קורס Drupal דרופל

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי בניית אתרים בדרופל במכללות

הביקוש לבוני אתרים בפלטפורמת דרופל – מערכת ניהול התוכן החינמית הפופולארית, הוא רב, ועסקים רבים, כמו גם חברות הזנק, מחפשים מומחי דרופל שיוכלו לפתח ולבנות אתרים מעוצבים ודינמיים בפלטפורמה זו. לאור הביקוש הגובר למקצועני דרופל, התחילו מכללות מובילות להציע קורסים בתחום, המקנים לבוגריהם את כל הידע, הכלים והמיומנויות לבניית אתרים וניהולם בדרופל.

כל אחד יכול ליהנות מלימודים אלו – הפותחים שלל אפשרויות תעסוקה – שכן לא נדרש ידע או רקע בתכנות על מנת להתקבל ללימודים. אז אם גם אתם רוצים ליהנות מהכשרה קצרה (יחסית) ואיכותית, שתעזור לכם להשתלב בעבודות מרתקות ורווחיות – קורס Drupal מיועד עבורכם. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס דרופל.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס Drupal דרופל?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס Drupal דרופל?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס Drupal דרופל

דרופל (Drupal) היא אחת משלושת מערכות ניהול התוכן (CMS) הנפוצות, ולצד ג'ומלה ו-וורדפרס היא מובילה תחום זה. ממשק המשתמש של דרופל הוא נוח ופשוט יחסית, ואחד מיתרונותיה הגדולים של Drupal הוא היותה חינמית – היא פועלת בקוד פתוח, ועל כן היא זוכה לעדכונים ופיתוחים שוטפים. הדרופל עובדת עם כל מערכות ההפעלה הנפוצות – מיקרוסופט ווינדוס, לינוקס ו Mac OS, והיא מאפשרת לבנות אתרים דינאמיים ואיכותיים במיוחד.
קורס Drupal דרופל
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מי קהל היעד לקורס Drupal דרופל?

הלימודים בקורס דרופל מיועדים למי שמעוניין להכיר מקרוב פלטפורמת פיתוח ובניית אתרים זו – לבעלי עסקים המעוניינים לבנות אתר מרשים במו ידיהם לעסק שברשותם, למעוניינים לעבוד כבוני אתרים עצמאיים – ולמעוניינים להשתלב בעבודה כשכירים בתחום ההייטק, ליזמים בתחום האינטרנט, למעצבי אתרים המעוניינים לבנות אתרים לגמרי לבד – ללא להיעזר במתכנת, ולמתכנתים ובוני אתרים שמעוניינים לדעת לעבוד במומחיות גם עם פלטפורמה זו – ההולכת וכובשת את המרשתת.

הלימודים מתאימים גם למעוניינים בהסבה מקצועית – וכניסה לעבודות בעולם האינטרנט.

אם אתם מתעניינים בלימודים בקורס דרופל, ייתכן כי תגלו עניין גם בלימודי ג'ומלה (Joomla), לימודי וורדפרס (Wordpress), קורס בניית אתרים, קורס פיתוח אפליקציות לאייפון, קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד – ושלל קורסים נוספים מתחומי המחשבים וההייטק.

מה תנאי הקבלה לקורס Drupal דרופל?

וודאי תשמחו לשמוע כי מכללות רבות בתחום מייעדות את הלימודים בקורס Drupal לחסרי כל רקע בתכנות בכלל ובניית אתרים בפרט – ותנאי הקבלה היחידים במכללות אלו הם ידיעת אנגלית ברמה סבירה ויכולת שימוש בסיסית במחשב וברשת האינטרנט (ברמת משתמש). מכללות אחדות מקיימות מבחנים באנגלית ולעיתים אף נערכים ראיונות קבלה, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.

קורס דרופל מתקדמים מיועד, כמובן, לבוגרי הקורס הבסיסי או לבעלי רקע או ניסיון בבניית אתרים וניהולם – בין אם בפלטפורמת דרופל ובין אם בפלטפורמות אחרות, דוגמת ג'ומלה או וורדפרס.
קורס Drupal דרופל
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך הלימודים ומתכונתם לקורס Drupal דרופל?

משך הלימודים בקורס דרופל משתנה בהתאם לרמה ועומק ההכשרה הניתנים בקורס. קורסים להיכרות בסיסית עם דרופל, אשר יקנו לכם שלל כלים לבנייה וניהול אתרים באינטרנט, כוללים, בדרך כלל, בין 40 ל-80 שעות לימוד אקדמיות, ונמשכים בין חודשיים וחצי לחמישה חודשים, ואילו הקורסים מעמיקים בתחום – אשר יהפכו אתכם למומחי דרופל, כוללים כ-120 שעות לימוד אקדמיות לערך, ונמשכים בין חצי שנה לשמונה חודשים.

קורסי מתקדמים וקורסי התמחות בתחום – כגון קורס עיצוב בדרופל, לדוגמא – יכולים להיות קצרים למדי – ולכלול שני מפגשי לימודים בלבד.

אם אתם מעוניינים להירשם ללימודים, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות לכם בחירה בין לימודים בשעות הבוקר לבין לימודי ערב – ולעיתים אף יש אפשרות ללימודים בשישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים עסוקים יכולים להשתלב בלימודים בקלות ונוחות יחסית. יתירה מכך – מכללות ומוסדות לימוד אחדים אף מציעים אופציה ללימודים און ליין – בהם הגמישות בקביעת מועדי הלימוד והתרגול היא מקסימלית.

מה נושאי הלימוד לקורס Drupal דרופל?

תכנית הלימודים בקורס דרופל תדאג להכשירכם בכל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים לבנייה וניהול של אתרי אינטרנט תוך שימוש בפלטפורמה מובילה זו. הלימודים משלבים בין לימודים תיאורטיים ועיוניים מקיפים, לבין תרגולים רבים – הדואגים להכשרתם האיכותית של הבוגרים.

בין הנושאים הנלמדים במרבית הקורסים בתחום: מבוא לבניית אתרים, ממשק הניהול של דרופל, התאמת האתר לדרישות ורצונות הלקוח, קהילת הדרופל, איתור תקלות ובעיות ופתרונן, חווית המשתמש, google keywords, CCK, Views, Rules, Flag, Panels, בניית דפים חכמים, מולטימדיה בדרופל, כתיבת מודולים בדרופל, עיצוב התוכן באתר, ועוד שלל נושאי לימוד, מלווים בתרגולים שוטפים (לרבות בניית אתרים מא' עד ת' (בחלק מהמכללות), אשר יקנו לכם את כל הידע והכלים לבנייה וניהול אתרים.

איזו תעודה מקבל בוגר לקורס Drupal דרופל?

בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

מה אפשרויות התעסוקה לקורס Drupal דרופל?

בוגרי קורס בניית אתרים בדרופל יוכלו להשתלב בעבודה בעולם המחשוב וההייטק ולעבוד בחברות בניית וניהול אתרים – או לעבוד כעצמאיים בתחום – בעלי עסק פרט משל עצמם. מעצבי אתרים, כמו גם מנהלים ובעלי עסקים, יוכלו לבנות ולנהל ביעילות ובהצלחה את אתריהם הפרטיים (ואת אלו שהם מעצבים) ובכך לחסוך כסף רב – ולוותר על התלות במפתחי אתרים.

מה אפשרויות המשך לימודים לקורס Drupal דרופל?

רבים מהבוגרים בוחרים להמשיך ולהתפתח בתחום – ולפנות ללימודים בקורסים נוספים בתחומי המחשבים וההייטק, כגון קורס תכנות, קורס ג'ומלה – Joomla, קורס וורדפרס - Wordpress או קורס עיצוב ממשק משתמש, לדוגמא.

סיכום לקורס Drupal דרופל

לסיכום, אם גם אתם מעוניינים להשתלב בעולם המחשוב וההייטק – ולדעת כיצד לבנות ולנהל אתרי אינטרנט מתקדמים – לימודי דרופל יכולים להיות בדיוק מה שאתם מחפשים.

לימודים אלו, המתאימים במיוחד גם למי שהוא חסר כל ידע, רקע וניסיון בעולם המחשבים ככלל ובתכנות בפרט, נמשכים, בדרך כלל, חודשים ספורים בלבד, ומקנים לבוגריהם היכרות מעמיקה עם מערכת ניהול התוכן ובניית אתרים מובילה זו – ההולכת ומשתלטת על השוק. אז בואו ליהנות מלימודי דרופל – כרטיס הכניסה שלכם לעולם ההייטק.
מודעה
מחפש קורס Drupal דרופל?
מחפש קורס Drupal דרופל?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, חיפה, באר שבע וירושלים
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה