קורס יישומי מחשב - לימודי Excel

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
קורס יישומי מחשב - לימודי Excel
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס יישומי מחשב - לימודי Excel?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס יישומי מחשב - לימודי Excel?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

לימודי יישומי מחשב - Excel במכללות

תוכנת אקסל - Excel, המהווה חלק חשוב מחבילת תוכנות האופיס של מיקרוסופט, הינה תוכנת הגיליונות האלקטרוניים הנפוצה ביותר בעולם כיום - והיכרות עימה מהווה דרישת סף בסיסית למגוון נרחב של עבודות ותפקידים. יתירה מכך - יכולת עבודה עם אקסל הינה חשובה גם עבור סטודנטים ויכולה לתרום רבות גם לניהול משק הבית. על כן לימודי אקסל הינם חיוניים עבור כל אחד ואחת, אשר טרם הכירו תוכנה זו לעומק, על שלל הפונקציות והכלים בה. קורס אקסל, המוצע לכם על ידי מגוון מכללות בכל רחבי הארץ, ידאג להקנות לכם את כל הידע, המיומנויות והכלים הדרושים לעבודה עם תוכנה חשובה זו. 

לימודי Excel מוצעים במספר רמות - החלק מקורס Excel בסיסי למתחילים, אשר אינם מכירים כלל את התוכנה, וכלה בקורס אקסל למתקדמים, המיועד להכיר למשתתפיו את הפונקציות המתקדמות ביותר של התוכנה - כך שכל אחד יכול למצוא את מסלול הלימודים המתאים בדיוק למטרותיו ולרקע שלו בתחום. אז אם גם אתם רוצים להכיר לעומק את תוכנת האקסל - ולרכוש ידע וכלים שיעזרו לכם הן בלימודים אקדמיים, הן בהשתלבות בעבודה (או בהעלאת איכות ומהירות העבודה) ולעיתים אף בחיי היום יום - הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא מידע נוסף על קורס יישומי מחשב - אקסל במכללות המובילות. 

יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס יישומי מחשב - לימודי Excel?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס יישומי מחשב - לימודי Excel?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

מידע כללי על לימודי יישומי מחשב - אקסל

בין אם אתם מנהלים, מזכירות, עובדי משרד או מנהלי מחסן (או ממלאים - או שואפים למלא - שלל תפקידים אחרים) - אקסל היא תוכנה חשובה, אשר ההיכרות עימה תוכל לתרום רבות לאיכות ומהירות עבודתכם, ליעילותכם - ולהצלחתכם להשתלב במהירות בעבודות מתאימות, שכן היכרות ויכולת עבודה מקצועית עם תוכנת Excel מהווה כיום דרישת סף לקבלה לעבודות רבות במגוון תחומים. 

לימודי אקסל יכירו לכם את הפונקציות השונות של התוכנה - כדאי לבנות טבלאות וגרפים, וגם כיצד לבצע חישובים שונים - וכיצד להפעיל פונקציות מורכבות יותר. קןרסי אקסל מותאמים לרמות שונות (מתחילים, בינוניים או מתקדמים) ומגוון מסלולי הלימוד בתחום הוא רב. כמו כן - תוכלו לבחור בין קורס אקסל טהור (המתמקד בתוכנת אקסל בלבד) או בקורס הכולל בתוכו לימודי אקסל לצד לימודי תוכנות אופיס נוספות (כתוכנת וורד - Word, לדוגמא) - כך שכל אחד ואחת יכולים למצוא את מסלול הלימודים המתאים בדיוק עבורם. 

למי מתאים ללמוד קורס יישומי מחשב - לימודי Excel?

לימודי Excel מתאימים לקהלי יעד רבים - החל מילדים ומתבגרים וכלה בבני הגיל השלישי, שכן שליטה בתוכנת אקסל יכולה לתרום (כמעט) לכל אחד ואחת - בעבודה, בלימודים ואף בחיי היום-יום. הלימודים מתאימים במיוחד למזכירות ועובדי אדמינסטרציה, לעוסקים בתחומי הפיננסים, הכלכלה והנהלת החשבונות, לבעלי עסקים קטנים ובינוניים - ולכל מי שעבודתו מערבת (או יכולה להיתרם רבות) מהשימוש באקסל. 

הלימודים מתאימים הן למי שאינם כלל את התוכנה - היכולים להירשם לקורס אקסל למתחילים, והן למי שכבר יודעים לעבוד עם אקסל ומכירים את הפונקציות הבסיסיות שלה - ומעוניינים להתמקצע בעבודתם על התוכנה - היכולים להירשם לקורס אקסל למתקדמים. 

מה הם תנאי הקבלה לקורס יישומי מחשב - לימודי Excel?

בעוד לימודי אקסל למתחילים פתוחים, בדרך כלל, בפני הקהל הרחב ואין הם מציבים כל תנאי קבלה בפני המועמדים (בחלק מהמכללות נדרשת ידיעת אנגלית ויכולת תפעולית בסיסית של המחשב), הקבלה ללימודי אקסל מתקדמים כרוכה, כמובן, בהיכרות קודמת עם התוכנה ויכולת עבודה בסיסית עימה. 

הקבלה לקורסי Excel הפונים לקהלי יעד מיוחדים - כקורס אקסל למנהלות לשכה או קורס אקסל למנהלי חשבונות, לדוגמא, מותנית, כמובן, בהשתייכות המועמד לקהל היעד הרלוונטי. 

מה משך קורס יישומי מחשב - לימודי Excel?

משך הלימודים בקורס יישומי מחשב - Excel משתנה בהתאם להיקפו, עומקו ומטרתו של הקורס: קורס Excel מתחילים בסיסי כולל בין 15 ל-30 שעות לימוד אקדמיות, קורס Excel מתחילים, המקנה לבוגריו יכולת עבודה מקצועית ומתקדמת עם התוכנה, כולל בין 40 ל-60 שעות לימוד, וקורס אקסל מתקדמים (ללא לימודי הבסיס) כולל בין 20 ל-40 שעות לימוד. 

מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודי אקסל בשעות הערב ו/ או בימי שישי בבוקר - במטרה לאפשר גם לאנשים עובדים וסטודנטים (ואנשים אחרים העסוקים במהלך היום) להשתלב בלימודים בקלות ובנוחות, מבלי לפגוע כמעט בסדר יומם הרגיל. 

מה לומדים בקורס יישומי מחשב - לימודי Excel?

לימודי יישומי מחשב - אקסל כוללים דגש רב על תרגולים מעשיים רבים בשימוש בתוכנה - וכל השיעורים מתקיימים בכיתות מחשבים ומלווים בתרגול שוטף של החומר הנלמד. 

נושאי הלימוד בקורס אקסל מתחילים הם: היכרות עם סביבת העבודה ומערכת הווינדוז, הזנה מחיקה ועריכת נתונים, ניהול שורות ועמודות, סינון ומיון תאים, בניית טבלאות, שימוש בגרפים, נוסחאות (סכום, ממוצע, ספירה), אשף הפונקציות, עיצוב הגיליון, בדיקה ותיקון שגיאות, הגדרות עמוד והדפסה ועוד.

נושאי הלימוד בקורס אקסל מתקדמים: קליטת נתונים מצד שלישי, טבלאות ציר, קיבוץ נתונים, vlookup, טבלאות ציר, פונקציות פיננסיות, אוטומציה של תהליכים, היכרות עם שלל פונקציות מתקדמות נוספות ועוד.

קורסי אקסל הכוללים גם לימודי אופיס נוספים יכשירו את בוגריהם גם לעבודה עם תוכנת וורד, פאוורפוינט ועוד. 

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס יישומי מחשב - לימודי Excel?

בוגרי קורס Excel, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם.

אילו אפשרויות המשך לימודים יש לבוגרי קורס יישומי מחשב - לימודי Excel?

לאחר סיום הלימודים בקורס אקסל יכולים הבוגרים לפנות ללימודי תוכנות האופיס החשובות והנפוצות הנוספות - וורד Word - תוכנת עיבוד התמלילים המובילה, ופאוורפוינט Powerpoint - תוכנת בניית המצגות. כן יכולים הבוגרים ללמוד להתמקצע על תוכנות נוספות לעיבודים סטטיסטיים - כתוכנת SPSS, לדוגמא. הבוגרים יכולים לפנות גם ללימודים נוספים שיתרמו לכישורי ניהול המשרד שלהם - לימודי ניהול זמן, לימודי מזכירות וכיו"ב. 
מודעה

מחפש קורס יישומי מחשב - לימודי Excel?

מחפש קורס יישומי מחשב - לימודי Excel?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: שלומי
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: כפר סבא
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, ראשון לציון, פתח תקווה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, ראשון לציון, פתח תקווה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים

השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!

התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת

מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
מודעה
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש