כמה מרוויחים מתכנתי NET. ?

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

שכרו של מתכנת NET.

חשוב לנו ללמוד תחום שנתחבר אליו ובכל זאת גם שכר הוא סוגיה שיש לתת לה מקום. השכר של מתכנתים משתנה בהתייחס להיקף המשרה, שפת תכנות, כמות הידע שברשותכם, ותק בשוק ועוד. מאחר ותכנות בכלל ופיתוח אפליקציות בפרט מאוד מבוקשים בעידן של היום, לא מן הנמנע שהשכר יהיה בהתאם. חשוב גם להבין כי החברה שמעסיקה אתכם היא זאת שבסופו של דבר תקבע עבורכם את השכר כאשר היא תיקח בחשבון גם את התנאים ההתחלתיים שלכם, הנסיון שלכם והתרומה. ככלל קיימות בעולם העסקי חברות גדולות יותר ופחות גדולות. נתון זה ישפיע גם כן על שכר. לרוב חברות גדולות יכולות להרשות לעצמן לקחת סיכונים והם לא יחששו להעסיק רכש חדש לחברה. חברות קטנות יזהרו יותר ויקחו את הטובים ביותר שיספקו להם את הסחורה. לכאן או לכאן, השכר של מתכנתים הוא עדין מהגבוהים בארץ. קחו בחשבון כי מתכנת יכול לפנות גם למסלול עצמאי ולפתח אפליקציות או תכנות שאותן הוא יוכל למכור בהמשך לחברות השולטות בשוק הפיתוח. תכנות בהתמחות NET. משתלמים כספית והמשכורות גם למתחילים גבוהות. לימודי NET. מתאימים לנשים וגברים כאחד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות כמה מרוויחים מתכנתי NET. ??
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על כמה מרוויחים מתכנתי NET. ??
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

לימודי דוט.נט - השכר במספרים

המספרים לא פחות חשובים מהלימודים. בסופו של דבר כולנו רוצים להשתלב בהצלחה בשוק העבודה גם מבחינה כספית. הניסיון הוא אחד הפרמטרים המשפעים על המשכורת. כך למשל, מתכנת בעל ניסיון של עד שנתיים ירוויח לא יותר מ 20,000 שח בחודש ובהחלט לא פחות מ10,000 שח. אלו בעלי ניסיון רב יותר יכולים אף להרוויח עד 30,000 שח וכמובן זכרו כי השכר תלוי ותק. כאמור, הסניון משפיע אך גם אלו שמתחילים בתחום יכולים לקבל סכומים מאוד יפים לחשבון הבנק. לא פעם אנו קוראים על חבר'ה ישראלים שהתוצר שלהם עושה שמות בחו"ל. icq, דיסק און קי,waze ועוד פיתוחים רבים אחרים פותחו על ידי ישראליים. היה להם חזון והלכו אחריו עד הסוף כאשר גם שכרם הוא בהתאם. תחום התכנות הוא תחום מפתיע ומאתגר וזה מה שיפה בו. מה קורה בתחום לימודי דוט נט, אתם שואלים?, ובכן, מתכנת NET. שרק נכנס לשוק העבודה ירוויח בממוצע בין 15-18 אלף שקלים כאשר שכרו בהמשך יכול לעלות אף ל22 אלף שח. בותק של חמש שנים בעבודה תרוויחו כ25 אלף שח ומעל לחמש שנים ותק, תזכו למשכורת של כ עד 28 אלף שח בחודש. ההתמחות בה אתם בוחרים משפיעה אך לא באופן נראה לעין ובכל זאת מתכנתים בתחום מבוקש יותר כמו לימודי NET. מרוויחים יותר ממתכנתים בתחומים פחות מבוקשים.

קורס דוט נט מגוון ועשיר בתחומים וידע נוספים. לאחר סיום לימודי דוט נט תוכלו רק לשאוף לכבוש שפות תכנות נוספות שירחיבו לכם את יריעת הידע במקצוע. עם כל הכשרה נוספת גם השכר עולה בהתאם והתרומה שלכם לארגון בו אתם עובדים תהווה נדבך נוסף בקורות החיים. חשוב שתבינו כי צריך לאהוב את עולם התכנות ולהתחבר לתכנים שמציעים לימודי NET. כך העבודה תשתלם לכם יותר גם מבחינה כספית. להגיע לעבודה זה לא כמו להגיע לעבוד והתכנות דורש לעבוד ולספק סחורה. לימודי NET.
כמה מרוויחים מתכנתי NET. ?
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה עושים עם זה?

לימודי דוט נט מאוד מבוקשים בעולם התכנות. חברות פיתוח רבות מחזרות אחר בוגרי לימודי שפות תכנות על מנת לפתח את הדבר הגדול הבא. רעיונות גדולים דורשים יוצרים ומפתחים ולכן ההשתלבות בשוק העבודה יכולה להיות מאוד מהירה. חברות היי טק, חברות פיתוח עצמאיות, עולם המחשבים כל אלו מחפשים את האנשים הבאים בתחום. תחום התכנות בפרט ולימודי דוט נט בפרט פותחים עבורכם דלת לקריירה שנייה או קריירה נוספת. תוכלו ליצור עם התחום יצירות מופלאות ואולי להפוך להיות מארק צוקרברג הבא אם רק תרצו. שם המשחק הוא קידום ועולם התכנות מאפשר זאת. האפשרויות הנפתחות עבורכם הן בלתי מוגבלות ומבחינתכם השמיים הם הגבול. שפת תכנות אחת יכולה לחולל מהפך בחברה שלמה. אנשים היום יותר ויותר מסתמכים על פתרונות ממוחשבים, קלים ויעילים. אם הראש שלכם עובד תמיד שעות נוספות, אתם יצירתיים ומחפשים קיצורי דרך, בהחלט יש לכם מה לעשות עם לימודי NET.
מודעה
מחפש כמה מרוויחים מתכנתי NET. ??
מחפש כמה מרוויחים מתכנתי NET. ??
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, חיפה, באר שבע וירושלים
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה