קורס Top Trader טופ טריידר

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס Top Trader טופ טריידר
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Top Trader טופ טריידר?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Top Trader טופ טריידר?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי Top Trader במכללות

אם כבר צברתם היכרות קלה עם שוק ההון ואף התנסיתם בהשקעות ומסחר בבורסה, ואתם מחפשים לימודים איכותיים שיהפכו אתכם לסוחרים מקצועיים – כדאי לכם להכיר את קורס טופ טריידר (הידוע גם כקורס מסחר מתקדם בשוק ההון או קורס מסחר יומי מתקדם) – קורס איכותי במיוחד, אשר יקנה לכם ידע, מיומנויות וכלים מתקדמים למסחר בבורסה, כזה המתבסס על אסטרטגיות מתקדמות וניתוחים טכניים מקצועיים.

אז אם כבר גיליתם את נפלאות שוק ההון, והתמכרתם לאפשרויות הרווח בו ולקצבו הדינאמי והסוער, הבנתם גם מה החולשות והחוזקות שלכם ומצאתם את הסגנון הייחודי שלכם לסחור בבורסה, הגיע הזמן להתקדם: בקורס טופ טריידר תלמדו לאתר את הנתונים הנכונים על הגרף, להבין איך לנצל את הבעיות בשוק ההון לטובתכם, תקבלו כלים לטכניקות ואסטרטגיות מסחר מתקדמות, מערכות במסחר, ניהול כספי למסחר יומי, ועוד. צוות המרצים כולל מרצים מומחים בשוק ההון, וכן בעלי ניסיון עשיר וסיפורי הצלחה שהצליחו "לפצח" את השיטה ולהרוויח כסף רב בבורסה. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Top Trader טופ טריידר?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Top Trader טופ טריידר?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס טופ טריידר

חושבים שעסקתם מספיק בבורסה ועכשיו אתם יכולים לעלות ברמה את כושר המסחר שלכם? רוצים לשחק עם הגדולים באמת ולהרוויח סכומים רציניים הרבה יותר? הגיע הזמן להתקדם ללימודי טופ טריידר. טופ טריידר, כשמו כן הוא, ה"טופ" של הסוחרים בשוק ההון. מדובר בתפקיד בכיר ומקצועי יותר, הטומן בחובו הזדמנויות כלכליות רבות. הקורס מיועד למי שכבר רכש ניסיון במסחר יומי בוול סטריט, ולכן מדובר בלימודים לא ארוכים במיוחד, אלא בקורס מתומצת ביותר, שייתן לכם את הכלים הנכונים להצליח במסחר עצמאי בשוק ההון. 

הקורס של טופ טריידר ילמד אתכם לא רק את כל מה שאתם צרייכם לדעת על המסחר, אלא איך אפשר לשלב את העבודה המרגשת הזאת עם סדר יומכם, ומבלי לפגוע בעיסוקים האחרים שלכם (עבודה, בית). בקורס תלמדו איך אפשר, בזמן הקצר ביותר, לעשות עסקאות חכמות ורווחיות, שיהווה כמשכורת שנייה. הטיפים שתקבלו יכולים אף לעזור לכם להפוך את המסחר בבורסה לעבודה העיקרית שלכם, ולהשקיע בה יותר זמן, ולקבל תמורה כספית. 

למי מתאים ללמוד קורס Top Trader טופ טריידר?

לימודי Top Trader מיועדים למי שכבר צברו מעט (או הרבה) ניסיון במסחר והשקעות בשוק ההון – ומעוניינים להפוך לסוחרי בורסה מקצועיים (ומצליחים) – ואף להפוך את ההשקעות והמסחר בבורסה למשלח ידם העיקרי. אם אין לכם ניסיון או ידע במסחר בבורסה, כדאי שתתחילו ממספר קורסים בסיסיים, כגון קורס מבוא לשוק ההון, או קורס ברוקרים, ורק לאחר תקופה מסויימת של עבודה בשוק ההון, להתקדם ללימודים מעמיקים יותר. 

אם אתם מתעניינים בלימודי מסחר יומי מתקדם, אולי תגלו עניין גם בקורסים מתקדמים נוספים מתחומי שוק ההון: קורס מתנדים ואסטרטגיות, קורס גלי אליוט, קורס מסחר בשיטת גאן, קורס NOSTRO, קורס אסטרטגיות מסחר מתקדמות וכיו"ב.

מה הם תנאי הקבלה לקורס Top Trader טופ טריידר?

מכיוון שמדובר בקורס מעמיק ברמה מתקדמת, על מנת להתקבל ללימודים בקורס טופ טריידר יהיה עליכם לענות על דרישות הקבלה הבאות: היכרות וניסיון מוכח בהשקעות ומסחר בשוק ההון (לעיתים קיימת עדיפות בקבלה לבוגרי קורס מסחר יומי בוול סטריט) ומעבר של ראיון אישי, הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודים, ומידת הנכונות שלו להשקיע זמן ומאמצים בלימודים. 

כן נדרשים המועמדים לדעת אנגלית ברמה סבירה ולהיות בעלי מיומנויות מחשב בסיסיות, על מנת שיוכלו להפיק את המיטב מן הלימודים.

מה משך קורס Top Trader טופ טריידר?

הלימודים בקורס Top Trader (קורס מסחר מתקדם בשוק ההון) אינם ארוכים במיוחד – ומרבית הקורסים בתחום כוללים בין 40 ל-50 שעות לימוד אקדמיות, והם נמשכים בין שלושה לארבעה חודשים לערך.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים מעשירים אלו, אך חושבים כי סדר יומכם המלא והעמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים (ולעיתים אף בימי שישי בבוקר) כך שגם אם אתם עובדים במשרה מלאה (או עסוקים מכל סיבה אחרת) תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות וקלות, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.

מה לומדים בקורס Top Trader טופ טריידר?

תכנית הלימודים בקורס טופ טריידר היא עשירה עד מאד ומשלבת בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים ומעמיקים לבין תרגולים ושלל התנסויות מעשיות – לרבות התנסות במסחר בזמן אמת, בליווי מדריכי ומרצי הקורס (בחלק מהמכללות בתחום) כך שהכשרת הבוגרים הינה לעילא ולעילא, ובסיום הקורס הם אוחזים במיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים לסוחר מקצועי בשוק ההון.

לימודי טופ טריידר כוללים, לעיתים קרובות, את הנושאים הבאים: שימוש בפלטפורמות מסחר, תורת המשחקים והמסחר בבורסה, ניהול המסחר, הכנה ליום המסחר, הפסיכולוגיה של המסחר, ניתוח טכני מתקדם, גלי אליוט, מבוא לאינדיקאטורים והשימוש בהם, תצורות יפניות מורכבות, הכוחות הפועלים בשוק, אסטרטגיות מסחר מתקדמות, סיסטמים במסחר ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד מרתקים – שיהפכו אתכם לסוחרים מתקדמים.

במה עוסקים בוגרי קורס Top Trader טופ טריידר?

בוגרי קורס טופ טריידר, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר – "סוחר מתקדם", מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם.

לאחר סיום הלימודים בקורס Top Trader – תוכלו להשתלב במסחר בבורסה הישראלית ובבורסת וול סטריט (ובורסות אחרות סביב לעולם) וליהנות מאפשרויות הרווח המפתות הממתינות לסוחרים המוצלחים. כבוגרי הקורס אף תקבלו מנוי למשך חודשיים לחדרי המסחר ודו"חות האנליסטים (בחלק מהמכללות בתחום) כך שתוכלו להתחיל לסחור מיד עם סיום לימודיכם, כשאתם מוקפים בטובי אנשי המקצוע והסוחרים בשוק ההון.

אם תרצו, לאחר סיום הקורס, להמשיך לתחומים נוספים בשוק ההון, כגון ניהול תיקים (פנסיה, קרנות נאמנות, מסחר מודרני בחוזים), או ייעוץ משכנתאות או השקעות - תמיד תוכלו ללימודים נוספים בתחום ובכך להגדיל את מגוון השירותים שאתם יכולים לתת כמו גם להוסיף גיוון לתעסוקה שלכם. 
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎