידע על שווי החברה יכול לתרום, כמובן, גם לביצוע של עסקאות מסחר והשקעות נבונות (ורווחיות) מצד המשקיעים והסוחרים הפרטיים - ואם נכנסתם לעולם ההשקעות בשוק ההון רכישת ידע זה, והכלים לניתוח הדו"חות והערכת שווי החברות יכולים לתרום רבות לרווחיכם - ולעזור לכם להימנע מהפסדים. 

במסגרת קורס הערכת שווי חברות וניתוח חברות מתקדם (הידוע, לעיתים, גם כקורס אנליסטים) יועברו גיליונות ייחודיים עדכניים לניתוח והערכת שווי של חברות אשר מאפשרים קריאת כל הנתונים הפיננסים של חברה באופן אוטומטי מתוך הדו"חות.

במהלך הקורס המשתתפים נדרשים לבנות פרוייקט אישי, כאשר הפרויקטים המובילים יוכלו לתת במה לסל ההשקעות העתידי. במסגרת הקורס ילמד ניתוח והערכות שווי לחברות ישראליות וזרות, מודלים לחיזוי פשיטת רגל ועוד. בסיום הלימודים תוכלו להשתלב בשלל העבודות בתחום - ולהמליץ לאחרים על אפשרויות השקעה. מסלול קריירה זה כולל אופציות רבות להתקדמות ולימודי ניתוח חברות יכולים להוות את אחד הצעדים הראשונים שלכם בדרך לקריירה רווחית, מרתקת וארוכת שנים. 
קורס ניתוח דו"חות כספיים והערכת שווי חברות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאים ללמוד קורס ניתוח דו"חות כספיים והערכת שווי חברות?

לימודי ניתוח חברות מתקדם וניתוח דו"חות כספיים מיועדים לבעלי ידע בחשבונאות וניסיון בשוק ההון, המעוניינים להשתלב בעבודות כאנליסטים בארגונים שונים, כמו גם למעוניינים לרכוש ידע, מיומנויות וכלים חדשים שיעזרו להם לקבל החלטות השקעה נכונות. כמו כן מתאימים הלימודים לדירקטורים ומנהלים, המעוניינים להעמיק ידיעותיהם בתחום. 

מה הם תנאי הקבלה לקורס ניתוח דו"חות כספיים והערכת שווי חברות?

תנאי הקבלה ללימודי ניתוח דו"חות כספיים והערכת שווי חברות אמנם יכולים להשתנות מעט ממכללה למכללה, אך בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בעלי רקע קודם - ואף ניסיון מעשי - בהשקעות ומסחר בשוק ההון. רבות מהמכללות אף דורשות מהמועמדים להיות בוגרי תואר ראשון רלוונטי - בכלכלה, חשבונאות, מנהל עסקים, בנקאות ושוק ההון וכיו"ב. חלק מהמכללות דורשות מהמועמדים לעבור ראיון קבלה, הבודק את מידת התאמתם ללימודים ולעיסוק בתחום, טרם הקבלה ללימודים.
קורס ניתוח דו"חות כספיים והערכת שווי חברות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך קורס ניתוח דו"חות כספיים והערכת שווי חברות?

לימודי הערכת שווי חברות וניתוח דו"חות כספיים נמשכים, בדרך כלל, מספר חודשים והם כוללים, לרוב, בין 100 ל-130 שעות לימוד אקדמיות. ניתן למצוא גם קורסים קצרים יותר, כמו גם קורסים מעמיקים, מקיפים וארוכים יותר בתחום, כך שכל אחד ואחת יכולים למצוא את הקורס העונה בצורה הטובה ביותר על צרכיהם ודרישותיהם מהלימודים.

כמו כן, כדאי לדעת כי רבות מהמכללות בתחום מציעות אופציה ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים ו/ או בימי שישי בבוקר - כך שגם אם אתם עובדים במשרה מלאה תוכלו להשתלב בלימודים המעשירים בנוחות ובקלות יחסית, מבלי לפגוע כמעט בסדר יומכם הרגיל. 

מה לומדים בקורס ניתוח דו"חות כספיים והערכת שווי חברות?

מבין נושאי הלימוד העיקריים בקורס אנליסטים והערכת שווי חברות מופיעים תכנים הנוגעים במודל תמחור נכסי הון, כיצד לחפש רעיונות השקעה באמצעות מסננת מניות, כיצד לגלות מניפולציות בדוחות פיננסים, מדדי שרידות, שיטת הציון של פיוטרוסקי, הערכת שווי נכסי נקי (NAV) לחברת השקעות ועוד.

כמו כן לומדים המשתתפים הכל אודות הערכת השווי הכמותית של גראהם, הערכת שווי באמצעות כושר הנבת רווחים (EPV), היכרות עם שוק ניירות הערך, אסטרטגיות השקעה, טכניקות ניתוח חברות, הערכת שווי DCF, תמחור נכסים, כושר הנבת רווחים ועוד. 

כמו כן, במרבית המכללות כוללים הלימודים שלל תרגולים והתנסויות מעשיות – לרבות השתתפות בפרויקט גמר, כך שהכשרת הבוגרים הינה לעילא ולעילא. 

במה עוסקים בוגרי קורס ניתוח דו"חות כספיים והערכת שווי חברות?

בוגרי הקורס משתלבים במגוון ארגונים הזקוקים למעריכי שווי חוברות ויועצים בתחום. ניתן לעבוד בבתי השקעות, לייעץ לחברות ציבוריות ופרטיות או לפתוח בעסק עצמאי בתחום. כמובן כי הבוגרים יכולים לנצל את הידע, המיומנויות והכלים שרכשו במהלך הלימודים לצורך השקעות עצמאיות בשוק ההון. 

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס ניתוח דו"חות כספיים והערכת שווי חברות?

בוגרי הקורס יכולים להמשיך ולצבור ידע דרך קורס ניתוח טכני או מגוון קורסים אחרים מעולם שוק ההון: קורס מתנדים ואסטרטגיות, קורס אסטרטגיות מסחר, קורס שיטת גאן, לימודי בורסה או להמשיך לתואר אקדמי בתחום בנקאות ושוק ההון ותחומים קרובים אחרים.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס ניתוח דו"חות כספיים והערכת שווי חברות?

בוגרי קורס ניתוח דו"חות כספיים והערכת שווי חברות, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם.
מודעה
מחפש קורס ניתוח דו"חות כספיים והערכת שווי חברות?
מחפש קורס ניתוח דו"חות כספיים והערכת שווי חברות?
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה