קורס NLP

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

לימודי NLP

אתם מעוניינים לסייע לאנשים? לעזור לאחרים להשיג את מטרותיהם? לאפשר למטופלים להבין את דרכי ההתנהגות והדפוסים המגבילים אותם ובכך לנתב אותם לעבר מימוש עצמי? אם כן, אלו הלימודים המתאימים לכם!

קורס NLP הינו חלק מעולם התוכן של לימודי הרפואה המשלימה, התרפיה והטיפול אשר עוסק בהשפעה על מחשבות, רגשות, התנהגויות, דפוסים והרגלים של אנשים, מתוך מטרה להבין אותם לעומק וליצור שינוי של החלקים המגבילים לטובה ולשם השגת מטרות. 

הגישה משלבת בין תהליכים פיזיולוגיים ועצביים המתרחשים במוח לבין דפוסי תקשורת מילולית המאפיינים את האדם, ואלו יחד יאפשרו את בניית הטיפול להשגת יעדים ומטרות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס NLP?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס NLP?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

למי מתאימים לימודי NLP?

לימודי NLP מתאימים לכל מי שיש ברצונו להכיר וללמוד לעומק שיטות טיפול, הן קונבנציונליות המשלבות עקרונות מהטיפול הקוגנטיבי-התנהגותי, והן אלטרנטיביות כמו דמיון מודרך, נשימה ועוד, מתוך מטרה לקדם את עצמו מבחינה אישית ומקצועית כאחד, וכן לסייע לאחרים לשפר את איכות חייהם. כמו כן, מתאימים הלימודים לעוסקים בתחומי הטיפול הנוספים כמו ייעוץ, קואצ'ינג, טיפול באמנות, פסיכולוגיה ועוד.
קורס NLP
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מי יכול להתקבל ללימודי NLP?

לרוב, הלימודים בקורסי ה-NLP השונים פתוחים בפני הקהל הרחב, ותנאי הקבלה שהם מציבים הינם תנאים בסיסיים. מרבית המוסדות מקבלים לשורותיהם מועמדים בוגרי 12 שנות לימוד, וכן מציבים דרישה למעבר ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים במטרה לבדוק את מידת התאמתם של המועמדים למסלול הלימודים עצמו ולמקצוע טיפולי זה. יש לציין כי קורסים מתקדמים בנושא מתאימים לבוגרי הקורסים הבסיסיים. 

כמה זמן נמשכים לימודי NLP?

משך הלימודים בקורס NLP משתנה בין מוסדות הלימוד השונים, זאת בהתאם לאופי הקורס ומטרותיו, תכנית הלימודים המוצעת, תכני הלימוד הנכללים בקורס, משך כל אחד מן המפגשים וההכשרה הנרכשת עם סיום הלימודים. מרבית מוסדות הלימוד המציעים לימודים אלו מאפשרים השתלבות בלימודי ערב, כך שקורס NLP יוכל להתאים גם לאנשים עובדים או לומדים, או כאלו שאינם יכולים להקדיש את זמנם במהלך היום ללימודים מכל סיבה שהיא.
קורס NLP
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס NLP?

נושאי הלימוד הנכללים בלימודי קורס NLP יכולים להשתנות בין הקורסים השונים ובין מוסדות הלימוד, אמנם מרבית ההכשרות כוללות את התכנים: מבוא ללימודי NLP, שפת גוף, העברת מסרים, דמיון מודרך, שינוי הרגלים, טיפול בפוביות, השפעה על התת מודע, תקשורת בין אישית, שיטות הרפייה ונשימה, יחסי מטפל-מטופל ועוד.

איזו תעודה מקבלים עם סיום לימודי NLP?

לבוגרי קורס NLP אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים תוענק תעודת סיום מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

ההסמכה הבסיסית הינה NLP Practitioner, ההסמכה המתקדמת הינה NLP Master Practitioner וההסמכה המלאה הינה NLP Master Trainer.

כל אחת מן ההסמכות המתקדמות נשענת על קודמותיה ומותנית בשעות טיפול ולמידה מוגדרות מראש.

מה אפשר לעשות אחרי קורס NLP?

בוגרי קורס NLP יוכשרו לטיפול ומתן ייעוץ כבעלי מקצוע מוסמכים בשיטה, ויוכלו להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע פרטיים בקליניקה משלהם, או כמטפלים בקליניקות ציבוריות בתחומיה השונים של הרפואה המשלימה, תחומי הייעוץ והקואצ'ינג, הנחיית קבוצות וסדנאות ועוד.

מה אפשר ללמוד לאחר קורס NLP?

בוגרי קורס NLP המעוניינים לקבל הסמכות נוספות בתחומי הטיפול השונים יוכלו להמשיך ללימודי דמיון מודרך, לימודי מדיטציה, קורס תרפיה באמנות, קורס נשימה מודעת ועוד תחומים רבים ומרתקים. 
מודעה
מחפש קורס NLP?
מחפש קורס NLP?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת אפעל, רחובות, ירושלים, מודיעין, חיפה,יאנוח ג'ת
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: כרכור, ירושלים, הכפר הירוק, חיפה, רחובות, מודיעין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה