המכללה האקדמית ספיר

ביה"ס להנדסאים וטכנולוגיה

המכללה האקדמית ספיר

ביה"ס להנדסאים וטכנולוגיה

גולשים יקרים, מכללת ספיר אינה עובדת איתנו נכון לעכשיו והטופס בעמוד זה נשלח למוקד הייעוץ שלנו ולא אל המכללה. ניתן להשיג את המכללה בטלפון 077-980-2802 או בחיפוש שם המכללה בגוגל.

המכללה האקדמית ספיר מפעילה בית ספר להנדסאים ולטכנולוגיה המציע מגוון לימודים טכנולוגיים וכן לימודי הנדסאים - לימודים איכותיים וברמה גבוהה.

מכללת ספיר נמצאת בנגב המערבי בסמוך לשדרות.
הלימודים, בתנאים יוקרתיים של מכללה בשכר לימוד אוניברסיטאי.

מידע נוסף

מסלולי לימודים בביה"ס להנדסאים וטכנולוגיה של מכללת ספיר:
לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
לימודי הנדסאי ביוטכנולוגיה
לימודי הנדסאי הנדסה אזרחית (הנדסאי בניין)
לימודי הנדסאי חשמל
לימודי הנדסאי טכנולוגיות מים
לימודי הנדסאי מכונות - מכטרוניקה
לימודי הנדסאי מכונות - רכב
לימודי הנדסאי עיצוב מדיה
לימודי הנדסאי קול - סאונד
לימודי הנדסאי קולנוע וטלוויזיה

לימודים לתואר הנדסאי במכללת ספיר הם לימודים ברמה גבוהה ביותר, בסופם מוענק לבוגרים תואר הנדסאי של משרד העבודה. סטודנטים המשתלבים באחד מן המסלולים לתואר הנדסאי במכללה ייהנו ממגוון יתרונות: לימודים פרקטיים ויישומיים, הכוללים התנסות מעשית; מגמות לימודים עדכניות המותאמות לצרכים העכשוויים במשק ולביקוש; תכניות לימודים רב תחומיות, רחבות היקף, עדכניות ויישומיות; לימודים במכללה ראויה, במתקני לימוד מתקדמים, תוך שמירה על תנאי לימוד נוחים וקבלת יחס חם וליווי אישי מסגל אקדמי מצויין ואיכותי.

ביה'ס להנדסאים ולטכנולוגיה של מכללת ספיר פועל שנים רבות ונמצא בתהליך של התפתחות מתמדת. בית הספר נהנה ממומניטין של מוסד לימודים איכותי ועדכני הקשור לתעשייה ולהתפתחות הביקוש בשוק, ועומד בקשר רציף עם מפעלים וחברות באיזור לטובת התאמת הכשרות לנדרש בתעשייה והשמת בוגרים. בזכות כל ההנ"ל בוגרי לימודי הנדסאים במכללת ספיר נהנים ממגוון אפשרויות תעסוקה עם סיום הלימודים.  

תחומי לימוד נוספים בספיר

מרכז קדם אקדמי/ מכינות

המרכז ללימודי חוץ והמשך

מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש