לימודי NET. מול לימודי PHP

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

קורס php מול קורס דוט נט במכללות

שפות רבות מקודדות ומעצבות עבורנו את האינטרנט. העדכונים שפייסבוק מבצעת מפעם לפעם כל אלה הם תוצר של שפות וקידוד. כל שינוי שאנו רואים, כל תוכן שמועלה לאינטרנט, הם תוצרים של הוראות הניתנות למחשב. מה הן אותן הוראות?, כיצד המחשב חושב ומצין את מה שאנו רוצים?, כל אלו סוגיות בהם עוסקים באופן פרקטי בקורסי תכנות כגון PHP או .net.

לימודי תכנות הפכו להיות נגישים לקהל הרחב ולמעשה כל אחד יכול היום ללמוד תכנות ולעשות הסבה מקצועית. בין שני המסלולים php ו net. קיימים הבדלים מובהקים ולעיתים גם מינוריים באופני תכנות ובאופן השימוש בהם. רמת מורכבות התכנות, ממשק, שימושים ועוד כל אלו באים לידי ביטוי בתוכנית לימודים ובמשך זמן הלימוד. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי NET. מול לימודי PHP?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי NET. מול לימודי PHP?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

לימודי דוט נט - השכר במספרים

המספרים לא פחות חשובים מהלימודים. בסופו של דבר כולנו רוצים להשתלב בהצלחה בשוק העבודה גם מבחינה כספית. הניסיון הוא אחד הפרמטרים המשפעים על המשכורת. כך למשל, מתכנת בעל ניסיון של עד שנתיים ירוויח לא יותר מ 20,000 שח בחודש ובהחלט לא פחות מ10,000 שח. אלו בעלי ניסיון רב יותר יכולים אף להרוויח עד 30,000 שח וכמובן זכרו כי השכר תלוי ותק. כאמור, הסניון משפיע אך גם אלו שמתחילים בתחום יכולים לקבל סכומים מאוד יפים לחשבון הבנק. לא פעם אנו קוראים על חבר'ה ישראלים שהתוצר שלהם עושה שמות בחו"ל. icq, דיסק און קי,waze ועוד פיתוחים רבים אחרים פותחו על ידי ישראליים. היה להם חזון והלכו אחריו עד הסוף כאשר גם שכרם הוא בהתאם. תחום התכנות הוא תחום מפתיע ומאתגר וזה מה שיפה בו. מה קורה בתחום לימודי דוט נט, אתם שואלים?, ובכן, מתכנת NET. שרק נכנס לשוק העבודה ירוויח בממוצע בין 15-18 אלף שקלים כאשר שכרו בהמשך יכול לעלות אף ל22 אלף שח. בותק של חמש שנים בעבודה תרוויחו כ25 אלף שח ומעל לחמש שנים ותק, תזכו למשכורת של כ עד 28 אלף שח בחודש. ההתמחות בה אתם בוחרים משפיעה אך לא באופן נראה לעין ובכל זאת מתכנתים בתחום מבוקש יותר כמו לימודי NET. מרוויחים יותר ממתכנתים בתחומים פחות מבוקשים.
קורס דוט נט מגוון ועשיר בתחומים וידע נוספים. לאחר סיום לימודי דוט נט תוכלו רק לשאוף לכבוש שפות תכנות נוספות שירחיבו לכם את יריעת הידע במקצוע. עם כל הכשרה נוספת גם השכר עולה בהתאם והתרומה שלכם לארגון בו אתם עובדים תהווה נדבך נוסף בקורות החיים. חשוב שתבינו כי צריך לאהוב את עולם התכנות ולהתחבר לתכנים שמציעים לימודי NET. כך העבודה תשתלם לכם יותר גם מבחינה כספית. להגיע לעבודה זה לא כמו להגיע לעבוד והתכנות דורש לעבוד ולספק סחורה. לימודי NET.

לימודי NET. מול לימודי PHP
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

לימודי NET. - מה עושים עם זה?

לימודי דוט נט מאוד מבוקשים בעולם התכנות. חברות פיתוח רבות מחזרות אחר בוגרי לימודי שפות תכנות על מנת לפתח את הדבר הגדול הבא. רעיונות גדולים דורשים יוצרים ומפתחים ולכן ההשתלבות בשוק העבודה יכולה להיות מאוד מהירה. חברות היי טק, חברות פיתוח עצמאיות, עולם המחשבים כל אלו מחפשים את האנשים הבאים בתחום. תחום התכנות בפרט ולימודי דוט נט בפרט פותחים עבורכם דלת לקריירה שנייה או קריירה נוספת. תוכלו ליצור עם התחום יצירות מופלאות ואולי להפוך להיות מארק צוקרברג הבא אם רק תרצו. שם המשחק הוא קידום ועולם התכנות מאפשר זאת. האפשרויות הנפתחות עבורכם הן בלתי מוגבלות ומבחינתכם השמיים הם הגבול. שפת תכנות אחת יכולה לחולל מהפך בחברה שלמה. אנשים היום יותר ויותר מסתמכים על פתרונות ממוחשבים, קלים ויעילים. אם הראש שלכם עובד תמיד שעות נוספות, אתם יצירתיים ומחפשים קיצורי דרך, בהחלט יש לכם מה לעשות עם לימודי NET.

מה לומדים בקורס PHP?

בדומה ללימודי NET. גם כאן קיימים תכנים רבים. בין היתר  לומדים web forms, open source projects, strings arrays, PHP web services, הקדמה , יסודות PHP ועוד.
לימודי NET. מול לימודי PHP
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה עדיף לימודי NET. או לימודי PHP ?

אם אתם שואלים את עצמכם מה עדיף לכם ללמוד מבין השתיים, כדאי מאוד שתכירו את שתי שפות הקידוד וההבדל ביניהן. PHP היא שפת קידוד פתוח. פלטפורמה כמו פייסבוק ואתרים רבים אחרים, שהם למעשה מערכות web, פותחו באמצעות שפת PHP.

השפה מאפשרת תכנות אתרים ואפליקציות ומאוד נדרשת בעולם התכנות. קיימת דרישה לפיתוח אתרים ואפליקציות במיוחד לאור התפתחותן של מערכות PHP ידועות כגון ג'ומלה, דרופל ועוד.

לימודי PHP מתמקדים בתכנים דוגמאת פונקציות, strings, arrays, open source, PHP web services, PHP standart library ועוד תכנים רבים אחרים. אם כל אלו אינם ידועים לכם כנראה שאין לכם ידע ראשוני בתכנות. PHP היא אכן שפה קלה ללימוד ומאוד נוחה, יחד עם זאת היא דורשת ידע מוקדם.

לימודי NET. מתאימים לכל אחד וזה יתרונם המובהק. כן תידרשו לרמת אנגלית גבוהה, יכולת עבודה עם windows והאינטרנט. אלו הן דרישות מינימאליות שבפועל קיימות לרוב אצל כל אחד מאיתנו שיספקו לכם את כל הידע לטובת המקצוע.

במה עוסקים בוגרי לימודי NET. ובוגרי לימודי PHP?

בוגרי שני המסלולים יכולים להשתלב בעולם ההיי טק בתכנות ובפיתוח. חברות הייטק, סטארט אפים, תעשיות,חברות אינטרנט ועוד יכולים להוות עבורכם מסגרת תעסוקתית. 

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי לימודי NET. ולימודי PHP?


בוגרי הקורסים יכולים להתעניין בתואר ראשון במדעי המחשב או להמשיך למגוון לימודי תעודה בתכנות כגון JOOMLA ועוד.
מודעה
מחפש לימודי NET. מול לימודי PHP?
מחפש לימודי NET. מול לימודי PHP?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, חיפה, באר שבע וירושלים
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה