יום פתוח

יום פתוח

מתלבטים מה ללמוד? לא בטוחים איפה ללמוד? בואו להשתלב ביום פתוח במגוון המכללות בישראל! היום הפתוח או בשמו האחר מפגש פתוח מציע למועמדים שלל פעילויות, הכוללות סיורים, ייעוץ, הרצאות, הכרת מסלולי הלימוד, הטבות, הרשמה לשנת הלימודים ועוד. כמעט כל מכללה מציעה כיום כמה ימים פתוחים בשנה, במתכונות שונות, ואלו נערכים לאורך כל השנה. הימים הפתוחים נועדו לייצר רושם ראשוני אצל המועמדים, להפגין את רוח המכללה ולמשוך סטודנטים מכל רחבי הארץ. נסו לא לוותר על ההגעה ליום הפתוח - מי יודע אולי תצרו קשרים וחברויות שילוו אתכם לאורך כל התואר.
26/11/17
יום ראשון
שעה 17:00
מכללת אפקה
אפקה, המכללה האקדמית להנדסה נחשבת למובילה בין מוסדות לימוד ההנדסה האקדמיים, וכחממה המייצרת מהנדסים מוכשרים ומקצועיים, על פי אמות מידה בין-לאומיות. המכללה מקיימת ימים פתוחים מרתקים, בהם תוכלו לשמוע על מסלולי הלימוד השונים, להתרשם מהקמפוס היפהפה, לפגוש את ראשי התכניות ולהתייעץ עם בוגרי המכללה ויועצות הלימודים - אשר ישמחו לענות על כל שאלותיכם על הלימודים ועל תנאי הקבלה.מפגש המתעניינים הקרוב - למעוניינים להתחיל ללמוד בסמסטר אביב - יתקיים ביום ראשון, ה-26.11.17, החל מהשעה 17:00.  הטבת רישום בסך 1,500 ₪ לנרשמים ביום המפגש! *מתכונת הלימודים היא שני סמסטרים בשנה א': במהלך סמסטר אביב (פברואר/מרץ) ובמהלך סמסטר בקיץ (יוני). הלימודים מגיל 18 ומעלה בלבד.
מיקום בארץ: תל אביב, הלימודים מתאימים לבני 18 ומעלה
29/11/17
יום רביעי
שעה 18:00
מכללת פסגות
מכללת פסגות הינה מכללה מובילה ללימודי מסחר בשוק ההון, השקעות בנדל"ן, יזמות עסקית ושיווק בדיגיטל. המכללה שהוקמה על ידי רועי ראובן ויניב ארביב, פעילה מאז שנת 2005 ומציעה מגוון עשיר של קורסי לימוד ייחודיים ומפתחים המותאמים אישית לכל סטודנט על פי צרכיו האישיים. מכללת פסגות שמה לה למטרה להקנות לציבור הרחב ידע מקצועי, ולאפשר לסטודנטים הלומדים בה להרחיב את הכנסותיהם באמצעות השקעות מושכלות בשוק ההון, כניסה לעולם הנדל"ן או השתלבות בעולם השיווק בדיגיטל - שלושה מהתחומים המבוקשים ביותר בעולם התעסוק העכשווי. אז אם גם אתם שואפים לצאת מהקיבעון, ולשלוט בכסף שלכם במקום שהוא ינהל אתכם, לפתח קריירה בעולם הדיגיטל או להשתלב בעולם הנדל"ן - הגעתם למקום הנכון. הצטרפו ל- 20,000 בוגרי מכללת פסגות ששיפרו דרמטית את התנהלותם הכלכלית והעסקית או יצאו לדרך תעסוקתית חדשה ורווחית בעולמות הדיגיטל, הנדל"ן ושוק ההון.ניתן להשתלב במגוון הקורסים ברחובות, רמת גן והמרכז, הרצליה, חיפה, ירושלים ובאר שבע.מבצע מיוחד לגולשי אתר מכללות:מלגת הנחה על סה"כ 2000 ₪.כנס יזמות והשקעות בנדל"ן ב 29.11 , 18:00-19:00 ב Dogether (מרכז עסקים עזריאלי ראשונים, קומה 5) כנס שלא הייתם רוצים לפספס ! מזמינים אתכם למפגש חוויתי בעולם הנדל"ן עם ראש תחום הנדל"ן של מכללת פסגות , מר שחר בוזין וראש תחום משכנתאות של מכללת פסגות מר מוטי שמואלביץ . במפגש נדבר נושאים מרתקים ומעניינים שיפתחו בפניכם חלון הזדמנויות לדבר הבא בעולם הנדל"ן –  מוטי שמואלביץ, מומחה למשכנתאות ואסטרטג להתנהלות מול בנקים קריטריונים לקבלת משכנתא פתרונות לחוסר בהון עצמי והכנסות נמוכות דירוג אשראי רכישת נכס ללא הון עצמי  שחר בוזין, מנהל תחום נדלן במכללה ,ידבר על קורס חדש ומתקדם בנדל"ן שמתחיל במכללת פסגות כיצד מייצרים יתרון תחרותי על פני משקיעים אחרים – הפיכה למשקיע מתוחכם היכרות עם מקורות לאיסוף מידע על האזור לפעילות נדל"נית כיצד מגדילים את סיכויי ההצלחה על בסיס מקורות מהימנים כיצד מתארים נכסים מתחת למחיר השוק בעלי פוטנציאל משמעותי לעליית ערך פעילות בשטח באמצעות בטכניקות ייחודיות להשגת יעדים
מיקום בארץ: רחובות, רמת גן והמרכז, הרצליה, חיפה, ירושלים, באר שבע