קורס בניית אתרים ואפליקציות

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
קורס בניית אתרים ואפליקציות
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס בניית אתרים ואפליקציות?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס בניית אתרים ואפליקציות?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

לימודי בניית אתרים ואפליקציות במכללות

מהפכת האינטרנט והטלפונים החכמים שינתה את העולם כפי שהיכרנו אותו - ואנו נהפכים לתלויים יותר ויותר באתרי האינטרנט השונים ובאפליקציות הסלולר לצורך חיפוש מידע, תקשורת עם חברים, משפחה ועמיתים לעבודה - ואף לבילוי שעות הפנאי שלנו. ישראל ממוקמת בצמרת העולמית של הקידמה הטכנולוגית - ואפליקציות ישראליות ממשיכות לכבוש את העולם (וויז, מובילאיי ווויבר הן רק דוגמאות מועטות להצלחה הישראלית בתחום), ואם אתם גם רוצים להצטרף להצלחה - ואולי יום אחד אף "לעשות אקזיט" רווחי (או, למיצער, להסתפק במשכורת נאה בלבד) - לימודי בניית אתרים ואפליקציות יכולים להיות בדיוק מה שאתם מחפשים. 

קורס בניית אתרים ואפליקציות מוצע כם על ידי מכללות מובילות בכל רחבי הארץ - והיצע מסלולי הלימוד בתחום הוא רב: תוכלו למצוא קורסים המתמקדים בבניית אתרים בלבד, קורסים המתמקדים בבניית אפליקציות בלבד - וקורסים הכוללים שתי הכשרות מבוקשות אלו יחדיו, וידועים כלימודי בניית אתרים ופיתוח אפליקציות. לימודים אלו יקנו לכם את מיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים לאיש המקצוע האיכותי בתחום - ובסיומם יפתחו בפניכם שלל אפשרויות תעסוקה רווחיות. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודי בניית אתרים ואפליקציות - הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא מידע רב ושלל פרטים חשובים אודות קורס בניית אפליקציות ואתרי אינטרנט במכללות המובילות בתחום. 
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס בניית אתרים ואפליקציות?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס בניית אתרים ואפליקציות?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

מידע כללי אודות לימודי בניית אתרים ואפליקציות

התפוצה של הטלפונים הניידים בימינו היא כה גדולה והם משמשים למגוון יישומים ולא רק לעריכת שיחות טלפון, עד כי הקו המפריד בין מכשיר טלפון סלולרי למחשב הולך ונעלם. בימינו הגלישה באינטרנט במכשירים הסלולריים השתוותה ואף עברה במעט את הגלישה באינטרנט באמצעות מחשבי השולחן, או המחשבים הניידים. פועל יוצא מכך הוא שכל מי ששואף ללמוד בניית אתרי אינטרנט למחשב לא יכול להינתק מן העובדה שהוא צריך ידע ויכולת להתאים את האתר גם לגלישה באמצעות המכשיר הסלולרי ואפילו ידע בתכנות אפליקציות שרצות במקביל על המכשיר הסלולרי ויש להן גישה לאתרי האינטרנט המותאמים.

לימודי בניית אתרים ואפליקציות נועדו להכשיר אנשי מקצוע מומחים בתחומם שיוכלו לתפוס את מקומם בחברות ההייטק המובילות, חברות האינטרנט וחברות הסטארטאפ. באמצעות הידע אותו הם יצברו במסגרת הקורס הם יוכלו גם לפתח אתרי אינטרנט מודרניים משלב התכנון דרך האיפיון, עיצוב והתכנות, גם להתאים אותו לגלישה במובייל וגם לפתח אפליקציות סלולריות שעשויות להיות הדבר הבא בתעשייה המתקדמת הזו. אם גם אתם שואפים לקריירה בתחום חדשני זה, אתם מוזמנים לקרוא את המידע המצורף בדף ואף ליצור עמנו קשר בשביל לקבל מידע נוסף.

למי מיועד קורס בניית אתרים ואפליקציות?

לימודי פיתוח אתרים ואפליקציות פנות למספר קהלי יעד. הקורס יתאים לאנשים בראשית דרכם המקצועית חסרי רקע קודם בפיתוח קוד אשר שואפים להתברג בתחום חדשני בעולם ההייטק. במקרה זה ייתכן והמועמדים יצטרכו לעבור כמה קורסי יסוד בנושא תכנות, בכדי שיישרו קו עם המועמדים אשר יש להם ניסיון קודם בתכנות.

קהל יעד נוסף הוא של אנשים שבאים מתחום המחשבים, מערכות המידע, תקשורת נתונים, IT וכדומה אשר יש להם ידע בסיסי ואף למעלה מזה בתכנות, אולם הם שואפים או להוסיף לעצמם ידע בתחום פיתוח אתרי האינטרנט והאפליקציות, או לעשות הסבה מקצועית לתחום זה אשר בימינו טומן בחובו אפשרויות תעסוקה, אתגר, עניין רב ואף סיכוי להשגת רווחים גדולים.

מה תנאי הקבלה לקורס בניית אתרים ואפליקציות?

בכדי להתקבל אל לימודי בניית אתרים ואפליקציות יידרש מן המועמדים לעמוד במספר תנאי קבלה. יהיה עליהם להכיר את עולם האינטרנט והמובייל ברמה של משתמש, כולל גלישה והכרות עם מערכות ההפעלה. כמו כן, תהיה דרישה לשליטה טובה בשפה האנגלית מכיוון שמונחים רבים וממשקי התוכות השונות הן באנגלית. רצוי ידיעת אנגלית טכנית רלוונטית.

ברוב המכללות יידרש מן המועמדים לעבור ראיון קבלה אישי עם ראש המסלול, יועץ אקדמי או רכז לימודים. קרוב לודאי שגם יידרש מן המועמדים לעבור בחינת קבלה - כניסה במתמטיקה או אנגלית. ייתכן כי לאנשים חסרי ידע קודם בתכנות יתאים קורס שיש בו גם מבוא בתכנות. אנשים עם ידע קודם בתכנות יוכלו להתחיל את הקורס הרגיל ללא המבוא בתכנות.

כמה זמן נמשך קורס בניית אתרים ואפליקציות?

משך קורס בניית אתרים ואפליקציות ישתנה בין המכללות השונות ובין מסלולים קצרים לאנשים בעלי ידע קודם בתכנות למסלולים מורחבים שכוללים גם נושאי מבוא בתכנות. הקורסים הקצרים למתקמים עשויים להימשך בין 150 ל-200 שעות לימוד אקדמיות, התפרשות על פני בין כשלושים לארבעים מפגשים. סה"כ בין שמונה חודשים לשנה. קורסים ארוכים ומורחבים יימשכו קרוב ל-500 שעות לימוד אקדמיות שכוללות לצד לימודים פרונטליים תיאורטיים גם השתלמות מעשית פרקטית. 

ניתן ללמוד גם במסגרת לימודי יום במשך רוב היום - בין פעמיים לשלוש פעמיים בשבוע, בדרך כלל כולל ימי שישי. חלק מן המכללות יאפשרו גם ללמוד את קורס בניית אתרים ואפליקציות במתכונת של לימודי ערב בין פעמיים לשלוש פעמים בשבוע בשעות אחר הצהריים והערב. מתכונת זו תאפשר גם למי שעובד במשרה מלאה להפיק תועלת מלימודים אלה.

מה לומדים בקורס בניית אתרים ואפליקציות?

במסגרת קורס בניית אפליקציות ואתרי אינטרנט ילמדו הסטודנטים נושאים מגוונים שיכשירו אותם ביכולת עבודה בסביבה חדשנית ועל הפלטפורמות העדכניות ביותר בשוק. בין נושאי הלימוד ניתן למצוא את: הכרות עם שפת התגיות HTML, יסודות ב-CSS ועיצוב אתרי אינטרנט, לימודי JAVASCRIPT, AJAX, תכננות מונחה עצמים, יסודות התכנות והפיתוח של מערכות ההפעלה אנדרואיד ו-iOS.

כמו כן ילמדו הסטודנטים גם על Bootstrap, התאמת אתרי אינטרנט למובייל, יסודות בעיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת ויישומה באפליקציה, שפת SWIFT, יסודות בתכנות ופיתוח צד שרת, הכרות עם סוגי הדפדפנים השונים במחשבים ובמובייל, שילוב וידאו, צליל ומוזיקה באפליקציה, שפת ג'אווה וההתאמה שלה לאפליקציות סמארטפון, Angular, יסודות בקידום אתרים, כתובות IP ועוד. 

קורס בניית אתרים ואפליקציות - תעודה

לבוגרים אשר עמדו בכל חובות הלימוד שלהם, תוענק תעודת גמר והסמכה של בוני אתרים ואפליקציות מטעם המכללה בה הם למדו. חובות הלימוד עשויות לכלול: עמידה בחובת הנוכחות על פי מדיניות המכללה הספציפית בה הסטודנטים למדו, הצלחה במבחנים במהלך הקורס, הגשת תרגילים, השתתפות פעילה במהלך השיעור, הגשת פרויקט סיום והצלחה במבחנים המסכמים.

מה לימודי ההמשך לבוגרי קורס בניית אתרים ואפליקציות?

בוגרי לימודי בניית אתרים ואפליקציות שסיימו בהצלחה את לימודיהם ואשר שואפים להמשיך להתמקצע בנושאים אשר קשורים לעבודה בתחומי האינטרנט והאפליקציות יכולים ללמוד קורס מומחה לינוקס. לינוקס הינה מערכת הפעלה שמתקינים אותה לרוב על שרתים בחברות, מוסדות, גופי מחקר ופיתוח. המערכת מסוגלת להתמודד עם נפחי תעבורה גדולים ובמהירות, לכן היא מועדפת על חברות רבות בארץ ובעולם. שרתי לינוקס משמשים כמרכזיות תקשורת, שרתים של בסיסי נתונים, כחומת אש ועוד.

גם קורס אבטחת מידע עשוי לעניין את מי שסיים קורס בניית אתרים ואפליקציות. כיוון שרשת האינטרנט ושרתי תקשורת ובסיסי הנתונים, עלולים לעמוד בפני מתקפת סייבר, שעלולות לשתק שרתים, ארגונים ואפילו מתקני תשתית יש ביקוש רב למומחי מקצוע בתחום אבטחת המידע.

מה אפשרויות התעסוקה לבוגרי קורס בניית אתרים ואפליקציות?

בוגרי לימודי בניית אתרים ואפליקציות אשר סיימו בהצלחה את הקורס, יכולים להציג את מועמדותם לחברות סטארטאפ בתחום פיתוח האפליקציות. חברות אשר נקנות אחר כך על ידי קונגלומרטים מחו"ל עשויים להרוויח מאות מליוני דולרים ולחלק דיווידנים בין כלל העובדים.

כמו כן, יכולים הבוגרים להציג מועמדות למגוון חברות הייטק ואינטרנט בישראל ולעסוק בתכנון, איפיון, עיצוב ובניית אתרי אינטרנט ובסופו של דבר גם בתחזוקתם. אופציה נוספת היא לעבוד באופן עצמאי כמפתח אתרי אינטרנט פרילנסר. כך לעבוד במקביל עם מספר לקוחות ולהרוויח סכומי כסף גדולים בתור עצמאי.

בוגרים שצברו ניסיון מקצועי רב, עשויים בסופו של דבר להציג את מועמדותם לעבודה במכללות למחשבים בתפקידי הדרכה וכך להעביר מהידע שלהם לסטודנטים שלומדים קורס בניית אתרים ואפליקציות
מודעה

מחפש קורס בניית אתרים ואפליקציות?

מחפש קורס בניית אתרים ואפליקציות?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, חיפה, באר שבע וירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה קמפוס הנמל - ליד תחנת הרכבת
מוסדות לימוד בישראל
לימודים

השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!

התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת

מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
מודעה
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש