המכללה האקדמית גליל מערבי

קורס ניהול מסגרות חינוך לגיל הרך

המכללה האקדמית גליל מערבי

קורס ניהול מסגרות חינוך לגיל הרך

היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ במכללה האקדמית גליל מערבי מציעה קורס ייחודי הנועד להקנות לבוגריו ידע וכלים לניהול מסגרות חינוך עצמאיות לגיל הרך – מעון, פעוטון או גן. 

מידע נוסף

קורס ניהול מסגרות חינוך לגיל הרך במכללת גליל מערבי – מידע כללי קורס ייחודי זה של המכללה האקדמית גליל מערבי נועד להכשיר מנהלים איכותיים, מקצועיים ועתירי ידע לניהול מסגרות חינוכיות לגיל הרך. הקורס יקנה לבוגריו את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת לנהל מסגרות אלו בצורה יעילה ומיטבית. אם גם אתם חולמים לפתוח גן או פעוטון ולעבוד עם פעוטות וילדים – קורס זה מיועד עבורכם, ובו תוכלו לרכוש את כל הידע והכלים איתם תוכלו גם אתם להקים עסק עצמאי בתחום זה.

קורס ניהול מסגרות חינוך לגיל הרך במכללת גליל מערבי – קהל היעד ותנאי הקבלה הקורס מיועד לבעלי ניסיון בתחום החינוך לגיל הרך ולבעליי תואר ראשון בחינוך ללא ניסיון בתחום. הקבלה לתוכנית מותנית במעבר של ראיון קבלה.

קורס ניהול מסגרות חינוך לגיל הרך במכללת גליל מערבי – תכנית הקורס הקורס נמשך כשלושה סמסטרים ומתנהל במתכונת של שתי פגישות שבועיות בשעות אחה"צ. בין הנושאים והתכנים המועברים בקורס: סקירת תחום חינוך הגיל הרך בארץ ובעולם, תקנים ותהליכי רישוי, קווים מנחים להקמה וניהול של המסגרת החינוכית, בטיחות וביטחון בעבודת הצוות, קורס החייאה, תזונה לגיל הרך, היבטים תברואתיים במסגרת חינוכית, גישות ומודלים מרכזיים בחינוך, התפתחות פסיכולוגית ופיזית בגיל הרך, כלים לניהול המשאב האנושי, תכנון ובניית תקציב, בניית תוכנית עבודה, עבודה מול הורים, יזמות, תקשורת, אתיקה מקצועית, ועוד נושאים רבים.
תחומי לימוד נוספים באקדמית גליל מערבי