קורס Top Trader טופ טריידר

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
קורס Top Trader טופ טריידר
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס Top Trader טופ טריידר?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס Top Trader טופ טריידר?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

לימודי Top Trader במכללות

אם כבר צברתם היכרות קלה עם שוק ההון ואף התנסיתם בהשקעות ומסחר בבורסה, ואתם מחפשים לימודים איכותיים שיהפכו אתכם לסוחרים מקצועיים – כדאי לכם להכיר את קורס טופ טריידר (הידוע גם כקורס מסחר מתקדם בשוק ההון או קורס מסחר יומי מתקדם) – קורס איכותי במיוחד, אשר יקנה לכם ידע, מיומנויות וכלים מתקדמים למסחר בבורסה, כזה המתבסס על אסטרטגיות מתקדמות וניתוחים טכניים מקצועיים.

אז אם כבר גיליתם את נפלאות שוק ההון, והתמכרתם לאפשרויות הרווח בו ולקצבו הדינאמי והסוער, הבנתם גם מה החולשות והחוזקות שלכם ומצאתם את הסגנון הייחודי שלכם לסחור בבורסה, הגיע הזמן להתקדם: בקורס טופ טריידר תלמדו לאתר את הנתונים הנכונים על הגרף, להבין איך לנצל את הבעיות בשוק ההון לטובתכם, תקבלו כלים לטכניקות ואסטרטגיות מסחר מתקדמות, מערכות במסחר, ניהול כספי למסחר יומי, ועוד. צוות המרצים כולל מרצים מומחים בשוק ההון, וכן בעלי ניסיון עשיר וסיפורי הצלחה שהצליחו "לפצח" את השיטה ולהרוויח כסף רב בבורסה. 
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס Top Trader טופ טריידר?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס Top Trader טופ טריידר?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

מידע כללי אודות קורס טופ טריידר

חושבים שעסקתם מספיק בבורסה ועכשיו אתם יכולים לעלות ברמה את כושר המסחר שלכם? רוצים לשחק עם הגדולים באמת ולהרוויח סכומים רציניים הרבה יותר? הגיע הזמן להתקדם ללימודי טופ טריידר. טופ טריידר, כשמו כן הוא, ה"טופ" של הסוחרים בשוק ההון. מדובר בתפקיד בכיר ומקצועי יותר, הטומן בחובו הזדמנויות כלכליות רבות. הקורס מיועד למי שכבר רכש ניסיון במסחר יומי בוול סטריט, ולכן מדובר בלימודים לא ארוכים במיוחד, אלא בקורס מתומצת ביותר, שייתן לכם את הכלים הנכונים להצליח במסחר עצמאי בשוק ההון. 

הקורס של טופ טריידר ילמד אתכם לא רק את כל מה שאתם צרייכם לדעת על המסחר, אלא איך אפשר לשלב את העבודה המרגשת הזאת עם סדר יומכם, ומבלי לפגוע בעיסוקים האחרים שלכם (עבודה, בית). בקורס תלמדו איך אפשר, בזמן הקצר ביותר, לעשות עסקאות חכמות ורווחיות, שיהווה כמשכורת שנייה. הטיפים שתקבלו יכולים אף לעזור לכם להפוך את המסחר בבורסה לעבודה העיקרית שלכם, ולהשקיע בה יותר זמן, ולקבל תמורה כספית. 

קהל יעד

לימודי Top Trader מיועדים למי שכבר צברו מעט (או הרבה) ניסיון במסחר והשקעות בשוק ההון – ומעוניינים להפוך לסוחרי בורסה מקצועיים (ומצליחים) – ואף להפוך את ההשקעות והמסחר בבורסה למשלח ידם העיקרי. אם אין לכם ניסיון או ידע במסחר בבורסה, כדאי שתתחילו ממספר קורסים בסיסיים, כגון קורס מבוא לשוק ההון, או קורס ברוקרים, ורק לאחר תקופה מסויימת של עבודה בשוק ההון, להתקדם ללימודים מעמיקים יותר. 

אם אתם מתעניינים בלימודי מסחר יומי מתקדם, אולי תגלו עניין גם בקורסים מתקדמים נוספים מתחומי שוק ההון: קורס מתנדים ואסטרטגיות, קורס גלי אליוט, קורס מסחר בשיטת גאן, קורס NOSTRO, קורס אסטרטגיות מסחר מתקדמות וכיו"ב.

תנאי קבלה

מכיוון שמדובר בקורס מעמיק ברמה מתקדמת, על מנת להתקבל ללימודים בקורס טופ טריידר יהיה עליכם לענות על דרישות הקבלה הבאות: היכרות וניסיון מוכח בהשקעות ומסחר בשוק ההון (לעיתים קיימת עדיפות בקבלה לבוגרי קורס מסחר יומי בוול סטריט) ומעבר של ראיון אישי, הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודים, ומידת הנכונות שלו להשקיע זמן ומאמצים בלימודים. 

כן נדרשים המועמדים לדעת אנגלית ברמה סבירה ולהיות בעלי מיומנויות מחשב בסיסיות, על מנת שיוכלו להפיק את המיטב מן הלימודים.

משך לימודים

הלימודים בקורס Top Trader (קורס מסחר מתקדם בשוק ההון) אינם ארוכים במיוחד – ומרבית הקורסים בתחום כוללים בין 40 ל-50 שעות לימוד אקדמיות, והם נמשכים בין שלושה לארבעה חודשים לערך.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים מעשירים אלו, אך חושבים כי סדר יומכם המלא והעמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים (ולעיתים אף בימי שישי בבוקר) כך שגם אם אתם עובדים במשרה מלאה (או עסוקים מכל סיבה אחרת) תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות וקלות, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס טופ טריידר היא עשירה עד מאד ומשלבת בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים ומעמיקים לבין תרגולים ושלל התנסויות מעשיות – לרבות התנסות במסחר בזמן אמת, בליווי מדריכי ומרצי הקורס (בחלק מהמכללות בתחום) כך שהכשרת הבוגרים הינה לעילא ולעילא, ובסיום הקורס הם אוחזים במיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים לסוחר מקצועי בשוק ההון.

לימודי טופ טריידר כוללים, לעיתים קרובות, את הנושאים הבאים: שימוש בפלטפורמות מסחר, תורת המשחקים והמסחר בבורסה, ניהול המסחר, הכנה ליום המסחר, הפסיכולוגיה של המסחר, ניתוח טכני מתקדם, גלי אליוט, מבוא לאינדיקאטורים והשימוש בהם, תצורות יפניות מורכבות, הכוחות הפועלים בשוק, אסטרטגיות מסחר מתקדמות, סיסטמים במסחר ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד מרתקים – שיהפכו אתכם לסוחרים מתקדמים.

תעודה ואפשרויות תעסוקה

בוגרי קורס טופ טריידר, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר – "סוחר מתקדם", מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם.

לאחר סיום הלימודים בקורס Top Trader – תוכלו להשתלב במסחר בבורסה הישראלית ובבורסת וול סטריט (ובורסות אחרות סביב לעולם) וליהנות מאפשרויות הרווח המפתות הממתינות לסוחרים המוצלחים. כבוגרי הקורס אף תקבלו מנוי למשך חודשיים לחדרי המסחר ודו"חות האנליסטים (בחלק מהמכללות בתחום) כך שתוכלו להתחיל לסחור מיד עם סיום לימודיכם, כשאתם מוקפים בטובי אנשי המקצוע והסוחרים בשוק ההון.

אם תרצו, לאחר סיום הקורס, להמשיך לתחומים נוספים בשוק ההון, כגון ניהול תיקים (פנסיה, קרנות נאמנות, מסחר מודרני בחוזים), או ייעוץ משכנתאות או השקעות - תמיד תוכלו ללימודים נוספים בתחום ובכך להגדיל את מגוון השירותים שאתם יכולים לתת כמו גם להוסיף גיוון לתעסוקה שלכם. 
מודעה

מחפש קורס Top Trader טופ טריידר?

מחפש קורס Top Trader טופ טריידר?
כל הארץ
אזור הצפון
אזור המרכז
אזור הדרום
אזור השרון
אזור חיפה
אזור ירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, חיפה, ירושלים, רמת גן, באר שבע, נתניה, חדרה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה, פתח תקווה, רחובות, ירושלים ובאר שבע.
מוסדות לימוד בישראל
לימודים

השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!

התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת

מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
מודעה