קורס הכנה למבחן באתיקה מקצועית ודיני ניירות ערך

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי אתיקה מקצועית ודיני ני"ע במכללות

אם שוק ההון מושך אתכם ואתם מעוניינים להשתלב בעבודה רווחית ומרתקת כמשווקי ויועצי השקעות או מנהלי תיקים, ודאי כבר הבנתם כי הליך ההסמכה בתחום הוא ארוך למדי, וכי על מנת לזכות ברישיון העיסוק המיוחל יהיה עליכם לעמוד בהצלחה בשלל המבחנים של הרשות לני"ע – כשאחד המבחנים הראשוניים - לאחר השלמת או קבלת פטור ממבחני הבסיס (כלכלה, מימון וסטטיסטיקה וחשבונאות)- שאותם תידרשו לעבור בהצלחה הוא המבחן באתיקה מקצועית ודיני ניירות ערך. 

אם ברצונכם להגיע למבחן באתיקה מקצועית ודיני ניירות ערך כשאתם "שוחים" בחומר, מכירים היטב את מבנה הבחינה ומצוידים במיטב הידע והכלים הדרושים להצלחה בה – הלימודים בקורס אתיקה מקצועית ודיני ני"ע מיועדים עבורכם. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודים אלו – הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי אתיקה מקצועית ודיני ני"ע במכללות המובילות בכל רחבי הארץ. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הכנה למבחן באתיקה מקצועית ודיני ניירות ערך?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הכנה למבחן באתיקה מקצועית ודיני ניירות ערך?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס הכנה למבחן באתיקה מקצועית ודיני ניירות ערך

לימודי אתיקה מקצועית ודיני ניירות ערך הם לימודים מעמיקים ומקיפים, הנועדו להכין את בוגריהם למבחן בשם זה, הנערך מטעם משרד האוצר והרשות לניי"ע, ומהווה את אחד מהשלבים הראשוניים בדרך להוצאת רישיון עיסוק למשווקי ויועצי השקעות ומנהלי תיקים. מבחן זה, לצד מבחני הבסיס - כלכלה, מימון וסטטיסטיקה וחשבונאות, מהווה שלב הכרחי בדרך להוצאת רישיון העיסוק בתחומים האמורים (אלא אם כן אתם בעלי פטור ממבחני הבסיס - פטור הניתן לבוגרי תארים רלוונטיים).

גם לאחר שתעברו בהצלחה את מבחני הבסיס והמבחן בדיני ניי"ע - יהיה עליכם לעבור את המבחנים המתקדמים בתחום (מקצועית א' ומקצועית ב' - הנדרש רק למעוניינים להיות מנהלי תיקים) ולהשלים את חובת הסטאז' - בטרם תוכלו לקבל את הרישיון ולעסוק בתחום באופן עצמאי. 

כיוון שבחינת דיני ניי"ע ואתיקה מקצועית מהווה רק שלב ראשון בדרך להסמכה, וכיוון שהבחינה נערכת פעמים ספורות בשנה בלבד - ישנה חשיבות גדולה להצלחה בה - שכן אם לא תעברו את הבחינה בהצלחה תימנע התקדמותכם - ויהיה עליכם להמתין עד למועד הבחינה הבא. לשם כך מומלץ עד מאד להירשם לקורס הכנה למבחן אתיקה מקצועית ודיני ניי"ע - אשר יעזור לכם למקסם את סיכוייכם למעבר מוצלח של הבחינה. 
קורס הכנה למבחן באתיקה מקצועית ודיני ניירות ערך
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאים ללמוד קורס הכנה למבחן באתיקה מקצועית ודיני ניירות ערך?

לימודי הכנה לבחינה באתיקה מקצועית ודיני ניירות ערך מיועדים לכל השואפים להיות מנהלי תיקים, יועצי השקעות ומשווקי השקעות, ואשר ברצונם להגיע לבחינה באתיקה מקצועית ודיני ני"ע כשהם מצוידים במיטב הידע והכלים הדרושים להצלחה בה.

הלימודים מתאימים במיוחד לבוגרי תואר ראשון רלוונטי (כלכלה, מנהל עסקים, בנקאות וכו') או לסטודנטים הנמצאים בשנתם האחרונה ללימודי התואר.

אם אתם מתעניינים בלימודים אלו, אולי תגלו עניין גם בקורס מימון וסטטיסטיקה, קורס מקצועית א', קורס מקצועית ב' וכיו"ב.

מה הם תנאי הקבלה לקורס הכנה למבחן באתיקה מקצועית ודיני ניירות ערך?

תנאי הקבלה לקורס אתיקה מקצועית ודיני ני"ע כוללים את הדרישות הבאות: גיל 21 ומעלה, עבר פלילי נקי ותואר ראשון בכלכלה, מנהל עסקים, בנקאות וכו' (גם סטודנטים הנמצאים לקראת סיום לימודיהם לתואר יכולים להתקבל לקורס). חלק מהמכללות מאפשרות גם לבוגרי 12 שנות לימוד ובעלי תעודת בגרות מלאה להתקבל ללימודים.

כמו כן, מכללות ומוסדות לימוד אחדים מציבים בפני המועמדים תנאי קבלה נוספים – מעבר של ראיון אישי, ניסיון מעשי רלוונטי וכו'.
קורס הכנה למבחן באתיקה מקצועית ודיני ניירות ערך
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך קורס הכנה למבחן באתיקה מקצועית ודיני ניירות ערך?

לימודי אתיקה מקצועית ודיני ני"ע כוללים, בדרך כלל, בין 40 ל-100 שעות לימוד אקדמיות, אולם ניתן למצוא גם קורסים קצרים וארוכים יותר בתחום, כך שכל אחד ואחת יכולים למצוא קורס המתאים בדיוק לדרישותיהם – בין אם ברצונם בהכנה קצרה וקלילה ובין אם ברצונם בהכנה מקיפה ומעמיקה במיוחד לבחינה.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות לכם אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים, או בימי שישי בבוקר, כך שכל אחד ואחת יכולים להשתלב בלימודים בשעות הנוחות והמתאימות להם ביותר. חלק מהמכללות אף מציעות אפשרות ללימודים אונליין (לימודים מתוקשבים), המאפשרים לכם ללמוד מהנוחות של ביתכם - במועדים והשעות המתאימים לכם ביותר. 

מה לומדים בקורס הכנה למבחן באתיקה מקצועית ודיני ניירות ערך?

תכנית הלימודים בקורס אתיקה מקצועית ודיני ני"ע דואגת להכשיר את בוגריה בכל הידע הדרוש על מנת לעמוד בבחינה הנושאת שם זה בהצלחה. במהלך הקורס נהנים התלמידים לא רק מלימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים ומעמיקים, אלא גם מתרגולים רבים, הכוללים התנסות בפתרון מבחנים לדוגמא ומבחנים משנים עברו.

כיוון שתכנית הלימודים בקורס כפופה לנושאים העתידים להופיע בבחינה, כמעט ואין הבדלים בנושאי הלימוד בין מכללות שונות בתחום, והקורס כולל את הנושאים והתכנים הבאים:

חוק ניירות ערך התשכ"ח, מושגי יסוד בחוק השקעות משותפות בנאמנות התשנ"ד, אחריות נושאי המשרה, תזכיר תקנון ושינויים, סמכויות הדירקטורים ותפקידם, חובת תשקיף ופטורים, תפקידים וסמכויות ברשות לניירות ערך, חוק איסור הלבנת הון, חוק איסור מימון טרור, חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק ובניהול תיקי השקעות, עבירות על דיני ניירות ערך, אתיקה מקצועית, ועוד.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס הכנה למבחן באתיקה מקצועית ודיני ניירות ערך?

בוגרי קורס אתיקה מקצועית ודיני ניירות ערך יהיו זכאים לתעודה המעידה על השתתפותם בקורס.

שימו לב: אין תעודה זו מהווה רישיון לעסוק בתחומי ייעוץ ההשקעות. על מנת לקבל את רישוי העיסוק בתחום, יהיה עליכם לעמוד בהצלחה בכל בחינות הרשות לני"ע - יתר בחינות הבסיס, מקצועית א' ומקצועית ב' (למעוניינים להיות מנהלי תיקים), להשלים את חובת הסטאז' ולעמוד ביתר דרישות ההסמכה של משרד האוצר והרשות לני"ע.

אילו אפשרויות המשך לימודים יש לבוגרי קורס הכנה למבחן באתיקה מקצועית ודיני ניירות ערך?

לאחר סיום הלימודים בקורס אתיקה מקצועית ודיני ניי"ע - ולאחר שתעברו בהצלחה את המבחן - תוכלו להמשיך וללמוד בקורסים שיעזרו לכם להצליח גם בבחינות הבאות - קורס הכנה לבחינת מקצועית א' וקורס הכנה לבחינה במקצועית ב'. 
מודעה
מחפש קורס הכנה למבחן באתיקה מקצועית ודיני ניירות ערך?
מחפש קורס הכנה למבחן באתיקה מקצועית ודיני ניירות ערך?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה