קורס ג'ומלה Joomla

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
קורס ג'ומלה Joomla
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס ג'ומלה Joomla?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס ג'ומלה Joomla?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

לימודי Joomla במכללות

רוצים לדעת לנהל אתרי אינטרנט מבלי להסתבך בלימודי תכנות ו-HTML? מעוניינים ללמוד לבנות אתרים בדרך פשוטה ולהשתלב בעבודה בעולם המחשבים וההייטק? רוצים להכיר את אחת ממערכות התוכן (CMS) הנפוצות בעולם? אם תשובתכם לאחת משאלות אלו היא חיובית – הלימודים בקורס ג'ומלה יכולים להיות בדיוק מה שאתם מחפשים.

Joomla היא מערכת ניהול תוכן חופשית ונוחה יחסית לשימוש (היא מורכבת יותר מוורדפרס, אך פשוטה יותר מדרופל), הנמצאת בשימוש רב בעולם המחשבים. קורס ג'ומלה הוא קצר למדי – ותוך שבועות ספורים הוא יכשירכם במיטב הידע והכלים לשימוש במערכת חשובה זו. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודי ג'ומלה, הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס Joomla.
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס ג'ומלה Joomla?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס ג'ומלה Joomla?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

למי מיועד קורס ג'ומלה - Joomla?

לימודי Joomla מתאימים לכל מי שרוצה להשתלב בעבודה בתחום בניית וניהול האתרים ומערכות התוכן (CMS), כמו גם למי שכבר עוסק בתחומים אלו וטרם זכה להכיר את נפלאות הג'ומלה. הלימודים מתאימים במיוחד למנהלים ובעלי עסקים (קטנים וגדולים) המעוניינים לבנות אתר אינטרנט ולנהלו בכוחות עצמם.

אם אתם מתעניינים בקורס ג'ומלה, אולי תגלו עניין גם בלימודי בניית אתרים, קורס דרופל, קורס PHP, קורס HTML, קורס הקמת וניהול עסק אינטרנטי וכיו"ב.

מה הם תנאי הקבלה לקורס ג'ומלה Joomla?

על מנת להתקבל ללימודים בקורס Joomla יהיה עליכם לעמוד בדרישות הבאות: היכרות בסיסית (ברמת משתמש) עם המחשב ויישומיו ועם רשת האינטרנט וידיעת אנגלית. חלק מהמכללות מציבות בפני המועמדים תנאי קבלה נוספים – ידע בסיסי ב-HTML  (ניתן להשלים מכינת HTML למי שחסר ידע זה), ידע וניסיון בבניית אתרים או ניהולם ומעבר של ריאיון אישי, הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

כמה זמן נמשך קורס ג'ומלה - Joomla?

אולי תתפלאו לשמוע זאת – אך לימודי ג'ומלה אינם ארוכים כלל וכלל – ומרבית הקורסים בתחום כוללים בין 15 ל-50 שעות לימוד אקדמיות בלבד, והלימודים בו נמשכים בין חודש לארבעה חודשים.

קורס בניית אתרים מקיף, הכולל, בין היתר, גם לימודי ג'ומלה, הוא, כמובן, ארוך יותר, ונמשך בין חצי שנה לשנה.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים אלו, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות לכם אפשרות ללימודי ערב ו/ או לימודים בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים במשרה מלאה (או אנשים העסוקים מסיבות אחרות) יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות  והזמנים המתאימים להם ביותר.

מה לומדים בקורס ג'ומלה - Joomla?

תכנית הלימודים בקורס Joomla היא עשירה ומרתקת, והתלמידים נהנים מהכשרה עיונית ומעשית מקיפה, הכוללת שלל הרצאות תיאורטיות מקיפות בתחום, כמו גם תרגולים רבים והתנסויות מעשיות, לרבות השתתפות בפרויקט גמר מונחה (בחלק מהמכללות בתחום), כך שבסיום הלימודים אוחזים הבוגרים במיטב הידע, המיומנויות והכלים לניהול תוכן ובניית אתרים בג'ומלה.

הלימודים בקורס ג'ומלה כוללים, בדרך כלל, את הנושאים הבאים: מושגי יסוד בעולם האינטרנט הדינמי, ג'ומלה כמערכת ניהול תוכן, התקנה וסקירת סביבת העבודה, מנגנון התפריטים ומודולי התפריטים, מבנה האתר וקונספט מיקומי המודולים, היכרות עם רכיבים ומודולים מובנים במערכת ועם רכיבים ומודולים חיצוניים, ניהול תוכן, ניהול דף בית, הוספה ועריכת מאמרים ועוד.

כן כוללים לימודי ג'ומלה, בד"כ, את הנושאים הבאים: שימוש בתבנית, מאפייני עיצוב ושינויים במראה האתר באמצעות מודולים, התקנה ושימוש ברכיבים ומודולים, ניהול מדיה, מידור מידע, התאמות לעברית, התקנת תבניות, מיקומים, ניהול משתמשים, מבוא למבנה התבנית, הגדרות מתקדמות ומאפיינים ועוד.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס ג'ומלה - Joomla?

בוגרי לימודי Joomla, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.
מודעה
מודעה
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש