מכללת ספיר היחידה ללימודי חוץ

קורס עיצוב גרפי ומדיה דיגיטלית

מכללת ספיר היחידה ללימודי חוץ

קורס עיצוב גרפי ומדיה דיגיטלית

עיצוב גרפי הינו ענף הנגזר מתחום התקשורת החזותית אשר עוסק בשילובם של טקסט ותמונה לשם העברת מסרים. המעצב גרפי הוא האחראי לאופן בו יווצר המסר החזותי, לכן עליו להיות בעל יכולת אינטלקטואלית, טכנולוגית, אמנותית ותקשורתית גבוהה על מנת לתרגם תוכן לשפה חזותית ותקשורתית המובעת באמצעות מדיות מודפסות ודיגיטליות לסוגיהן.

המסלול ל-Graphic Designer במכללה האקדמית ספיר הינו מסלול חדשני הכולל בתכנית הלימודים את מקצועות המסלול הותיק "גרפיקה ממוחשבת לדפוס" אשר מתקיים במכללה מעל ל-10 שנים בהצלחה מרובה. למקצועות הטכניים מעולם הגרפיקה מתווספים מקצועות עיוניים כמו: תרבות חזותית, קונספט ועוד.

כמו כן, מקצועות מעשיים נוספים וייחודים התורמים באופן ישיר לרמה המקצועית של המעצב כמו צילום דיגיטלי, ועיצוב למדיה אינטראקטיבית. עיצוב לאינטרנט ולמובייל. מרכיבי התכנית גובשו על בסיס הנסיון שנרכש במכללה בשנים האחרונות בתחום העיצוב הגרפי והן על בסיס ההיכרות עם דרישות השוק. המטרה המרכזית של המסלול היא להעשיר ולהרחיב את הידע של הסטודנטים בתחום העיצוב ולהכשיר מעצבים שיוכלו להשתלב בשוק העבודה.

מידע כללי

הלימודים בקורס הינם בדגש על חשיבה יצירתית, פיתוח כלים יישומיים לתכנון ועיצוב תוך ביטוי אישי מקורי ועמידה בסטנדרטים מקצועיים גבוהים. לימודי המסלול מבוססים על שיעורים עיוניים ומעשיים בכל המקצועות הנלמדים, כולל ביקורות על תרגילי הבית. החלק המעשי של המסלול מתקיים במעבדת מחשבים מתקדמת.

קהל יעד ותנאי קבלה

  • למעוניינים לרכוש מקצוע/לקבל העשרה בתחום הגרפיקה הממוחשבת.
  • 11 שנות לימוד.
  • אנגלית 3 יח' או לחילופין מבחן ידע.
  • מבחן נטיות ותרגיל כישורים הבודק ראיה יצירתי אסתטית ושימוש בתוכנות.

משך הלימודים

510 שעות לימוד אקדמיות (102 מפגשים בני 5 שעות אקדמיות) ימי לימוד בשבוע א'+ ה'
שעות לימוד 16:30-20:45
מועד פתיחה - 18/11/2018
מועד סיום - 01/2020
תחומי לימוד נוספים בספיר
מרכז קדם אקדמי/ מכינות
המרכז ללימודי חוץ והמשך