קורס שעווה

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי הסרת שיער בשעווה במכללות

נושא האסתטיקה של הגוף חשוב מאוד בשלל תרבויות בעולם, ולא רק בתרבות המערב. מראה של עור חלק, באיזורים שונים של חלקי הגוף, הוא לא רק יפה ונוח, אלא גם כבר חלק מהנורמה. הסרת השיער היתה נהוגה עוד בימי התנ"ך, בתרבויות שונות מסיבות חברתיות, סיבות דתיות ועוד. קיימות שיטות רבות להסרת שיער, אך אחת השיטות הפופולאריות ביותר היא גם אחת הוותיקות שבהן – הסרת שיער בשעווה. פעם הסרת השיער היתה מתבצעת על ידי שעווה של נר מעורבב עם סוכר, אך היום פותחו סוגי שעוות שונות הקלות להכנה או רק לחימום. השימוש בשעווה מוציא את השערה מהשורש, ועל כן הוא מוביל למראה חלק, הנשמר לאורך זמן. הוא גם מאפשר להסיר כמות שיער גדולה במהירות יחסית.

קיימות מגוון שיטות להסרת שיער בשעווה, ועל מנת לבצע טיפול זה בצורה חלקה ובהצלחה – דרושים ידע וכלים, אותם ניתן ללמוד בקורסי שעווה, המיועדים לכל מי שרוצה לרכוש מקצוע מבוקש בתחומי היופי והטיפוח, כמו גם לקוסמטיקאיותמעצבי שיער ועובדים נוספים בתחום, יקנו לכם הכשרה איכותית בתחום מבוקש, תוך זמן קצר. בואו לקרוא מידע נוסף אודות לימודים בקורס שעווה.


יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס שעווה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס שעווה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על קורס שעווה

שיער הגוף מעסיק את האדם כבר אלפי שנים – ותרבויות רבות עסקו בהסרת שיער מאזורי הגוף השונים ממגוון סיבות – אפנתיות, חברתיות, בריאותיות ודתיות, או, לחילופין, אסרו על הסרת השיער. בתרבות המערבית הנוכחית הסרת שיער מאזורי הגוף השונים היא נפוצה ופופולארית למדי, ורב רובן של הנשים במדינות המערב נוהגות לדאוג להסרת השיער מהרגליים ובתי השחי, לכל הפחות, אם לא גם מיתר הגוף. בשנים האחרונות אף הולכת וגוברת מגמת הסרת השיער בקרב גברים, המעוניינים להשיג אף הם מראה אסתטי ומטופח, או למשל, ספורטאים המבקשים להסיר שיעור מטעמי נוחות, כמו שחיינים או כדורסלנים.

על כן, הביקוש לטיפולי הסרת שיער בשעווה נמצא בעליה מתמדת, והעוסקים בתחום נהנים מפרנסה רבה. בקורס שעווה תלמדו קודם כל להקשיב ללקוחות כדי להעניק להם את הטיפול שהם מבקשים, תלמדו את סוגי השעוות שיש, איך מכינים אותן, איך מורחים אותה על הגוף, איך משתמשים בניירות או בד להסרה, איך מרגיעים את העור לאחר מכן, ועוד נושאים רבים. בוגרי הלימודים יוכלו להשתלב בעבודה במכוני יופי או להיות עצמאים ולפתוח עסק קטן משלהם, בעזרת קצת שיווק ופרסום העסק. 
קורס שעווה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מי קהל יעד לקורס שעווה?

הלימודים בקורס שעווה מיועדים לכל המעוניינים לרכוש מקצוע מבוקש בזמן קצר, ולהפוך ל"מומחים" בתחום הסרת שיער בשעווה, השולטים במגוון השיטות בתחום. הלימודים מתאימים גם למי שמעוניינים להתחיל להסיר שיער בשעווה לעצמם, ללא להשתלב בעבודה בתחום. הלימודים מתאימים במיוחד לכל העוסקים בתחומי היופי, הקוסמטיקה והטיפוח, המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם, ובכך למשוך לקוחות רבים יותר לטיפולם. 

אם אתם מתעניינים בלימודים בקורס שעווה, ייתכן כי תגלו עניין גם בלימודים בקורס קוסמטיקה, קורס עיצוב גבות, קורס אפילציה, קורס הלחמת ריסים, קורס עיצוב שיער, קורס איפור וקורסים אחרים מתחומי היופי והקוסמטיקה.

מה תנאי הקבלה לקורס שעווה?

תנאי הקבלה לקורס שעווה משתנים ממכללה למכללה, אך לרוב הקבלה לקורס שעווה היא קלה, שכן מכללות ומוסדות לימוד רבים אינם מציבים כל תנאי קבלה, והקהל הרחב מוזמן לבוא וליהנות מהלימודים האיכותיים. ייתכן שתצטרכו לעבור ראיון קבלה קצר, כדי לבחון את נכונותכם להשקיע שעות בלימודים. מכללות אחדות מציעות קורסים המיועדים לקוסמטיקאים וקוסמטיקאיות מוסמכים, או למעצבי שיער וספרים מנוסים, והקבלה אל קורסים אלו מותנית ברקע וניסיון בעבודה בתחום. לכן, כאשר אתם מבררים לגבי הרשמה לקורס שעווה, חשוב שתבררו האם הקורס הספציפי בו אתם מתעניינים מתאים לרמת הידע והניסיון שלכם. 
קורס שעווה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך הלימודים לקורס שעווה?

לימודי הסרת שיער עם שעווה הם לימודים קצרים יחסית, הכוללים, בדרך כלל, בין 8 ל-30 שעות לימוד אקדמיות, ונמשכים בין חודש לשלושה חודשים, בהתאם למספר שעות הלימודים כולל, מספר המפגשים השבועיים ואורכו של כל מפגש. הקורסים הקצרים ביותר בתחום מתמקדים, בדרך כלל, בשיטה אחת או שתיים מבין שיטות הסרת השיער בשעווה, ואילו הארוכים יותר כוללים התמחות במגוון שיטות, ולעיתים גם לימודי נוספים – כגון לימודי עיצוב גבות וסידור ריסים.

אם אתם מעוניינים בהכשרה מקצועית איכותית ומבוקשת זו, אך חוששים כי סדר יומכם המלא והעמוס יקשה עליכם להשתלב בלימודים – יש לנו חדשות טובות בשבילכם – מכללות רבות בתחום מציעות אפשרות בחירה בין לימודים בשעות הערב, לימודים בשעות אחר הצהריים ולימודי ערב, ולעיתים גם מציעות המכללות לימודים בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים – או אנשים עסוקים מכל סיבה אחרת – יכולים להשתלב בלימודים בשעות והזמנים הנוחים והמתאימים להם ביותר.

מה תכנית הלימודים לקורס שעווה?

תכנית הלימודים בקורסים להסרת שיער בשעווה תדאג להכשירכם בכל הידע, הכלים והמיומנויות בתחום, ועל כן היא דואגת לשלב בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים, לבין שלל התנסויות מעשיות ותרגולים שוטפים, כך שהתלמידים זוכים לצבור ניסיון מעשי בהסרת שיער בשעווה בשיטות שונות כבר במהלך הלימודים (בחלק מהמכללות ומוסדות הלימוד). כמו כן, חלק מהקורסים אינם מוגבלים ללימודי שעווה בלבד, אלא מתפרשים גם לתחומים קרובים אחרים – כגון סידור גבות וריסים.

בין הנושאים הנלמדים במרבית הקורסים בתחום: מבנה השערה, סוגי שיער, היכרות עם סוגי שעווה, התאמת השעווה אזורי הגוף השונים ולסוגי העור והשיער, שעווה קרה ושעווה חמה, שעווה מתקלפת, כללי זהירות ובטיחות, היגיינה, הסרת שיער מהפנים, הסרת שיער מאזורי הגוף השונים (ידיים, רגליים, מפשעות, בית שחי, גב וכו'), חיטוי והרגעת העור, התמודדות עם שיעור יתר, היגיינה, היכרות עם הציוד והמכשור להסרת שיער ועוד שלל נושאי לימוד.

איזו תעודה מקבל בוגר קורס שעווה?

בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, לרבות נוכחות בשיעורים והשתתפות בתרגילים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. תעודה זאת תפתח בפניכם אפשרויות רבות, כולל האפשרות לבצע טיפולי שעווה על עצמכם או על הקרובים אליכם, או לעסוק בהסרת שיער בשעווה באופן מקצועי, כשכירים במכון יופי או כעצמאיים במכון משלכם.

מה אפשרויות התעסוקה לקורס שעווה?

הביקוש להסרת שיער בשעווה הוא גבוה, ואף נמצא בעליה מתמדת בשנים האחרונות – עת יותר ויותר גברים פונים גם הם לטיפולים אלו, ועל כן קליטתם של הבוגרים בשוק העבודה צפויה להיות קלה ומהירה יחסית. הבוגרים יוכלו לעבוד במכוני יופי, מכוני קוסמטיקה ומספרות, ואף לצאת לדרך עצמאית ולהתחיל לעסוק בתחום באופן פרטי. כמו כן, חלק ממוסדות הלימוד דואגים ללוות ולסייע לבוגרים להיקלט בשוק העבודה – בין אם באמצעות יצירת קשר בין הבוגרים לבין מכוני יופי מובילים, ובין אם בליווי להקמת עסק עצמאי בתחום.

סיכום לקורס שעווה

לסיכום, אם תחומי היופי, הטיפוח והקוסמטיקה קרובים אל ליבכם, וברצונכם בהכשרה מקצועית איכותית לעיסוק בתחום – הכשרה אשר תקנה לכם תוך שבועות ספורים בלבד יכולת להשתלב בעבודה רווחית ומבוקשת – לימודי שעווה יכולים להתאים לכם עד מאד. 

לימודים אלו, המתאימים הן לחסרי רקע וניסיון בתחומי הקוסמטיקה, והן לקוסמטיקאים מנוסים המעוניינים להרחיב את תחום התמחותם, יכשירו אתכם בכל הידע, המיומנויות והכלים הדרושים להסרת שיער בשעווה בצורה מקצועית ואיכותית. אז בואו ללמוד בקורס שעווה - הדרך החלקה להצלחה.
מודעה
מחפש קורס שעווה?
מחפש קורס שעווה?
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה