המרכז ללימודי חוץ והמשך ספיר

לימודי גרפיקה ממוחשבת לדפוס

המרכז ללימודי חוץ והמשך ספיר

לימודי גרפיקה ממוחשבת לדפוס

המכללה האקדמית ספיר מפעילה מרכז לימודים איכותי ויוקרתי - המרכז ללימודי חוץ המציע מגוון גדול של לימודי תעודה, הכשרות, לימודי העשרה, קורסים, סדנאות, חוגים, השתלמויות וכדומה, במגוון תחומי לימודים מבוקשים.

מכללת ספיר נמצאת בנגב המערבי בסמוך לשדרות.

הלימודים בשכר לימוד אוניברסיטאי.

מטרת התכנית

קורס גרפיקה ממוחשבת פוּתח על מנת להכין אנשי מקצוע בתחום הגרפיקה הממוחשבת, שיוכלו להשתלב בעבודה במשרדי פרסום, במחלקת גרפיקה בארגונים או לעבוד כעצמאים. תכנית הלימודים בנויה משיעורים המקנים התמצאות בתוכנות גרפיות המובילות:Illustrator, Photoshop, ו-InDesign, ידע בסיסי בתחום העיצוב, וכמו כן את הידע הדרוש בהכנה והבאה של התוצרים הסופיים לדפוס.

תנאי קבלה

  • 11 שנות לימוד.
  • אנגלית 3 יח' או לחילופין מבחן ידע.
  • מבחן נטיות הבודק ראיה יצירתי אסתטית ושימוש בתוכנות.

מתכונת הלימודים

230 שעות לימוד אקדמיות (46 מפגשים בני 5 שעות אקדמיות )

יום לימוד בשבוע - ה'

שעות לימוד 16:30-20:45

מידע כללי

גרפיקה ממוחשבת התפתחה מאוד בעשור האחרון. כל מוסד יצרני ואף חברתי זקוק לאיש מקצוע העוסק בתחום הגרפיקה, החל ממיתוג וחלה בעיצוב עבור אירועים, שיווק , פרסום ועוד.  גרפיקה ממוחשבת מאפשרת עיצוב דו מימדי של מגוון מוצרי עיצוב באמצעות תוכנות. ישנם התפתחויות וחידושים רבים בתחום הגרפיקה הממוחשבת, מעת לעת משתחררות גרסאות עדכניות עם פיצ'רים חדשים ומכאן החיוניות להביא את הבשורות החדשות לשולחן העבודה.
כמו כן, הטכניקה קריטית להצלחה בעיצוב ושכלול הטכניקה אפשרית כשיד מקצועית מנחה ושיש שליטה גבוהה בין הכלים שמייעלים את העבודה עם התוכנות הגרפיות.

הלימודים מתקיימים במכללת ספיר
תחומי לימוד נוספים בספיר
מרכז קדם אקדמי/ מכינות
המרכז ללימודי חוץ והמשך