קורס דיקור מערבי (דיקור יבש)

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

קבלת פרטים ללא כל התחייבות

דיקור מערבי או דיקור יבש (אלו שתי שמות לאותו אופן הדיקור) בשונה מדיקור סיני או כל דיקור אלטרנטיבי אחר, מסתמך בעיקרו על ידע אנטומי, פיזיולוגי ונוירופיזיולוגי. הדיקור המערבי כולל גם את אבחון וגם את הטיפול בבעיה שבגינה אנו חשים בכאב הכרוני. הדיקור המערבי מטפל במגוון כאבים החל מכאבי ראש כרוניים ועד לכאבי גב כרוניים. המחטים שמשתמשים בדיקור הם אותם המחטים שמשתמשים בדיקור הסיני אך אופן השימוש בהם הוא שונה לגמרי. המחטים הם סטריליות וחד פעמיות ובאורכים שונים בהתאם למיקום הדיקור. הטיפול בדיקור מערבי הוא בד”כ פעם בשבוע וזאת על מנת לתת לגוף את ההזדמנות להחלים ולרפא את עצמו עקב הטיפול.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס דיקור מערבי (דיקור יבש)?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס דיקור מערבי (דיקור יבש)?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

למי מתאים ללמוד קורס דיקור מערבי?

קורס דיקור מערבי מיועד למטפלים אלטרנטיביים שונים, כגון רפלקסולוגים, מטפלים הוליסטיים, ובשיאצו, שמבקשים להעשיר את מגוון הטיפולים שלהם. הלימודים מיועדים גם למי שרוצה להתחיל לטפל באנשים, ולהשתלב בעבודה בתחום הרפואה המשלימה ולמי שמתעניין ברפואה המערבית.
קורס דיקור מערבי (דיקור יבש)
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם תנאי הקבלה לקורס דיקור מערבי?

תנאי קבלה לקורס דיקור סיני משתנים ממכללה למכללה, וישנן מכללות אשר פותחות את הלימודים לקהל הרחב. במקרה זה, לא תידרשו להוכיח רקע מסויים, מלבד 12 שנות לימוד, ומעבר ראיון קבלה קצר. עם זאת, מכללות אחרות מציעות לימוד באקופונקטורה למטפלים מוסמכים ברפואה משלימה, ולכן כדי להתקבל ללימודים אלו, תצטרכו להוכיח ידע או ניסיון קודמים בתחום הטיפול האלטרנטיבי, מלבד ראיון קבלה. 

מה לומדים בקורס דיקור מערבי?

הקורסים הללו מתמקדים בהיכרות עם עקרונות הגישה וביישומיה בטיפול במצבי כאב שונים. המשתתפים בקורס לומדים על אופן ביצוע הדיקור ועל השימוש הנכון במחטים הייעודיות וכן בוחנים כיצד לבנות תכניות טיפוליות המותאמות אישית לצורכים של כל חולה.
נוסף על כך, בקורסים סוקרים המשתתפים היבטים פיזיולוגיים ואנטומיים שנוגעים למצבי הכאב ולנקודות הטריגר שבהן עושים שימוש במהלך הטיפול. במרבית התכניות סוקרים מצבים נפוצים בתחום הכאב ולומדים על תהליכי הדיקור הנדרשים באותם מצבים לצורך הקלה על כאבי השרירים.
קורס דיקור מערבי (דיקור יבש)
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

במה עוסקים בוגרי קורס דיקור מערבי?

  בוגרי קורס דיקור מערבי, שיעמדו בכל דרישות הלימודים (כגון נוכחות בשיעורים, השתתפות בהתנסות המעשית, מעבר מבחן סופי), יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה למדו. 

בוגרי הקורס יכולים לפתוח קליניקות פרטיות ולספק שירותים לקהל הרחב, כמו כן ניתן להשתלב בעבודה במרפאות של קופות חולים המקנות שירותי רפואה משלימה. היופי של לימודי רפואה משלימה זה היכולת להשתלב במגוון רחב של קורסים מקצועיים ולהרחיב הכשרה מקצועית. ניתן להמשיך ללימודי סו ג'וקתרפיה סינית ועוד.          
מודעה
מחפש קורס דיקור מערבי (דיקור יבש)?
מחפש קורס דיקור מערבי (דיקור יבש)?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה