לימודי מנעולנות

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
לימודי מנעולנות
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות לימודי מנעולנות?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על לימודי מנעולנות?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

לימודי מנעולנות במכללות

אם אתם הראשונים לתפעל כל בעיה טכנית הנקרית בדרככם, ואם אתם מחפשים מקצוע לחיים שיאפשר לכם לסייע לאנשים ברגעי מצוקה ואף להרוויח שכר נאה במיוחד - לימודי מנעולנות עשויים להתאים לכם. המנעולן המוסמך אמון על פריצה מבוקרת (וחוקית כמובן) לדירות, רכבים או משרדים ציבוריים שבעליהם נתקעו בתוכם או מחוצה להם. כאשר לקוח נתקע מחוץ לדירתו ללא מפתח, או כאשר מנעול הדירה תקול או שבור, המנעולן הוא הכתובת לפיתרון מהיר ויעיל של הבעיה בכל שעות היממה. כיום, לימודי מנעולנות הפכו פופולאריים במיוחד וניתן למצוא במרבית המכללות להכשרה מקצועית ברחבי הארץ, קורסי לימוד מקיפים ומעמיקים בתחום.

לימודי מנעולנות מכשירים את המשתתפים בהם במירב הכלים והמיומנויות לעיסוק מקצועי בתחום, תוך התנסות מעשית ענפה ותרגולים לרוב. לימודים איכותיים אלו, המתאימים במיוחד לאלו שהתברכו בחוש טכני מפותח, מעניקים לסטודנטים את ההזדמנות לרכוש ידע באחד מהמקצועות הרווחיים והמבוקשים ביותר במשק, תוך זמן קצר יחסית. כך שבין אם תבחרו לעבוד כשכירים בחברת מנעולנות, ובין אם תעדיפו לפתוח עסק עצמאי משלכם, לימודי מנעולנות יציידו אתכם בטכניקות הדרושות על מנת למצות את מלוא הפוטנציאל הטמון בכם. 
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות לימודי מנעולנות?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על לימודי מנעולנות?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

מידע כללי אודות לימודי מנעולנות

לימודי מנעולנות הינם לימודים ייחודיים ומגוונים, המתמקדים בהכשרת אנשי מקצוע מיומנים לפריצת דלתות, כספות וכלי רכב, במטרה לסייע לבעליהם אשר נתקעו ללא מפתח. ייחודם של לימודי מנעולנות טמון בהכשרה המעשית הנרחבת אותה הם כוללים, כך שכבר בסיום הלימודים יכולים הבוגרים להשתלב במגוון מקומות עבודה נדרשים בתחום. גם טכנאי מנעולנים מקצועיים ועתירי ניסיון עשויים להיתרם מקורס מנעולן מוסמך, שכן בשנים האחרונות חלו שינויים רבים בעבודת המנעולנים, והתעדכנות בחידושים השונים הינה חיונית על מנת להתבלט בענף תחרותי זה. עבודת המנעולן מתבצעת בכל שעות היממה, לעיתים אף בזמנים פחות שגרתיים כמו שעות הלילה או חגים ומועדים, אך השכר הנאה המגיעה בצידו של עיסוק זה מעניק תמורה הוגנת למאמץ.

מי קהל היעד ללימודי מנעולנות?

במרבית המקרים, לימודי מנעולנות אינם דורשים ידע או ניסיון קודמים בתחום, ומיועדים למעוניינים לרכוש כלים להשתלבות קלה ומהירה בעבודה בתחום. למרות העובדה כי אין צורך בעמידה בתנאי קבלה מסוימים על מנת להתקבל ללימודים, רצוי לקחת בחשבון כי עבודתם של המנעולנים אינה קלה, ומצריכה נכונות לעבודה אינטנסיבית המתפרשת על פני שעות ארוכות.

ודאי תשמחו לדעת, כי חלק מהמכללות המציעות קורסי מנעולנות, עובדות בפיקוח ובשיתוף עם משרד הכלכלה, כך שבסיום הלימודים נהנים הבוגרים לא רק מתעודת גמר מקצועית המאפשרת להם לעסוק במקצוע, אלא גם מתעודה ממשלתית יוקרתית הפותחת בפניהם דלת אל שלל משרות מלאות סיפוק בענף. תוכלו לבדוק מול המכללה בה תרצו ללמוד בטרם ההרשמה, האם לימודי המנעולנות אותם היא מציעה מפוקחים על ידי משרד התמ"ת.

מה תנאי הקבלה ללימודי מנעולנות?

בשל גישתו הנוחה והקלה של המנעולן לנכסיהם ובתיהם של הלקוחות, הוא נדרש לרמת אמינות גבוהה במיוחד, על מנת למנוע פגיעה ברכוש או שימוש שאינו חוקי ביכולותו המקצועית. המועמדים לקבלה לקורס מנעולנות, נדרשים להציג בעת ההרשמה, תעודת יושר מטעם משטרת ישראל, המעידה על אי רישום פלילי.

בנוסף, בחלק מן המכללות, נדרשים המועמדים לקבלה ללימודי מנעולנות לעבור ראיון מול ועדת קבלה, על מנת לבדוק את התאמתם למקצוע טכני בדורש עבודה מאומצת בשעות לא שגרתיות. 

מה משך הלימודים למנעולנות?

לימודי מנעולנות כוללים במרבית המקרים, בין 40 ל- 100 שעות לימוד אקדמיות, בהתאם לתכני הלימוד אותם הם כוללים ולהסמכה המוענקת בסיומם. הלימודים נמשכים בין חודשיים לחצי שנה.

במידה וסדר יומכם עמוס במיוחד, ואתם חוששים שמא לא תוכלו להשתלב בלימודים מעשירים אלו מפאת חוסר זמן או לוח זמנים צפוף, הסירו דאגה מליבכם. ברוב המכללות ניתן למצוא לימודי מנעולנות גמישים ונוחים, המתאימים לאנשים העובדים במשרה מלאה, ומתקיימים בשעות הערב בין פעם לפעמיים בשבוע. לעיתים, ניתן להשתלב בקורסי מנעולנות אונליין, ולהגיע רק למפגשי ההתנסות המעשית, מה שמקל משמעותית על הסטודנטים.

מה התכנית הלימודים ללימודי מנעולנות?

תכנית הלימודים בקורס מנעולנות, כוללת מגוון רחב של תכני לימוד תיאורטיים והרצאות פרונטליות מפתחות, ושזורה בתרגולים, התנסויות, סדנאות ומפגשי הכשרה מעשית. הקורס מועבר על ידי צוות הוראה בכיר ועתיר ניסיון בתחום המנעולנות, כך שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה. ברוב המכללות, מתקיימים לימודי מנעולנות בקבוצות קטנות ובכיתות מרווחות וממוזגות, כך שכל סטודנט יכול לממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בו.

בין נושאי הלימוד: סוגי מנעולים (מנעולים פשוטים לעומת מנעולים חשמליים), ייצור ושחזור מפתחות, סוגי צילינדרים, הרכבת דלתות, קידוד מנעולים, קודים אלקטרוניים, פריצה לכלי רכב וכספות, החלפת מנגנונים, מפתח מאסטר, מבוא לחשמל, מובילייזר, פריצת רתקים, ההיבט המשפטי ועוד.

איזו תעודה מקבל בוגר הקורס ללימודי מנעולנות?

למסיימי התכנית שיעמדו בכל הדרישות, לרבות נוכחות בלפחות 80% מהשיעורים, השתתפות במפגשי ההכשרה המעשית ומעבר מוצלח של בחינות הסיום, תוענק תעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם.

מה לימודי ההמשך ללימודי מנעולנות ?

במידה והתעניינתם בלימודי מנעולנות, ייתכן ותתעניינו במקצועות טכניים נוספים כגון:

לימודי טכנאי מיגון ואבטחה, אמון על תחזוקה שוטפת ותפעול של מערכות אזעקה, אבטחה ומיגון שונות, הן בבית והן ברכב. לימודים איכותיים אלו, יקנו לכם ידע נרחב במקצוע מבוקש ונדרש במשק הישראלי והעולמי, כך שתוכלו להגיע לרווחים מרשימים תוך זמן קצר יחסית מתום הלימודים.

תחום נוסף ומבוקש במיוחד, הינו טכנאי בית חכם. במציאות המודרנית הקדחתנית של ימינו, השליטה במערכות החשמל בבית חיונית עבור כל משפחה או זוג צעיר. לימודי טכנאי בית חכם, יאפשרו לכם להיחשף לטכניקות המתקדמות ביותר בענף, כך שתוכלו להשתלב בתחום כשכירים או כעצמאיים.
מודעה

מחפש לימודי מנעולנות?

מחפש לימודי מנעולנות?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל-אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: בנימינה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים

השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!

התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת

מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
מודעה
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש