לימודי מיקרוסופט

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
לימודי מיקרוסופט
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות לימודי מיקרוסופט?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על לימודי מיקרוסופט?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

לימודי Microsoft במכללות

חברת מיקרוסופט (Microsoft Corporation) הינה אחת החברות המובילות, הגדולות והמשפיעות ביותר בעולם ההייטק והמחשבים, וכמעט כולנו משתמשים בחלק ממוצריה: מערכת ההפעלה חלונות (Windows) הינה הנפוצה ביותר בעולם, תוכנות האופיס השונות, ובראשן וורד, אקסל ופאוורפוינט הינן מובילות בתחומן, מוצריה השונים - מכשירי סמארטפון, קונסולות משחקים, מחשבים, טאבלטים ועוד - זוכים להצלחה הולכת וגוברת, וכלי הפיתוח של החברה (שפת התכנות #C, מערכת בסיסי הנתונים SQL Server ועוד) נפוצים עד מאד אף הם. אם ברצונכם להכיר לעומק את אחד ממוצריה של החברה, או לקבל תעודת הסמכה יוקרתית ובינלאומית מטעם החברה - לימודי מיקרוסופט מיועדים עבורכם. 

קורסי מיקרוסופט כוללים מגוון עשיר של מסלולי לימוד שונים, הפונים לקהלי יעד שונים ובעלי מטרות שונות לחלוטין: קורס אופיס, לדוגמא, מיועד, בעיקר לאנשים בעלי ידע דל במחשבים, המעוניינים לקבל כלים בסיסיים בתחום, ואילו קורס MCSA, מאידך, נועד להכשיר אנשי מקצוע לניהול רשתות תקשורת, והינו מיועד לבעלי היכרות בסיסית, לכל הפחות, עם עולם המחשבים. היצע קורסי Microsoft הגדול מאפשר לכל אחד ואחת, בעלי עניין בתחומי המחשוב, למצוא את מסלול הלימודים המתאים עבורם. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודי מיקרוסופט - הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא מידע רב ופרטים חשובים אודות קורסי מיקרוסופט במכללות המובילות. 
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות לימודי מיקרוסופט?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על לימודי מיקרוסופט?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

מידע כללי אודות לימודי מיקרוסופט

אם החלטתם כי אתם מעוניינים ליהנות מלימודים מבוקשים מעולם המחשבים והייטק, כדאי לכם להכיר את האופציה ללמוד בקורסי מיקרוסופט: שם כולל למגוון של קורסים בעלי מטרות שונות, הפונים למגוון קהלי יעד, כאשר היסוד המשותף להם הוא עיסוקם המרכזי במוצרים של חברת מיקרוסופט או היותם מסמיכים את בוגריהם בתעודה בינלאומית יוקרתית מטעם Microsoft. 

לימודי מיקרוסופט השונים מוצעים לכם על ידי מגוון מכללות מובילות בתחום המחשבים, ורבות ממכללות אלו הינן שותפות הדרכה מוסמכות של מיקרוסופט, כך שברור כי איכות הלימודים בהן הינה גבוהה למדי. 

קורסי תוכנות מיקרוסופט

לימודי מיקרוסופט כוללים מגוון קורסים להיכרות עם התוכנות הנפוצות של החברה. כידוע, מיקרוסופט הינה יצרנית חבילת תוכנות האופיס, הכוללת את מספר תוכנות מובילות, ובראשן וורד (Word - תוכנה לעיבוד תמלילים), אקסל (Excel - תוכנת גיליונות אלקטרוניים), ופאוורפוינט (PowerPoint - תוכנת בניית מצגות). שלושת תוכנות אלו נחשבות לנפוצות והמובילות בתחומן, ומקומות עבודה רבים דורשים מעובדיהן שליטה מלאה בהן. תוכלו ללמוד קורס אופיס הכולל היכרות עם כל התוכנות, או ליהנות מקורסים המוקדשים לכל תוכנה בנפרד. היצע הקורסים ללימודי תוכנות מיקרוסופט הוא רב - ותוכלו למצוא מסלולי לימודים המתאימים למתחילים, מתקדמים ולרמות הביניים. 

קורסי רשתות תקשורת

חברת מיקרוסופט הינה חברה מובילה גם בתחום רשתות התקשורת, ומכללות רבות מציעות קורס MCSA - קורס ייחודי, המכין את בוגריו למעבר מוצלח של המבחנים הבינלאומיים של מיקרוסופט, ומצייד אותם בכל הידע, המיומנויות והכלים לתכנון, הקמה, אחזקה, הטמעה ופתרון בעיות ברשתות התקשורת של חברת מיקרוסופט, הנפוצות עד מאד בעולם העסקי. לעיתים ניתן ללמוד תחום זה בשילוב עם לימודי טכנאות מחשבים.

בסיום הלימודים, ולאחר מעבר המבחן הבינלאומי, יקבלו הבוגרים תעודה בינלאומית יוקרתית מטעם מיקרוסופט - אשר תהווה אסמכתא לאיכות הכשרתם ותאפשר להם להשתלב בקלות יחסית בשלל העבודות בתחום. 

קורסי תכנות ופיתוח אפליקציות

אין כמעט תחום בעולם ההייטק והמחשוב בו אין לחברת מיקרוסופט דריסת רגל - ואם אתם מחפשים קורסים בתחומי התכנות ופיתוח האפליקציות המתמקדים בחברה - תוכלו למצוא זאת בקלות. שפת התכנות #C - אחת משפות התכנות הנפוצות, הינה פרי פיתוחה של חברת מיקרוסופט, ותוכלו להכירה מקרוב בעזרת קורס #C. 

קורס תכנות נוסף ומבוקש של מיקרוסופט הוא קורס דוט נט (קורס NET.), המכשיר את בוגריו לפיתוח תוכנה עם התמחות בבניית תוכנות ואפליקציות.

קורס MCPD אף ידאג להכינכם לבחינה בינלאומית - המזכה את העוברים אותה בהצלחה בתעודה יוקרתית ונחשבת, הפותחת דלתות רבות בשוק העבודה. MCPD הינה ההסמכה הבכירה ביותר של מיקרוסופט למפתחי ומתכנני פתרונות מחשוב, והיא מהווה אסמכתא כי המחזיק בה הוא בעל יכולות תכנות מתקדמות, וכי ביכולתו לפתח, לנתח ולתחזק מערכות במגזר העסקי.

קורסים אלו מהווים את השלישיה המובילה של קורסי מיקרוסופט בתחום התכנות ופיתוח האפליקציות. 

האם יש קורסי מיקרוסופט נוספים?

קיימים מגוון קורסי מיקרוסופט נוספים, בהם תוכלו לקבל הכשרה איכותית ו/ או ליהנות מהיכרות מעמיקה עם מוצריה החשובים של החברה המובילה: קורס מיקרוסופט SQL SERVER, קורס אאוטלוק Outlook, קורס אינטרנט אקספלורר ועוד.

כפי שודאי ראיתם מסקירת הקורסים המבוקשים ביותר של מיקרוסופט לעיל - כמעט כל אחד ואחת יכולים למצוא קורס מיקרוסופט המתאים בדיוק למטרותיהם ורמת הכשרתם: בין אם הם מחפשים הכשרה מקצועית איכותית לעבודה בתחום, ובין אם כל רצונם הוא להכיר, לצורך העשרה אישית, את תוכנותיה הנפוצות ביותר של חברה מובילה זו. 

מה משך קורס לימודי מיקרוסופט?

משך הלימודים בקורסי מיקרוסופט תלוי, כמובן, בקורס הספציפי בו תבחרו ללמוד: בעוד חלק מהקורסים בתחום - כקורס וורד למתחילים, לדוגמא, הינם קצרים למדי ונמשכים שבועות ספורים או חודשים אחדים לכל היותר, קורסים מקצועיים יותר, כגון קורס MCSA, יכולים להימשך קרוב לשנה. 

כמעט כל קורסי מיקרוסופט מוצעים גם במסלול של לימודי ערב, במטרה לאפשר גם לאנשים עובדים להשתלב בלימודים בקלות ובנוחות יחסית, מבלי לפגוע כמעט בסדר יומם הרגיל. 

איזו תעודה מקבל בוגר הקורס ללימודי מיקרוסופט?

בוגרי לימודי מיקרוסופט, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם. במידה וייגשו הבוגרים למבחני ההסמכה הבינלאומיים של החברה - ויעברו אותם בהצלחה - יהיו זכאים הבוגרים לתעודה יוקרתית בינלאומית מטעם Microsoft (סוג התעודה הספציפי תלוי, כמובן, במסלול הלימודים). 
מודעה

מחפש לימודי מיקרוסופט?

מחפש לימודי מיקרוסופט?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים

השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!

התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת

מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
מודעה
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש