קורס התמודדות מנטאלית בעולם המסחר וההשקעות

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס התמודדות מנטאלית בעולם המסחר וההשקעות
רוצה לקבל מידע על קורס התמודדות מנטאלית בעולם המסחר וההשקעות?
שירות אישי חינם!

לימודי אימון מנטאלי בעולם המסחר וההשקעות במכללות

אם אתם עוסקים במסחר והשקעות בשוק ההון - בין אם כמשלח יד עיקרי ובין אם כתוספת צדדית לעיסוקכם היומיומי - ומרגישים כי לפעמים הלחץ המתלווה לעיסוק זה, הכרוך בסיכון של ממון רב, פוגע בתפקודכם המיטבי ובקבלת החלטות נכונה, וכי שיקולים רגשיים זרים גורמים לכם לעשות טעויות במסחר ובהשקעות – לימודי שוק ההון ובמסגרתם הלימודים בקורס התמודדות מנטלית בעולם המסחר וההשקעות מיועדים בדיוק עבורכם ויקנו לכם את הידע והכלים למסחר והשקעות מוצלחים, כאלו אשר אינם מושפעים באופן רב מלחצים זמניים או רגשות אחרים המתערבים בשיקולי המסחר "הקרים". 

המסחר בשוק ההון הוא הרי מלחיץ למדי – הוא טומן בחובו הפסדים כאובים ושינויים מהירים וקיצוניים – ודרוש קור רוח על מנת לנהלו בהצלחה, ועל כן מציעות מספר מכללות מובילות ללימודי שוק ההון קורס ייחודי - קורס התמודדות מנטאלית בשוק ההון - שיעזור לכם להתמודד עם הלחצים הנלווים למסחר – כך שהללו לא יפגעו באיכות השקעותיכם והצלחתכם. אז אם גם אתם מחפשים לימודים שיתרמו להצלחתכם במסחר, כמו גם לבריאותכם הנפשית – בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי התמודדות מנטאלית בשוק ההון.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס התמודדות מנטאלית בעולם המסחר וההשקעות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס התמודדות מנטאלית בעולם המסחר וההשקעות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי על קורס התמודדות מנטאלית בעולם המסחר וההשקעות

כידוע, השתתפות במסחר והשקעות בשוק ההון יכולה להיות מלחיצה למדי – הסיכון להפסדים תמיד קיים, דברים משתנים במהירות וללא התראה ורבים מהעוסקים בתחום אינם אנשים רגועים ושלווים במיוחד.

כמו כן, אחד הגורמים המשפיעים על הצלחה בשוק ההון הוא, כמובן, הפסיכולוגיה של הסוחר והתנהלותו הרגשית: אם, למשל, סוחר נלחץ עד מאד ומאבד עשתוניו מירידה קטנה בהשקעתו – הסיכון כי הוא יפעל בצורה מוטעית ולא מתאימה רב הוא, ועל כן יש חשיבות רבה להתנהלות רגועה יחסית - כזו אשר לא משתנה באופן קיצוני בתגובה לכל הפסד קל, עת המסחר וההשקעות בשוק ההון.

למעשה, מה שהופך חלק מהסוחרים לסוחרים "מקצועניים" הוא התנהלות מחושבת ורגועה במסחר – המתמודדים באופן אפקטיבי עם הלחצים הנלווים לפעילות בשוק ההון. קורס התמודדות מנטאלית בהשקעות ושוק ההון יקנה לכם ידע וכלים להתנהלות נכונה ובריאה יותר בשוק, ולהתמודדות מיטבית עם הלחצים הנלווים למסחר וההשקעות בשוק ההון.

למי מתאים ללמוד קורס התמודדות מנטאלית בעולם המסחר וההשקעות?

לימודי התמודדות מנטאלית בשוק ההון מיועדים לסוחרים ומשקיעים מתחילים וותיקים כאחד, המרגישים כי על אף ידיעותיהם המעמיקות והבנתם המקיפה את השוק – עדיין חסר להם משהו כדי להפוך לסוחרים "מקצועיים". הלימודים מתאימים במיוחד לסוחרים המרגישים כי על אף הצלחותיהם, המסחר בשוק ההון מלווה עבורם בלחץ רב.

אם אתם מתעניינים בלימודים אלו, אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים מהתחום: קורס אסטרטגיות מסחר מתקדמות, קורס מסחר עצמאי בוול סטריט, קורס מסחר מודרני בחוזים עתידיים, קורס מסחר במט"ח, קורס ניירות ערך ומגוון קורסים אחרים מעולם לימודי שוק ההון. 

מה הם תנאי הקבלה לקורס התמודדות מנטאלית בעולם המסחר וההשקעות?

חלק מהמכללות אינן מציבות כל תנאי קבלה ללימודי התמודדות מנטאלית בעולם המסחר וההשקעות, ואילו מכללות אחרות בתחום מקבלות אל שורותיהן רק סוחרים ומשקיעים בעלי ניסיון במסחר והשקעות או בוגרי קורסים בסיסיים בתחום (כבוגרי קורס מבוא לשוק ההון, לדוגמא). כמו כן, חלק מהמכללות מקיימות ראיונות קבלה, במטרה לבדוק את התאמת המועמד ללימודי התחום. 

מה משך קורס התמודדות מנטאלית בעולם המסחר וההשקעות?

הלימודים בקורס אימון מנטאלי בשוק ההון אינם ארוכים כלל וכלל – ובדרך כלל הם נמשכים בין חודש לחודשיים בלבד, ונערכים במתכונת של פגישת לימודים אחת או שתיים בשבוע. קיימים גם קורסים אישיים בתחום (אחד על אחד מול המורה) – בהם משך הלימודים נקבע בהתאם לצרכי התלמיד וקצב התקדמותו.

אם אתם רוצים להצטרף ללימודים בקורס זה, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מרבית המכללות בתחום מציעות אפשרות ללימודים גם בשעות הערב או בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים, סטודנטים ואנשים עסוקים אחרים יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

מה לומדים בקורס התמודדות מנטאלית בעולם המסחר וההשקעות?

תכנית הלימודים בקורס התמודדות מנטאלית בשוק ההון כוללת הרצאות עיוניות ותיאורטיות, המלוות בשלל תרגולים והתנסויות מעשיות מפתחות ומעשירות, לרבות בניית תכנית עבודה ומסחר מותאמת אישית (בחלק מהמכללות בתחום).

לעיתים קרובות כוללים לימודי התמודדות מנטאלית בעולם המסחר וההשקעות את הנושאים והתכנים הבאים: השפעת הרגש והמחשבה על פעולות המסחר, ניהול סיכונים, הגדרת מטרות, שליטה בכעסים, מוטיבציה וחשיבה חיובית, כשלים מנטאליים נפוצים של סוחרים ומשקיעים, לחץ וקבלת החלטות, הפסיכולוגיה של המסחר והסוחרים, ניהול יומן מסחר תקני, ניתוח פעולות מסחר וגיבוש מסקנות ולקחים ועוד מגוון נושאי לימוד שיתרמו להתמודדתכם המיטבית בעולם ההשקעות והמסחר בשוק ההון.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס התמודדות מנטאלית בעולם המסחר וההשקעות?

בוגרי קורס התמודדות מנטאלית בעולם המסחר וההשקעות, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

במה עוסקים בוגרי קורס התמודדות מנטאלית בעולם המסחר וההשקעות?

בוגרי לימודי התמודדות מנטאלית בשוק ההון יוכלו, כמובן, להשתלב בעולם המסחר וההשקעות - וסביר להניח כי הם ייהנו לא רק מהשקעות ומסחר מוצלחים יותר - אלא גם ייהנו מפחות השפעה של הלחצים השונים המתלויים למסחר זה על בריאותם הנפשית. רבים מהבוגרים של קורס התמודדות מנטאלית בעולם המסחר וההשקעות הופכים את מעורבותם בפעילות בשוק ההון לגדולה יותר. 

אילו אפשרויות המשך לימודים יש לבוגרי קורס התמודדות מנטאלית בעולם המסחר וההשקעות?

לאחר השלמת הקורס להתמודדות מנטאלית בשוק ההון יכולים הבוגרים להמשיך והלהתפתח בתחום - ולרכוש ידע וכלים נוספים שיתרמו לאיכות השקעותיהם: קורס ניתוח טכני, קורס גלי אליוט, קורס אסטרטגיות מסחר, קורס ניתוח דו"חות כספיים והערכת שווי חברות - וכמעט כל קורס אחר מעולם שוק ההון - יוכל להתאים לבוגרים.

כמובן כי בוגרי הקורס יכולים לפנות גם ללימודים אקדמיים רלוונטיים - תואר ראשון בבנקאות ושוק ההון, תואר ראשון בכלכלה ותואר ראשון במנהל עסקים הן רק מקצת האפשרויות ללימודים אקדמיים המתאימים עד מאד לסוחרים ומשקיעים. 
מודעה
מחפש קורס התמודדות מנטאלית בעולם המסחר וההשקעות?
מחפש קורס התמודדות מנטאלית בעולם המסחר וההשקעות?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב ואונליין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, רמת גן, כפר סבא, חיפה, ירושלים, באר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה