לימודי קוסמטיקה בצפון

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
לימודי קוסמטיקה בצפון
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות לימודי קוסמטיקה בצפון?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על לימודי קוסמטיקה בצפון?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

קורס קוסמטיקה במכללות בצפון

עולם היופי והטיפוח קוסם לרבים מאיתנו, שכן השאיפה לשמור על מראה צעיר, רענן וחיוני קיימת משחר האנושות. הדרישה ללימודי קוסמטיקה צברה תאוצה בשנים האחרונות, ומכללות רבות החלו להציע קורסי קוסמטיקה מקיפים במטרה לענות על הביקוש ההולך וגובר ללימודים בתחום. אם גם אתם מחפשים לימודי הכשרה מקצועית בתחום נדרש ומבוקש, ומעוניינים להפוך לקוסמטיקאים מדופלמים ומיומנים - הגעתם למקום הנכון.

צפון הארץ משופע במכללות ללימודי קוסמטיקה, המציעות מגוון קורסים מקיפים, שיקנו לכם את מירב הכלים והמיומנויות להשתלבות קלה ומהירה בענף רווחי ומשגשג זה. קורסי קוסמטיקה באיזור הצפון, יאפשרו לכם לרכוש תשתית תיאורטית איתנה, תוך חווית לימודים מהנה ומגוונת, בין נופי הגליל והצפון המרהיבים. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים אודות קורסי הלימוד בתחום הקוסמטיקה אותם מציעות המכללות המובילות בצפון, ולגלות כיצד תוכלו גם אתם להגשים חלום ולהפוך את האהבה למקצוע!
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות לימודי קוסמטיקה בצפון?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על לימודי קוסמטיקה בצפון?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

מידע כללי אודות לימודי קוסמטיקה בצפון

עור פנים מטופח וקורן הוא הבסיס למראה מושלם. במציאות של ימינו, בה אנו מצולמים ללא הרף ומתועדים ברשתות החברתיות, תפקידן של הקוסמטיקאיות משמעותי מאי פעם. השמירה על עור הפנים וטיפוחו, דורשים ידע מעמיק בתחום האנטומיה והפיזיולוגיה, כמו גם היכרות עם חומרים ייחודיים, כגון קרמים ומסכות ייעודיות, על מנת להבטיח שהעור יקבל את הלחות לה הוא זקוק. 

אם אתם מתגוררים באיזור הצפון - בכרמיאל, חיפה, יישובי הגולן והגליל, טבריה או נהריה, ומעוניינים להתמקצע ולהתמחות בענף הקוסמטיקה הרפואית, הקוסמטיקה הטבעית או הקלאסית, תוכלו להשתלב בשלל קורסי הלימוד המרתקים אותם מציעות המכללות המובילות בצפון הארץ. לימודי קוסמטיקה, יאפשרו לכם לתת מענה מיידי לבעיות עור, לסייע לטיפול באקנה או פגעי שמש ולמנוע הזדקנות מוקדמת של עור הפנים.

קהל יעד

קורסי קוסמטיקה בצפון מיועדים לתושבות (ותושבי) היישובים בצפון המעוניינים לפתוח בקריירה כקוסמטיקאיות על תתי התחומים השונים שבהן: קוסמטיקה נטורולוגית, קוסמטיקה רפואית, קוסמטיקה יפנית ועוד. 

הקריירה יכולה להיות או כקוסמטיקאית עצמאית שפותחת קליניקה בבית שלה באחד מיישובי הצפון, או בקליניקה קטנה במרכזים מסחריים בערי הצפון. אופציה נוספת היא לנסות להציג את מועמדותן למשרות בתחום הקוסמטיקה במכוני היופי, קליניקות פרטיות ומרכזי ספא הרבים בכל רחבי צפון הארץ.

קורס קוסמטיקה בצפון מיועדים גם לנשים שמכל מיני סיבות לא הצליחו להשלים את מכסת 12 שנות הלימוד שלהן ובאמצעות קורס קוסמטיקה יכולות לפתוח לעצמן אופק מקצועי מצויין עם אפשרויות קידום והשגת שכר מתגמל.

תנאי קבלה

לימודי קוסמטיקה בצפון, פתוחים לרוב, לקהל הרחב ואינם מצריכים עמידה בתנאי קבלה מחמירים. חלק מהמכללות ידרשו סיום של 10 שנות לימוד לפחות, אולם לרוב יידרש מהמועמדות לסיים לפחות 11 שנות לימוד. תנאי קבלה נוסף הוא ידיעת השפה העברית, במכללות ששפת הלימוד שם היא עברית. במכללות שנמצאות ביישובים במגזר הערבי ושפת הלימוד בהן היא ערבית, יידרש מהמועמדת לשלוט בשפה הערבית.

חלק מהמכללות בצפון ידרשו מהמועמדת לקורסי הקוסמטיקה לעבור ראיון קבלה אישי עם ראשי המסלול כדי לבדוק את מידת התאמתה ואת רמת המוטיבציה שלה לקורס.

ללימודי קוסמטיקה רפואית יידרשו תנאי קבלה מחמירים יותר. על המועמדות להיות עם 12 שנות לימוד לפחות ולעיתים אף להציג תעודת בגרות.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס קוסמטיקה, תלוי בהיקף הקורס ובהכשרה המוענקת בסיומו. חלק מהמכללות מציעות קורסים קצרים ובסיסיים שאורכם נע בין שלושה לחמישה חודשים. בין חמישים למאה שעות לימוד אקדמיות. בדרך כלל הלימודים יתקיימו בין פעם לפעמיים בשבוע. ייתכן שאחת הפעמים תהיה בימי שישי. 

חלק מהמכללות מקיימות קורסים ארוכים ומקיפים הנמשכים בין שנה לשנה וחצי. מספר שעות הלימוד ינוע בין שש מאות לאלף שעות לימוד אקדמיות, שכוללות גם שעות השתלמויות מעשיות רבות. במסגרת לימודי יום ייתכן כי הלימודים יערכו כל ימות השבוע.

למרות כל מה שנאמר לעיל, על מנת להקל על הנרשמים, מקיימות מרבית המכללות בצפון, קורסי קוסמטיקה חד שבועיים בשעות הערב, כך שגם אנשים עובדים יכולים להשתלב בלימודים איכותיים ומעשיים אלו.

תכנית לימודים

תכנית הלימודים בקורס קוסמטיקה במכללות בצפון, כוללת מגוון נושאי לימוד עיוניים והרצאות פרונטליות מרתקות בהנחיית טובי המומחים, לצד תרגולים, התנסויות והכשרה מעשית ענפה. בחלק מהמכללות, מתנסים הסטודנטים בטיפול קוסמטי על לקוחות, כך שכבר במהלך הקורס, הם יכולים לרכוש ניסיון מעשי שישמש אותם בהמשך דרכם התעסוקתית. את הלימודים יעבירו מרצות ומרצים מובילים בתחום הקוסמטיקה, בעלי ידע וניסיון מקצועי רב.

בין נושאי הלימוד: אנטומיה ופיזיולוגיה, אבחון העור, ניקוי עמוק, סוגי מוצרים קוסמטיים, פילינג, מכשור אלקטרו קוסמטי, הסרת שיער, עיסוי עור הפנים, דרמטולוגיה, היגיינה בסביבת העבודה, מסכות, התפחת העור, עיצוב גבות, טיפול באקנה, טיפולי יופי ועוד.

מי שמתעניימת בנושאי הלימודי של קורסי הקוסמטיקה עשוייה לגלות עניין גם בקורסים הבאים: לימודי טיפול בצמחי מרפא, לימודי ארומתרפיה ועוד.

תעודה

לסטודנטיות שמסיימות את התכנית ויעמדו בכל הדרישות, שכוללות הגשת תרגילים, המתמחות מעשית בקוסמטיקה, עמידה בחובת הנוכחות בקורס והגשת פרויקטי סיום, תוענק תעודת הסמכה מטעם המכללה בה הן למדו. בחלק מן המכללות, מתקיימים הקורסים תחת פיקוח משרד הכלכלה (התמ"ת לשעבר), ובוגרי הקורס זכאים לתעודה ממשלתית.

באמצעות תעודת הגמר וההסמכה, הבוגרות יוכלו לפנות לקריירה בתחום הקוסמטיקה, בין אם כשכירה במכוני יופי, מרכזי ספא וקליניקות פרטיות, או כעצמאיות בתחום זה.

לימודי המשך

בוגרות קורסי קוסמטיקה שרוצות להתמקצע עוד בתחום עבודתן, עשויות לגלות עניין בלימודי קורסים נוספים שישכללו את יכולותיהן. לדוגמא ניתן למנות את קורס ארומתרפיה. באמצעות קורס זה הן תוכלנה לרקוח תכשירים, משחות ושמנים אתריים וכך הן יטפחו את פני לקוחותיהם בתכשירים טבעיים ויכינו להם תכשירי בריאות טבעיים עם סיכונים מופחתים לתופעות לוואי.

קורס נוסף שיכול להוסיף רבות ליכולותיה של הקוסמטיקאית הוא קורס עיצוב גבות. באמצעות הידע בתחום עיצוב הגבות הן תוכלנה להעניק טיפול קוסמטי מקיף שיכלול גם את טיפוח הגבות של הלקוחות וכך להעניק טיפול כולל ולדרוש עוד כסף על שעת הטיפול.

בפני אלו המעוניינים להתפתח מקצועית, ולהציע ללקוחותיהם שירותים נוספים, עומדת האפשרות להמשיך ללימודי רפואה משלימה בשלל המכללות שבצפון הארץ.

אפשרויות תעסוקה

בוגרות קורס קוסמטיקה, יוכלו להשתלב בעבודה כקוסמטיקאיות באחד מעשרות מכוני היופי הפועלים באיזור הצפון. במכוני ספא, קליניקות לרפואה אלטרנטיבית, ואף במרפאות לטיפול בבעיות עור. באמצעות הידע הרב שצברו בקורס הארוך, הן תוכלנה להתפתח מקצועית ולהשיג לעצמן משרות מאתגרות, מלאות עניין עם שכר מתגמל.

כמו כן בוגרות הקורס עשויות לפנות לאופק תעסוקתי עצמאי – ולפתוח קליניקה פרטית. בין אם הקליניקה תיפתח בבית שלהן, או שהן ישכרו קליניקה קטנה שבאמצעותה הן יגדילו בהדרגה את מספר לקוחותיהן הנאמנים. אם הן יהיו מוצלחות בתחום כעצמאיות, בסופו של דבר הן עשויות להגדיל את הקליניקה שלהן ואף להעסיק קוסמטיקאיות נוספות.

אופק תעסוקתי נוסף הוא להצטרף לתפקידי הדרכה במסגרת מכללות הקוסמטיקה שבצפון ולהעביר מהידע שלהן לדור הבא של הקוסמטיקאיות בצפון.
מודעה

מחפש לימודי קוסמטיקה בצפון?

מחפש לימודי קוסמטיקה בצפון?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה (צ'קפוסט), נהריה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים

השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!

התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת

מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
מודעה
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש