קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

קורס מנהלי רשתות ואבטחת מידע במכללות

עולם ההייטק הוא הקטר המניע כיום את ההתפתחות הטכנולוגית בעולם - והוא גם אחד מהקטרים המניעים קדימה את הכלכלה הישראלית. אין זה סוד כי השתלבות בעבודה בתחומי ההייטק והמחשבים טומנת בחובה שלל אפשרויות לרווחים נאים במיוחד - ועל כן רבים פונים ללימודי התחום. אחת מאופציות הלימודים העומדת בפניכם עת הפנייה הראשונית ללימודי הייטק ומחשבים - היא הצטרפות ללימודים בקורס ניהול רשתות ואבטחת מידע - מסלול לימודים ייחודי, מקיף ומעמיק המקנה לכם את מיטב הידע, המיומנויות והכלים להשתלבות באחד מהתחומים המבוקשים והפופולאריים ביותר בעולם הטכנולוגיה העכשווי. 

קורס מנהלי רשתות ואבטחת מידע אף דואג להכין את בוגריו למעבר מוצלח של בחינות ההסמכה הבינלאומיות של החברות המובילות בתחום (מיקרוסופט, סיסקו וכו') - ולאחר הלימודים ומעבר המבחנים יכולים הבוגרים להשתלב במגוון משרות רווחיות בעולם ה-IT. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודי ניהול רשתות ואבטחת מידע - הגעתם למקום הנכון: בעמוד זה תוכלו לקרוא מידע רב ושלל פרטים חשובים אודות הלימודים בקורס מנהלי רשתות ואבטחת מידע במכללות המובילות בכל רחבי הארץ.
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

מידע כללי אודות קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע

אם החלטתם להיכנס לעולם ההייטק - וכעת אתם מחפשים מסלול לימודים איכותי, שיאפשר לכם להשתלב בעבודות בתחום ולעשות בו את צעדיכם הראשונים - כדאי לכם להכיר את קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע, המציע לכם הזדמנות פז לקבל הכשרה באחד התחומים הלוהטים והמבוקשים של עולם ההייטק העכשווי. במרבית המכללות, קורס אבטחת מידע ומנהלי רשתות אף דואג להכין את התלמידים למבחנים הבינלאומיים של מיקרוסופט, סיסקו וצ'ק פוינט - המעניקים לעוברים אותם בהצלחה תעודה יוקרתית - כזו הפותחת בקלות יחסית שלל דלתות בעולם התעסוקה. 

לימודי ניהול רשתות ואבטחת מידע משלב, כפי שתוכלו להסיק משמו, בין עולם ניהול רשתות (הכולל, בדרך כלל, גם לימודי MCSA, לדוגמא) לבין לימודי אבטחת המידע (הכולל, לרוב, גם נגיעות בתחום ההאקינג), כך שלמעשה זוכים הבוגרים להכשרה בשני תחומים מבוקשים - והם יוכלו להתפתח בהמשך בכל אחד מן הכיוונים. אז אם גם אתם מעוניינים ללמוד בקורס הייטק מרתק - לימודי הכשרת מנהלי רשתות ואנשי אבטחת מידע יכולים להיות בדיוק מה שאתם מחפשים. 

מי קהל היעד לקורס ניהול רשתות ואבטחת מידע?

הלימודים בקורס ניהול רשתות ואבטחת מידע מיועדים לאנשים בעלי יכולות טכניות סבירות לפחות, המעוניינים להשתלב בעבודות מבוקשות בעולם ההייטק. הלימודים מתאימים במיוחד לחיילים משוחררים (בחלק מהמכללות אף ניתן ללמוד על חשבון הפיקדון), כמו גם לאקדמאים - בוגרי תואר ראשון מכל התחומים - המעוניינים בהסבה מקצועית לעולם הייטק. 

אם אתם מתעניינים בלימודי אבטחת מידע וניהול רשתות - אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים מהתחום: קורס האקרים, קורס בדיקות תוכנה, קורס מחשוב ענן, קורס MCSA, קורס CCNA ועוד מגוון קורסים מרתקים מעולם ההייטק והמחשבים. 

מה הם תנאי הקבלה לקורס ניהול רשתות ואבטחת מידע?

תנאי הקבלה לקורס מנהלי רשתות ואבטחת מידע משתנים בין המכללות השונות בתחום, אך בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בעלי אוריינטציה לתחומים טכניים והיכרות בסיסית לפחות (ברמת משתמש) עם עולם המיחשוב והאינטרנט. פעמים רבות אף דורשות המכללות מהמועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד ולעבור בהצלחה מבחנים ייעודיים (אנגלית, מתמטיקה, שימוש במחשב וכד') וראיונות אישיים או קבוצתיים, הנועדו לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו. 

כמו כן, בחלק מהמכללות השלב בראשוני של הקורס הוא שלב מיון - ותלמידים שאינם עומדים בדרישותיו אינם יכולים להמשיך ללימודים בקורס המלא (הם מקבלים החזר כספי מלא, כמובן, באם אין הם ממשיכים לקורס המלא). 

כמה זמן נמשך קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע?

משך הלימודים בקורס ניהול רשתות ואבטחת מידע משתנה בין המכללות ומסלולי הלימוד השונים בתחום, אך ברוב רובם של המקרים כוללים הלימודים קרוב ל-500 שעות לימוד אקדמיות לפחות והם נמשכים בין ארבעה חודשים לשנה וארבעה חודשים - בהתאם לסך שעות הלימוד הכולל בקורס ומתכונת הלימודים בו (קרי - מספר מפגשי הלימוד השבועיים ואורכו של כל מפגש). 

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודי ניהול רשתות ואבטחת מידע, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בלימודים - יש לנו חדשות טובות עבורכם: רבות מהמכללות בתחום מציעות אפשרות בחירה בין לימודים בשעות הבוקר והצהריים לבין לימודים בשעות הערב ו/ או ימי שישי בבוקר - במטרה לאפשר גם לאנשים עובדים (ואנשים עסוקים אחרים) להשתלב בלימודים בנוחות וקלות יחסית, בשעות והמועדים הנוחים והמתאימים להם ביותר. 

מה הם נושאי הלימוד לקורס ניהול רשתות ואבטחת מידע?

תכנית הלימודים בקורס אבטחת מידע ומנהלי רשתות משלבת בין הרצאות עיוניות ותיאורטיות - אשר יקנו לכם את הידע המתקדם והעדכני ביותר בתחום, לבין תרגולים רבים ושלל התנסויות מעשיות, אשר יציידו אתכם במיטב הכלים והמיומנויות המעשיות הנדרשים לאיש המקצוע האיכותי. 

נושאי הלימוד המדויקים של לימודי אבטחת מידע וניהול רשתות משתנים בין המכללות השונות בתחום, אך לעיתים קרובות כוללים הלימודים את התכנים הבאים: מבוא לעולם רשתות התקשורת, התקנה וקונפיגורציה של מערכת ההפעלה Installing and configuring Windows Server 2012, Administering Windows Server 2012, Configuring Advanced Windows Server 2012 Services, Advanced Solutions of Microsoft Exchange Server 2013, Linux, Cisco, Security and Hacking, וירטואליזציה ועוד. 

חשוב לשים לב כי תכנית הלימודים נתונה לשינויים ולא כל מכללה מלמדת את כל הנושאים המוזכרים לעיל. 

איזו תעודה מקבל בוגר לקורס ניהול רשתות ואבטחת מידע?

בוגרי קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לקבל תעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם. 

בוגרי הקורס, אשר ייגשו לבחינות הבינלאומיות של החברות המובילות (מיקרוסופט, סיסקו, צ'קפוינט) ויעמדו בהן בהצלחה - יהיו זכאים לתעודות הסמכה יוקרתיות מטעם החברה. 

מה הם אפשרויות התעסוקה לקורס ניהול רשתות ואבטחת מידע?

לאחר סיום הלימודים בקורס מנהלי רשתות ואבטחת מידע יוכלו להשתלב בעבודות מרתקות בעולם ההייטק. חלק מהמכללות אף מסייעות לבוגריהן להשתלב בעבודה מתאימה - על ידי הפנייתם (או אף השמתם) למעסיקים פוטנציאליים. 
מודעה

מחפש קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע?

מחפש קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, חיפה, באר שבע וירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ירושלים
מוסדות לימוד בישראל
לימודים

השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!

התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת

מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
מודעה
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש