קורס PCB עריכת מעגלים מודפסים

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס PCB עריכת מעגלים מודפסים
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס PCB עריכת מעגלים מודפסים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס PCB עריכת מעגלים מודפסים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי PCB במכללות

התפתחותם של המכשירים האלקטרונים ממשיכה לדהור בקצב מרשים, ועל כן תחום עריכת המעגלים המודפסים – המהווים מרכיב בסיסי במרבית המכשירים האלקטרוניים - ממשיך לזכות לביקוש רב בשוק העבודה, ותרומתו להתפתחות תעשיית ההיי טק היא רבה. אז אם גם אתם מהנדסי אלקטרוניקההנדסאי אלקטרוניקה או בעלי ידע וניסיון בתחומים רלוונטיים אחרים – לימודים אלו יכולים לתרום לכם המון, ולעזור לכם להתקדם מקצועית, לשגשג ולפרוח.

בעמוד זה תוכלו לקרוא מידע רב אודות לימודים אלו, המוצעים לכם על ידי מכללות מובילות בכל רחבי הארץ – מהם תנאי הקבלה ללימודים, כמה זמן נמשך הקורס ועוד. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס עריכת מעגלים מודפסים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס PCB עריכת מעגלים מודפסים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס PCB עריכת מעגלים מודפסים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס PCB עריכת מעגלים מודפסים


קשה לדמיין את חיינו בזמנים אלו ללא כל המכשירים האלקטרוניים הסובבים אותנו, והופכים את החיים לקלים, פשוטים, נוחים ומהנים יותר. אחד המרכיבים הבסיסיים של רבים מהמכשירים האלקטרוניים – המחשב, הטלוויזיה ואפילו השלט רחוק של המזגן, הוא המעגל המודפס (Printed Circuit Board), הידוע, בקיצור, גם כ-PCB – אותו לוח ירוק עליו ממוקמים הרכיבים האלקטרונים השונים היוצרים את המעגל החשמלי – הנגדים, הקבלים האלקטרוליטים, הסלילים, המתנדים הגבישיים, השבבים (צ'יפים, ג'וקים), הדיודות, השנאים ועוד.

השימוש במעגלים מודפסים, אשר התחיל באמצע המאה ה-20, החליף את השיטה הישנה והלא מאד אפקטיבית לחיבור רכיבים אלקטרוניים. השיטה הישנה, שכללה את חיבור הרכיבים על ידי חוטים, הייתה לא רק יקרה, אלא גם איטית למדי, ועל כן המעבר לשימוש במעגלים מודפסים תרם רבות להתפתחות הטכנולוגית האדירה אותו חווינו בעשורים האחרונים.

אז אם גם אתם מעוניינים להשתלב בשלל העבודות המרתקות בתחום – הצעד הראשון שיהיה עליכם לעשות הוא להצטרף ללימודים בקורס מעגלים מודפסים, המוצע לכם על ידי מכללות מובילות ברחבי הארץ.

מי קהל היעד לקורס PCB עריכת מעגלים מודפסים?


הלימודים בקורס עריכת מעגלים מודפסים מיועדים, כמובן, למעוניינים להשתלב בעבודה בתחומי העריכה, הייצור, ההרכבה והתכנון של מעגלים מודפסים. כן מיועדים הלימודים להנדסאים, אנשי הייטק ומהנדסים המעוניינים להכיר את התחום.

הלימודים מתאימים במיוחד לאנשי פיתוח חומרה, להנדסאי אלקטרוניקה ומהנדסי אלקטרוניקה, לסטודנטים להנדסת חשמל ולמהנדסים מתחומי ההייטק.

אם אתם מתעניינים בלימודי עריכת מעגלים מודפסים, ייתכן כי תמצאו עניין גם בלימודים נוספים מתחומי ההייטק והמחשבים.

מה תנאי הקבלה לקורס PCB עריכת מעגלים מודפסים?


תנאי הקבלה ללימודים בקורס עריכת מעגלים מודפסים כוללים, בדרך כלל, דרישה לרקע וניסיון בתחומים רלוונטיים – כדוגמת הנדסת או הנדסאות אלקטרוניקה, ניהול פרויקטים בהייטק, עבודה בתחום פיתוח חומרה וכיו"ב. מכללות אחדות אף עורכות מבחני קבלה ייעודיים, כמו גם ראיונות קבלה, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.

מה משך הלימודים לקורס PCB עריכת מעגלים מודפסים?


משל הלימודים בקורס עריכת מעגלים מודפסים משתנה בהתאם לעומק ההכשרה לה זוכים התלמידים. לצד קורסים בסיסיים וקצרים, הכוללים בין 8 ל-20 שעות לימוד אקדמיות, אשר נועדו להקנות תלמידים היכרות עם התחום, מתקיימים גם קורסים מקיפים, מעמיקים וארוכים יותר, הכוללים בין 40 ל-60 שעות לימוד אקדמיות, המקנים לבוגרים ידע רב, כלים ומיומנויות בכל שלבי עריכת המעגלים המודפסים.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים מעשירים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות זאת, יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות לכם בחירה בין לימודים בשעות הבוקר, לימודים בשעות אחר הצהריים והערב, ולעיתים אף לימודים בימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם אנשים עובדים או סטודנטים, תוכלו להשתלב בלימודים אלו בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר, וללא לוותר על ימי עבודה או לימודים.

מה נושאי הלימוד לקורס PCB עריכת מעגלים מודפסים?


נושאי הלימוד בקורס עריכת מעגלים מודפסים הם רבים, ודואגים להכשרת הבוגרים במיטב הידע התיאורטי והעיוני, ובכלים והמיומנויות המעשיות הדרושים לעיסוק בתחום.

בין הנושאים הנלמדים במרבית הקורסים בתחום: מאפייני מעגלים מודפסים, מהו תכן אלקטרוני, מושגי יסוד, היכרות עם רכיבים אלקטרונים שונים, היכרות עם הטכנולוגיות הקיימות כיום, סוגי החיבורים החשמליים בין רכיבים אלקטרונים בשרטוט חשמלי, שרטוט חשמלי מרובה דפים, עריכת מסגרות של מעגל, ניקוי מוליכים, סיווג וקביעת חיבורים ושכבות, בקרת איכות, הכנת תיק ייצור, טכנולוגיות מזעור, הגדרת FOOTPRINT, מידות מכאניות של הכרטיס, קבצי DFX, טכנולוגיות השמה והלחמה, גופי קירור, מוליכים וחורי מעבר במעגל המודפס, ניתוב מוליכים ועוד.

איזו תעודה מקבל בוגר קורס PCB עריכת מעגלים מודפסים?


בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

מה אפשרויות התעסוקה לקורס PCB עריכת מעגלים מודפסים?


בסיום הלימודים יוכלו הבוגרים להשתלב בעבודות מבוקשות, יוקרתיות ורווחיות בתחומי ההיי-טק, בתפקידי עריכה של מעגלים מודפסים ותפקידים מרתקים נוספים.

סיכום קורס PCB עריכת מעגלים מודפסים


לסיכום, אם ברצונכם להשתלב בלימודים מבוקשים ואיכותיים, אשר יכשירו אתכם לעבודה מבוקשת בתעשיית ההייטק ובתעשיות טכנולוגיות מתקדמות – לימודי עריכת מעגלים מודפסים יכולים להתאים לכם עד מאד.

לימודים אלו, הנמשכים, בדרך כלל, זמן קצר בלבד (ברוב המוחלט של המכללות לא נמשכים הלימודים יותר משלושה – ארבעה חודשים, יכשירו אתכם במיטב הידע, המיומנויות והכלים בתחום, כך שתוכלו להשתלב, בקלות ובמהירות, בשלל העבודות הממתינות לעורכי המעגלים המודפסים האיכותיים.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎