לימודים מקיפים בשוק ההון ובמסחר

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
לימודים מקיפים בשוק ההון ובמסחר
רוצה לקבל מידע על לימודים מקיפים בשוק ההון ובמסחר?
שירות אישי חינם!

המסלול המקיף ללימודי שוק ההון במכללות

אם אתם חולמים להשתלב בעבודות יוקרתיות בעולם הפיננסים וההשקעות או להתחיל לסחור ולהשקיע בשוק ההון בהצלחה - הלימודים במסלול המלא ללימודי שוק ההון (הידועים גם כלימודי CCM - Cross Capital Markets) מיועדים עבורכם! לימודים אלה מציעים את ההכשרה הטובה ביותר שתוכלו למצוא - הם מכסים את כל נושאי הלימוד החשובים בתחום - מנושאי המבוא הבסיס ועד לנושאים מתקדמים ומורכבים, כוללים תרגול מעשי רב והכנה מעמיקה למבחני משרד האוצר והרשות לני"ע, הדרושים לצרכי הוצאת רשיון העיסוק בתחום.

לימודי שוק ההון ועולם המסחר וההשקעות מתאימים למי שמחפשים הכשרה מעמיקה במיוחד - כזו אשר תקנה להם ידע וכלים מתקדמים להשקעות ומסחר ושאשר בסיומה יפתחו בפניהם אפשרויות תעסוקה חדשות. אז אם אתם לא מסתפקים בלימודי מבוא לשוק ההון או מתלבטים בין לימודי ייעוץ השקעות ללימודי ייעוץ ושיווק פנסיוני - אתם יכולים להפסיק להתלבט ולהצטרף למסלול זה - המסלול המלא ללימודי שוק ההון, אשר יקנה לכם את כל הידע והכלים הדרושים להצלחה. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודים מקיפים בשוק ההון ובמסחר?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודים מקיפים בשוק ההון ובמסחר?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי על לימודים מקיפים בשוק ההון ובמסחר

המסלול המקיף והמלא ללימודי שוק ההון נועד להכשיר את בוגריו להשתלבות בעבודות שונות בעולם הפיננסים, המסחר וההשקעות. לימודים אלו נבדלים ממרבית הקורסים בתחומי שוק ההון במספר מישורים - הם מקיפים ומעמיקים יותר, שמים דגש רב על ההכשרה המעשית של בוגריהם (ועל כן זוכים הבוגרים של מסלול זה לביקוש רב בשוק העבודה) והם דואגים להכין את הבוגרים למעבר מוצלח של שלל המבחנים החיצוניים של משרד האוצר והרשות לניירות ערך, הדרושים לצורך הוצאת רישיון העיסוק ללייעוץ ושיווק השקעות, ייעוץ ושיווק פנסיוני וניהול תיקים.

אז אם גם אתם מעוניינים לקבל את ההכשרה הטובה ביותר הקיימת כיום בשוק בתחומי המסחר וההשקעות - הצטרפו עוד היום ללימודים במסלול המקיף ללימודי שוק ההון, המוצע לכם על ידי מכללות מובילות ברחבי הארץ. 

מי קהל היעד ללימודים מקיפים בשוק ההון ובמסחר?

לימודים מקיפים בשוק ההון ובמסחר מיועדים לכל מי שחולם על הצלחה בשוק ההון ובעולם המסחר וההשקעות - בין אם ברצונו לתפקד כמשקיע עצמאי ובין אם ברצונו להשתלב בעבודה כשכיר בתפקידים מרכזיים ויוקרתיים בבנקים, חברות ביטוח, חברות השקעות ושחקנים אחרים בשוק. 

הלימודים מתאימים במיוחד לאקדמאים, המעוניינים בהסבה מקצועית, כמו גם לחיילים משוחררים - המעוניינים לפתח קריירה מאתגרת ורווחית (בחלק מהמכללות בתחום ניתן ללמוד על חשבון הפיקדון לחיילים משוחררים). 

אם אתם מתעניינים בלימודים אלו, אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים מהתחום: קורס ניהול תיק השקעות עצמאי, קורס מסחר עצמאי במניות בוול סטריט וכיו"ב. 

מה תנאי הקבלה ללימודים מקיפים בשוק ההון ובמסחר?

על מנת להתקבל ללימודי Cross Capital Markets לא דרוש ידע קודם בתחומי הפיננסים, הכלכלה ושוק ההון - והלימודים פתוחים לקהל הרחב. חלק מהמכללות עורכות ראיונות קבלה, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום. 

מה משך הלימודים ללימודים מקיפים בשוק ההון ובמסחר?

משך הלימודים במסלול המקיף ללימודי שוק ההון אמנם משתנה בין מכללות שונות, אך כיוון שמדובר בלימודים מעמיקים ומקיפים במיוחד - בדרך כלל נמשכים הקורסים בתחום כשנתיים לערך. בוגרי תואר ראשון ובוגרי קורסים בסיסיים בתחומי שוק ההון, האוחזים בידע בסיסי בתחום, יכולים, לעיתים, ליהנות מאפשרות ללימודים במסלול מקוצר (בכפוף לאישור מהמכללה בה הם מעוניינים ללמוד). 

רבות מהמכללות בתחום מציעות אפשרות ללימודי ערב ו/ או בימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם עובדים במשרה מלאה (או עסוקים מכל סיבה אחרת) תוכלו להשתלב בלימודים המעשירים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר. 

מה נושאי הלימוד ללימודים מקיפים בשוק ההון ובמסחר?

תכנית הלימודים במסלול המלא ללימודי שוק ההון CCM דואגת להקנות לבוגריה את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים לאנשי מקצוע מובילים בתחומי הפיננסים וההשקעות, וזאת על ידי שילוב של לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים ומעמיקים לצד תרגולים רבים והתנסויות מעשיות בחדרי מסחר.

בין היתר כוללת התכנית הכנה מעולה למבחני הרשות לני"ע (מבחני הבסיס והמבחנים המתקדמים יותר - מקצועית א' ומקצועית ב'), כמו גם היכרות מעמיקה עם שיטות העבודה ואסטרטגיות ההשקעה והמסחר של מנהלי ההשקעות המובילים. התלמידים זוכים לרכוש ידע רב על עולם הבורסה - החל מהמבוא והמושגים הבסיסיים בתחום, וכלה ברכישת מיומנויות וכלים מתקדמים, כמו גם ידע מקיף ומעמיק בו. 

איזו תעודה מקבל בוגר לימודים מקיפים בשוק ההון ובמסחר?

בוגרי המסלול, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם. הקורסים בתחום אף דואגים להכין את בוגריהם למעבר מוצלח של מבחני משרד האוצר והרשות לניירות ערך - ובוגרים אשר יעברו בהצלחה את המבחנים, יהיו זכאים גם לרשיון שיווק/ ייעוץ השקעות וניהול תיקים ולרשיון שיווק/ ייעוץ פנסיוני (בכפוף לעמידה בכל דרישות ההסמכה של משרד האוצר והרשות לניירות ערך - מעבר מבחנים, השלמת חובת סטאז' וכו'). 

מה אפשרויות התעסוקה ללימודים מקיפים בשוק ההון ובמסחר?

לאחר סיום הלימודים בקורס יוכלו הבוגרים להשתלב במגוון משרות יוקרתיות בחברות בעולם הפיננסים, הבנקאות, שוק ההון והביטוח. בוגרים אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות ההסמכה של הרשות לניי"ע- יזכו לרישיון עיסוק בתחומי ניהול תיקים, ייעוץ ושיווק פנסיוני וייעוץ ושיווק השקעות. כן יוכלו הבוגרים להתחיל ולשקוע ולסחור בשוק ההון בהצלחה כסוחרים עצמאיים - בין אם כמשלח יד עיקרי ובין אם כתוספת לעבודתם העיקרית. 

מה אפשרויות ההמשך ללימודים מקיפים בשוק ההון ובמסחר?

בוגרי קורס מקיף ללימודי שוק ההון יכולים לפנות ללימודים נוספים - לימודים אקדמיים ולימודי תעודה - אשר יתרמו רבות ליכולותיהם המקצועיות ולהתפתחותם בתחום: תואר ראשון בבנקאות ושוק ההון, תואר ראשון במנהל עסקים, קורס אנליסטים, קורס מסחר עצמאי במניות בוול סטריט ומסלולי לימוד נוספים מעולם הכלכלה והניהול, הפיננסים ושוק ההון. 
מודעה
מחפש לימודים מקיפים בשוק ההון ובמסחר?
מחפש לימודים מקיפים בשוק ההון ובמסחר?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: כפר סבא
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב ואונליין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, רמת גן, כפר סבא, חיפה, ירושלים, באר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה