קורס עיצוב גבות בצפון

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
קורס עיצוב גבות בצפון
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס עיצוב גבות בצפון?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס עיצוב גבות בצפון?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

לימודי עיצוב גבות באזור הצפון

אם עיניים הן החלון לנשמה, הרי שגבות נותנות את הטון לפנים של האדם. ובעוד שמעטים הדברים שניתן לשנות בפנים שלנו (ללא התערבות כירורגית מיותרת וכואבת), הרי שגבות יכולות לגרום לשינוי מהותי בפניו של אדם. עיצוב גבות נכון יכול לקצר או להקטין את האף, לפתוח את העיניים, להדגיש או להקטין את המצח ועוד. אם אתם גרים באזור הצפון ומחפשים לימודים מלאי יופי מתחומי הקוסמטיקה והטיפוח, לימודים אשר תוך זמן קצר יקנו לכם יכולת להשתלב בעבודה רווחית – כשכירים או כעצמאיים – כדאי לכם להכיר את לימודי עיצוב הגבות – לימודים קצרים, הנמשכים חודשים אחדים לכל היותר, אשר תנאי הקבלה אליהם פשוטים למדי, והמקנים לכם מקצוע מבוקש – שכן אין אישה שלא מעצבת את הגבות שלה. 
 
לימודי קוסמטיקה באזור הצפון הם פופולאריים למדי – ואין ספור מכללות בכל רחבי הצפון – מחדרה, דרך חיפה, עכו וכרמיאל ועד לקריית שמונה – מתמחות בתחומי היופי והקוסמטיקה. יתירה מכך – אזור הצפון הוא אחד האזורים בהם תחום הקוסמטיקה כולו הוא מבוקש במיוחד – ומספר הקוסמטיקאיות באזור הצפון הוא שני רק למספרן באזור המרכז והשרון. על כן – בקלות תוכלו למצוא קורס עיצוב גבות בצפון, קרוב לביתכם – וליהנות מלימודים מלאי יופי, אשר יפתחו בפניכם שלל אפשרויות תעסוקה.
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס עיצוב גבות בצפון?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס עיצוב גבות בצפון?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

מידע כללי על קורס עיצוב גבות בצפון

עיצוב גבות הינו תחום פופולארי כבר שנים רבות, ובעל טכניקות רבות, הכוללות עיצוב באמצעות חוט, עיצוב עם פינצטה, שעווה, ועוד. בשנים האחרונות התחום זוכה לפופולאריות הולכת וגוברת, לאור החידושים הטכנולוגיים בתחום, וגם בשל העובדה כי השפעת מראה הגבות על מראה הפנים הכללי הוא גדול במיוחד. הגבות, הממסגרות את עינינו, דורשות עיצוב וטיפוח מתמשך, ועל כן הביקוש למעצבות גבות (ומעצבי גבות) הוא רב במיוחד. לאור ביקוש זה – רבים (ובעיקר רבות) פונים ללמוד עיצוב גבות.

אם אתם גרים בצפון הארץ – תוכלו לבחור בין מגוון מכללות מובילות בתחום כדי ללמוד עיצוב גבות, שכן לימודי עיצוב גבות באזור הצפון הם פופולאריים במיוחד, ורבות המכללות באזור נחשבות לאיכותיות במיוחד. בקורס עיצוב גבות בצפון תוכלו ללמוד על התאמת צורת הגבה לעין ולפנים, תלמדו איך להתחשב בצרכי ובקשות הלקוחות ולשלב אותם עם מה שמתאים להן, את אפשרויות מריטת השיער, ועוד. לאחר סיום הקורס תוכלו להתחיל לעבוד בתחום, ואולי מאוחר יותר תלמדו קורסים נוספים להעשיר את ארגז הכלים שלכן, כגון קורס עיצוב גבות השיטת המיקרובליידינג

קהל יעד

לימודי עיצוב גבות בצפון מתאימים הן למי שאינם בעלי רקע וניסיון בתחומי היופי, הטיפוח והקוסמטיקה, והן לאנשי מקצוע מהתחום, המעוניינים להעשיר את מגוון השירותים שהם נותנים. אם אין לכם ניסיון בתחום, קורס עיצוב הגבות יכול להיות התחלה מצויינת להתבסס בתחום מקצועות היופי, ולהוות התחלה של לימודים, התמקצעות, ובניית קהל לקוחות קבוע. אם הינכם בעלי ניסיון מקצועי בתחום, כגון קוסמטיקאיות ואמני איפור, הלימודים בהחלט יכולים לתת לכם אפשרות להתקדם ולהתפתח מקצועית. 

תנאי קבלה

לעיתים קרובות – אין כלל תנאי קבלה לקורס עיצוב גבות בצפון, והלימודים בקורס פתוחים בפני הקהל הרחב - גם למי שאין לו כל רקע בתחומי הקוסמטיקה והטיפוח. אך גם כאן ייתכן ותידרשו להציג תעודה של 10 שנות לימוד לפחות, או לעבור ראיון קבלה קצר, כדי לבחון את נכונותכם ללמוד. חלק מהמכללות בצפון מציבות תנאי קבלה לקורס עיצוב גבות, המיועד למי שכבר עוסק בתחום מקצועות היופי, ולכן תידרשו להציג תעודות הסמכה כלשהן, או להוכיח ניסיון קודם באמצעות תיק עבודות או ראיון קבלה שיבחן את ידיעותיכם. 

משך לימודים

לימודי עיצוב גבות באזור הצפון אינם לימודים ארוכים כלל וכלל – ומרבית הקורסים בתחום כוללים בין 15 ל -40 שעות לימוד אקדמיות, ונמשכים בין חודש לשלושה חודשים. הכל תלוי כמובן בסוג הקורס שאליו נרשמתם: קורס עיצוב גבות למתחילים יימשך זמן רב יותר מאשר קורס עיצוב גבות למי שכבר עוסקים בתחום מקצועות היופי. 

רבות מהמכללות מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים ו/ או בימי שישי בבוקר, במטרה לאפשר לאנשים עובדים או בעלי עיסוקים אחרים, המונעים מהם ללמוד בשעות הבוקר, להשתלב אף הם בלימודים בקלות ובנוחות, מבלי לפגוע כמעט בסדר יומם הרגיל.

תכנית לימודים

תכנית הלימודים בקורסי עיצוב גבות בצפון אמנם משתנה מעט בין מכללה למכללה – אך כמעט תמיד משלבים הלימודים בין הרצאות עיוניות ותיאורטיות לבין שלל תרגולים והתנסויות מעשיות – במטרה להקנות לבוגרים את מיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים למעצב גבות מקצועי ואיכותי. לרוב העבודות שלכם יתועדו במצלמה, כדי שתוכלו לבנות לעצמכם תיק עבודות עוד במהלך הלימודים.

בין נושאי הלימוד במרבית הקורסים בתחום: הכרת מבני הפנים וסוגי העיניים, סוגי גבות, מבנה השערה, צביעת גבות, עיצוב הגבות לפי מבנה העין ומבנה הפנים, שיטות מילוי והדגשה, שיטות לעיצוב גבות - שימוש בחוט, פינצטה ושעווה, סוגי שעוות, התמודדות עם גבות פגומות ודלילות ושיקומן, שלבי עיצוב הגבה, בטיחות בעבודה, היגיינה ועוד.

תעודה ואפשרויות תעסוקה

בוגרי קורס עיצוב גבות בצפון, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים (כולל נוכחות בשיעורים, השתתפות בתרגילים מעשיים, ומעבר מבחן סופי), יקבלו תעודה מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם. תעודה זאת תאפשר לכם להתקבל למכון יופי, ולעבור בו כשכירים או פרילאנסרים, ובדרך זו להתמקצע. תוכלו כמובן לפתוח מכון משלכם, או להתחיל מהגעה לבית הלקוח, כדי ללבנות לעצמכם מאגר לקוחות קבועים, ולאחר מכן לפתוח מכון יופי משלכם. אפשרויות התעסוקה בתחום זה הן בהחלט רבות ומגוונות, במיוחד באיזור הצפון. 

אפשרויות המשך לימודים

תחום הקוסמטיקה והטיפוח מאפשר לכם להמשיך ולהתפתח מקצועית לאורך השנים – וליהנות מלימודים נוספים שיקנו לכם כלים חדשים – שיעזרו לכם למשוך לקוחות חדשים – ולהעניק את הטיפול הטוב ביותר ללקוחותיכם הקיימים. בין הקורסים אליהם תוכלו לפנות על מנת להעשיר עצמכם, להתקדם ולהתפתח: קורס אפילציה, קורס החלקת שיער, קורס שעווה ועוד.

אם תבחרו להיות עצמאיים ולהקים עסק משלכם, לימוד שיווק ופרסום או שיווק ומיתוג אישי יכולים לעזור לכם כדי להתפתח מבחינה עסקית (כגון שיווק באיטנרנט או רשתות חברתיות), להגדיל את קהל הלקוחות, ולקחת את העסק שלכם צעד אחד קדימה. 
מודעה

מחפש קורס עיצוב גבות בצפון?

מחפש קורס עיצוב גבות בצפון?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה (צ'קפוסט), נהריה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים

השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!

התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת

מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
מודעה
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש