קורס Priority - יישום והטמעת מערכות מידע ERP

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
קורס Priority - יישום והטמעת מערכות מידע ERP
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס Priority - יישום והטמעת מערכות מידע ERP?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס Priority - יישום והטמעת מערכות מידע ERP?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

לימודי פריוריטי - יישום והטמעת מערכות מידע ERP במכללות

בכדי להגביר את יעילותו של ארגון הבינו שיש צורך בתכנה שתרכז את קשת תחומי הארגון תחת קורת גג אחת. תכנת הפריוריטי עושה בדיוק את זה! תוכנת Priority, מערכת ה- ERP המובילה בישראל, נמצאת בשימוש של אלפי ארגונים מכל הגדלים ונותנת פתרונות לתהליכים עסקיים שונים. כאשר היתרון הגדול שלה הוא הגמישות הרבה של התוכנה. תכנת הפריוריטי זוכה להצלחה רבה בישראל וברחבי העולם. התוכנה תורגמה לעשרות שפות והיא תופסת תאוצה רבה בחדירה לשוק העולמי.

מה זה פריוריטי
מדובר למעשה במערכות ניהול שחוללו מהפכה בתפיסת הניהול הארגוני ובזכותן נוצרה סוג חדש של סביבה ארגונית, המבוססת על תפיסה שאומרת שכל מחלקה בארגון היא לא נפרדת, אלא כולן בעלות שפת עבודה אחידה וכך ניתן לפעול כגוף אינטגרטיבי בו כל יחידה מקבלת דיווחים בזמן אמת ובצורה זו מביאים לייעול עבודה הארגון, חיסכון בעלויות (הודות למערכת בקרה ארגונית נאותה) ושגשוג. עצם הסימביוזה והעבודה המתואמת בין המחלקות הביאה לשיפור משמעותי בכל הקשור לפתרונות עסקיים ואינטראקציות עם לקוחות.

חברות רבות בישראל משתמשות במערכת זו ולכן קיים צורך באנשי מקצוע איכותיים, שידעו כיצד לתפעל את המערכת. סטודנט בקורס פריוריטי יערוך היכרות עמוקה עם המערכת ובמיוחד עם תוכנת הפריוריטי. הוא ירכוש ידע, השכלה וניסיון בהפעלתה ותחזוקה. קורסי הפריוריטי נותנים דגש גדול על מודל הכספים והפקת דוחות בכל ארגון ובכל חברה. בארגונים רבים בישראל מערכת הפריוריטי היא מערכת מרכזית וקריטית לניהול העסקים ברמה השוטפת ולכן החשיבות של אנשי המקצוע המפעילים אותה היא גדולה.
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס Priority - יישום והטמעת מערכות מידע ERP?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס Priority - יישום והטמעת מערכות מידע ERP?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

למי מיועדים הלימודים?

הקורס המקצועי להכשרת מיישמי פריוריטי מתאים לאנשים בעלי תואר ראשון המעוניינים לרכוש מקצוע מבוקש ולהשתלב בארגונים מובילים במשק. כמו כן, קורס זה גם מתאים לאנשים המתעניינים בלהיות מיישמים עצמאיים ולמנהלי מערכות מידע, מהנדסי תעשיה וניהול רואי חשבון ובעלי תפקידים בתחומים שונים שרוצים לנצל את מירב הפוטנציאל של המערכת עבור הארגון.

מה לומדים בקורס Priority - יישום והטמעת מערכות מידע ERP?

את קורס לימוד תכנת הפריוריטי בדרך-כלל מתחילים בהכרה של המערכת ומהכרת שיטות העבודה. לאחר מכן יועברו בקורס נושאים רבים כאשר ביניהם: אתחול בסיסי, ספרור מסמכים, תפריט אישי, עיצוב שדות, הגדרת פרמטרים וסוגי לקוחות, סיווגים עסקיים ותחומי עיסוק, מודולים פיננסיים (שליפת חשבונות, שינוי אחוז המע"מ והגדרתו, הגדרת שנת כספים ורבעונים), מודול רכש (חשבונית רכש שירות, זיכוי רכש, החזרת סחורה, הזמנת רכש, העברת יתרות מלאי, דוחות רכש), מודול שיווק ורכישות (הצעת מחיר ללקוח, הזמנת לקוח, תעודת משלוח ושליפת הזמנת לקוח, תעודת החזרה, בניית דוחות, קבלות, הפקדות, תשלומים).

נושאים נוספים שיילמדו כוללים מודול הנהלת חשבונות (הגדרת תבניות תנועה, בנקים והתאמות בנקים, העברת שיקים לגביה שנפרעו לבנק, איתור תנועות, תיקון נתונים אינפורמטיביים, דוחות מס), לוגיסטיקה, מכירות, עיצוב מסכים, תכנות חוקים עסקיים, ייבוא/ייצוא של מסדי נתונים שונים, למידת תהליכים שוטפים בסביבה ארגונית פעילה כגון: תהליכי מלאי, הקניית כלים לאפיון תהליכים בסביבה ארגונית ועוד.

מודולים בתכנת הפריוריטי

- מודל ניהול משרד תכנת הפריורטי מאפשרת סנכרוניזציה מלאה עם תכנות מסוימות כאשר בתחום ניהול המשרד ניתן לקבל באמצעות המודול גישה לכל ספר הטלפונים, אנשי קשר, מיילים, יומני פגישות, זמני חופשה ועוד.
- מודל דוחות מנהלים מודול חדשני זה מאפשר לאנשים שבבעלותם הרשאה מתאימה, לבצע לניתוח מעמיק ברמות שונות ובחתכים שונים בהתבסס על נתונים אישיים ועם אינטגרציה מלאה לכל שאר מסכי המערכת.
- מודול לניהול פרויקטים מרכיב ניהול פרוייקטים מיושם על מערכת הפריורטי ומתממשק לתוכנה של ניהול פרויקטים. הוא מאוד נפוץ בשוק תחת השם MS-Project ומאפשר יכולת ייבוא של כל הנתונים מהתוכנה אל תוך ממסד נתונים משותף של מערכת פריורטי. סנכרון זה מאפשר מעקב אחרי התקדמות הפרויקט על כל שלביו. לדוגמה, תקציב, רכש, דיווחי שעות וכדומה.
- מודול שיווק ומכירות נתח גדול מפעילותיו של איש המכירות והשיווק הוא קשרי לקוחות ועבודה על המייל והטלפון, באמצעות סנכרון מערכת הפריורטי עם ה-OUTLOOK של אותו אדם בארגון ניתן לקבל מידע מקיף על ניהול משימות, פגישות, דוא"ל, הצעות מחיר ועוד קשת רחבה מאוד של נתונים.
 
היתרון הגדול ביותר הוא האפשרות להצליב את הנתונים ולקבל מידע נוסף על הפעילות השיווקית של אותו אדם. המודולים הינם אפשרות שניתן להוסיף למערכת הפריוריטי הבסיסית כך שהיא מאפשרות התממשקות, סנכרון ואגירה של כל הנתונים על ממסד נתונים אחד וכך לבצע מגוון רחב של פעילויות, חיתוכים ופילוחים של מידע ארגוני שונה ובסופו של דבר ליעל באופן משמעותי ביותר את פעילותו של הארגון והאנשים אשר מועסקים בו.

מה תפקידו של מיישם פריוריטי?

מיישם פריוריטי הוא אדם שמכיר את תוכנת פריוריטי בצורה מעמיקה ויש ביכולתו לאפיין את צרכי הארגון ולהתאים לארגון בצורה אישית את המערכת המתאימה ביותר כלומר, שדרוש מומחה שלמד את הנושא לעומק ויבין את צרכי הארגון, המבנה שלו וכיצד להתאים לו את התכנה באופן אידיאלי.
מודעה

מחפש קורס Priority - יישום והטמעת מערכות מידע ERP?

מחפש קורס Priority - יישום והטמעת מערכות מידע ERP?
מוסדות לימוד בישראל
לימודים

השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!

התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת

מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
מודעה
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש