קורס טכנאי מכשור רפואי

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי טכנאי מכשור רפואי במכללות

תחום הרפואה התפתח לכיוונים רבים ביניהם הנדסה רפואית, פיתוח תרופתי, סיעוד ועוד. מערכות רפואיות שזקוקות לתפעול, תיקון ואחזקה (כגון מכונות הנשמה, לדוגמא) מתופעלות על ידי טכנאי מכשור רפואי. לימודי טכנאי מכשור רפואי מספקים הכשרה מקצועית איכותית עבור אנשים המבקשים לקחת חלק בתחום הרפואה ולספק מערכות מצילות חיים.

התחום של לימודי מכשור רפואי החלו להפוך פופולאריים ביותר בשנים האחרונות, שכן המכשירים הללו הוכיחו את יעילותם בתחומי הבריאות הקונבנציונאלית. כך שאם הינכם מחפשים קורס שיהיה מעניין מצד אחד ותוכלו למצוא בו עבודה מהצד השני, קורס מכשור רפואי הוא המקום האולטימטיבי ביותר עבורכם. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס טכנאי מכשור רפואי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס טכנאי מכשור רפואי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על קורס טכנאי מכשור רפואי

לימודי טכנאי מכשור רפואי מהווים חלק בלתי נפרד מתחום הרפואה. מערכות מכניות רבות מעורבות בתהליך הרפואי ביניהם מערכות רנטגן, מכשירי החייאה, מכשירי דימות, מכונות הנשמה ועוד. כל אלו דורשים טיפול, אחזקה, תיקון ותחזוק מתמיד על ידי אנשי מקצוע. טכנאיי מכשור רפואי מאוד מבוקשים ומחזקים את תחום הרפואה.

הציוד הרפואי מאפשר הצלת חיים לכן חיוני שהמערכות הרפואיות יהיו תקינות ויעילות. טכנאי מכשור רפואי יודע לזהות תקלות, לתקן במהירות האפשרית וכמובן לשמר את הציוד כחדש. לימודי טכנאי מכשור רפואי נחשבים ליוקרתיים ואיכותיים ויתאימו לאנשים בעלי יכולת טכנית גבוהה ורצון להתשלב בתחום הרפואה.

קורס טכנאי מכשור רפואי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה תכני הלימוד לקורס טכנאי מכשור רפואי?

המכללות דואגות לעדכן את תוכנית הלימודים עלפי התכנים המבוקשים והנדרשים בשוק העבודה. טכנאי מכשור רפואי, זה תחום חדיש יחסית במכללות ועל כן תוכנית הלימודים מאוד דינאמית ומותאמת על פי סטנדרטים בינלאומיים.

בין התכנים תמצאו מבוא למחשבים, תוכנות, מכשירי דימות, מכשירי רנטגן, מכשירי אולטרא סאונד, MRI, מכונות הנשמה, ציוד מכשור רפואי על פי המחלקות כגון גסטרולוגיה או גניקולוגיה. כמו כן תלמדו לאתר תקלות, לשפר את המערכות ולהיות הגורם המרכזי המוסמך לתפעול המערכות.

מי קהל היעד לקורס טכנאי מכשור רפואי?

במכללות תמצאו את מיטב אנשי ההוראה בתחום הרפואה ותחום המחשבים. חשוב מאוד כי בוגרי קורס טכנאי מכשור רפואי יחזיקו בידע נרחב במחשבים, תוכנות, בדיקות תקופתיות של הציוד ועוד. תכנים אלו ועוד רבים אחרים יבטיחו כי בוגרי קורס טכנאי מכשור במכללות יחזיקו בידע רב ועשיר ויהוו גורמים מוסמכים בתחומם.

קורס טכנאי מכשור רפואי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך הלימודים ותעודות לקורס טכנאי מכשור רפואי?

במהלך קורס טכנאי מכשור רפואי רוכשים הסטודנטים ידע רפואי רב במגבלות הקורס ולכך יש חשיבות מכרעת על תפקוד הציוד ותקינותו. לימודי טכנאי מכשור רפואי מאפשרים להתקדם בתחום הרפואה ולהחזיק במקצוע נחשב. היוקרה של לימודי רפואה לא נגישה לכל אחד בעיקר כשמדובר בתנאי קבלה גבוהים.

לימודי טכנאי מכשור רפואי מציעים תנאי קבלה נוחים שאינם מערבים נתוני הבחינה הפסיכומטרית. קורס טכנאי מכשור רפואי יתאים לכל אחד בעל יכולות טכניות גבוהות. בסיום הקורס מקבלים הבוגרים תעודת גמר מוכרת מטעם המכללות. כמו כן המכללות מאפשרות לימודים לא רק עיוניים אך כמובן גם מעשיים ובכך מחזקות את הידע המעשי איתו יוצאים הבוגרים.
בין המכללות המציעות קורס טכנאי מכשור רפואי תמצאו את המינהל הטכני השוכן בכפר סבא. במהלך הקורס תעמדו עלכל התכנים הטכניים וכמובן גם תכנים הקשורים בפיזיולוגיה, מבנה השלד, שרירים, כלי דם, מערכות נשימה, פעילות הלב, קרדיולוגיה ועוד.

מה אפשרויות הלימודים הנוספות לקורס טכנאי מכשור רפואי?

למעוניינים בלימודי מכשור רפואי, תוכלו להירשם ללימודי הנדסאי מכשור רפואי, אשר מציעים ללומדים אפשרות ללמוד כיצד לתקן את המכשירים כשהם אינם עובדים כמו שצריך. התפעול הנכון עשוי לסייע למעוניינים בהעמקת הידע הקיים ברשותם בנוגע לתחום לימודים זה. 

מה אפשרויות התעסוקה לקורס טכנאי מכשור רפואי?

המסיימים יוכלו להשתלב באחד ממכוני הלייזר, להסרת שיער והאסטטיקה הקיימים כיום בשוק. מקצוע זה הינו יוקרתי ביותר ודורש ידיים מיומנויות בתחומים הקשורים להפעלת מכונות המשתמשות בטכניקה הקרנת קרני לייזר או סוגים אחרים של קרינות המשמשות להסרת שיער. 

כמו כן, קיימת דרישה הולכת וגוברת להפעלת מכשירי רפואיים בבתי חולים שונים, בין אם בתחום הרנטגנאות ובין אם מכשירים אחרים החשובים לשמירה על בריאותו של החולה.
מודעה
מחפש קורס טכנאי מכשור רפואי?
מחפש קורס טכנאי מכשור רפואי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חדרה וחיפה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה